|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
18.10.2013 13:27:01   
vila_7
Evo treba mi par informacija (zbog posla) pa molim moderatore da ne premjestaju temu jer mi treba da je strikno vezano samo za ovu vrstu namjestaja! (bar par dana)

Znaci, ako mozete odvojiti malo vremena da napisete , postavite slike, .... tapaciranog namjestaja (garniture,ugaone gar. , francuske lezaje ) s kojim bi bili zadovoljni ili slike i komentare s kojima ne bi bili zadovoljni,.... dobrodosli su prijedlozi za poboljsanje nekog modela,ili npr.sta vi trazite u takvom namjestaju i koje bi vas osobine "kupile" odmah - ili sta vam nedostaje da bi bio savrsen,....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
18.10.2013 13:47:57   
Lulu_08
Moj doprinos:

Korisnik ORIOLIKove ugaone garniture već 7ma godina je u toku, odličan materijal - poput tkanja koji je izdržao 2 bebe i njihovo prosipanje, nekoliko dubinskih čišćenja kao i skakanje već velikog djeteta user posted image . Boja također odlična, nešto poput tamne cigle, jednostavna za kombinovati a topla i ugodna za gledati.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
18.10.2013 13:55:11   
palachinken

Dizajn - trazim ravne forme, minimalističke, elegantne, trazim sofu koja nije kabasta, nego prilagođena realnim dimenzijama dnevnih boravaka.
Udobnost - da se ne štedi na kvaliteti gornje spužve, jer mahom sve (povoljnije) sofe na koje sam sjela su bile pretvrde.
Završni materijal je priča za sebe. Ja volim vidjeti dobar, jednobojan tekstil, sve ostalo nije moj stil, tipa eko koža ili antilop ili oni neki mikrofiberi.
Recimo:
user posted image
A fotelje...
Lično i personalno preferiram polufotelje, opet da nisu kabaste i da se mogu priključiti i trpezarijskom stolu ali i dnevnoj sobi.
http://www.boconcept.com/-/media/ImportedProducts/chairs/single%20frit/monte/chairssingle%20fritmontech-s-f-bl-l001-2081.jpeg?mw=590&mh=228
ili
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/60262391/#/60262391

Jezim se od inoxa ili aluminija kod tapaciranog namjestaja, nelih valovitih, napuhanih formi, kičastih dezena...




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
18.10.2013 13:56:28   
palachinken
Pa mi javi kad napravite ovakav trosjed, a da nije skup:) user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
18.10.2013 18:20:37   
canim
Ja volim prakticnost, pored dobrog materijala i svakako udobne spuzve volim garniture koje imaju ili sanduke ili se razvlace, dakle da imaju jos neku funkciju osim sjedenja.
Mozes nam postaviti par slika namjestaja pa cemo ti konkretno dati svoje ideje kako ga poboljsati.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 10:51:10   
vila_7
hvala vam user posted image

Lulu daj mi sliku kad mognes te oriolik-ove

palachinken prelijepa je ova slika sto si stavila - bas je ravnih linija ali ne izgleda hladno - ko zna mozda i uzmemo napraviti , javim ti user posted image

canim ma ima mnogo proizvoda ali sad od Nove g. cemo ubacivati nove modele pa cisto da imam okvirno sta ljudi bas vole i na sta paze a sta ne

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 11:08:47   
Anoniman
Vila, ja zelim ovakav ugao.
user posted image

Da je dobar materijal, po mogucnosti krupnije tkanje...

PS. Ne svidjaju mi se ovi taburei sto idu uz njeg', vise mi se dopada ova fotelja bez boje.

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 11:15:09   
Hannica
I meni se svidja ova palachinkina sofa, aliskoro je ne moguce naci nesto slicno, ja i mm juce cijeli dan trazili po salonima i nista. Jedino stosmo nasli, a da bar malo odgovara onom sto trazimo je ovo https://www.facebook.com/pages/DOGTAS-EXCLUSIVE-Sarajevo/218268471632976?ref=ts&id=218268471632976&sk=photos_stream
A ni to nije bas to, meni se ne svidjaju ovi dugmici, ali svidja mi se sto nije kabast i sto se namjestaj izvlaci, cak i fotelja.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 11:19:33   
Hannica
https://www.facebook.com/pages/DOGTAS-EXCLUSIVE-Sarajevo/218268471632976?sk=photos_stream

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 11:23:07   
Hannica
user posted image em ti tablet. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:09:07   
vila_7
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374765069316648&set=pb.218268471632976.-2207520000.1382177319.&type=3&theater

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:09:54   
vila_7
jel taj Hannice?

Vidim da vam se vecini svidjaju ovi bas ravnih ideja tako da cu definitivno to progurati

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:11:38   
vila_7
A da li vam se uopce svidjaju tapacirani kreveti (francuski lezaj) ? Meni licno ne,pa fakat ne znam koji je lijep a koji ne i da li su prakticni

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:35:56   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vila_7

A da li vam se uopce svidjaju tapacirani kreveti (francuski lezaj) ? Meni licno ne,pa fakat ne znam koji je lijep a koji ne i da li su prakticni

Znam i ja, kroz posao, da ih raja voli. Ali isto tako sam primjetila da ih voli, da se odvratno izrazim, buržoazija. Visoko tapacirano uzglavlje, tapacirano tijelo - ali tu se pozdraviš s guranjem vakum kesa i praznih tegli ispod. To je baš za ljude koji imaju dosta kvadrata i ostavskog prostora.
Ja gledam iz perspektive stana, gdje je svaki komad namjestaja multifunkcionalan.

Ova pahuljičina sofa je sad trend, predobre su, ali baš traže prostor oko sebe. To je za ogromnog dnevnog boravka. Nema tu izvlačenja ni sanduka.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:42:37   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vila, ja zelim ovakav ugao.
user posted image

Da je dobar materijal, po mogucnosti krupnije tkanje...

PS. Ne svidjaju mi se ovi taburei sto idu uz njeg', vise mi se dopada ova fotelja bez boje.


Pahuljice, kod mene je ovako nesto slicno. SAmo bez fotelja i taburea. I naravno u ljubicanstvenoj boji. user posted image



_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:48:32   
Hannica

IZVORNA PORUKA: vila_7

jel taj Hannice?

Vidim da vam se vecini svidjaju ovi bas ravnih ideja tako da cu definitivno to progurati

Ne,ali slican je. Evo jos jedan pokusaj.user posted image https://m.facebook.com/photo.php?fbid=291562830970206&id=218268471632976&set=pb.218268471632976.-2207520000.1382179470.&source=42&__user=100000289708124

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:50:15   
EEDITH
meni treba ugaona garnitura,udobna za sjedenje odn. ležanje ,kombinovana i za spavanje,
da nije kabasta ,jednostavnih ravnih linija i veoma bitno da nije šarena tj. preporučljivo bi bilo u jednoj boji user posted image

ne tražim puno user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:51:16   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: vila_7

A da li vam se uopce svidjaju tapacirani kreveti (francuski lezaj) ? Meni licno ne,pa fakat ne znam koji je lijep a koji ne i da li su prakticni

Znam i ja, kroz posao, da ih raja voli. Ali isto tako sam primjetila da ih voli, da se odvratno izrazim, buržoazija. Visoko tapacirano uzglavlje, tapacirano tijelo - ali tu se pozdraviš s guranjem vakum kesa i praznih tegli ispod. To je baš za ljude koji imaju dosta kvadrata i ostavskog prostora.
Ja gledam iz perspektive stana, gdje je svaki komad namjestaja multifunkcionalan.

Ova pahuljičina sofa je sad trend, predobre su, ali baš traže prostor oko sebe. To je za ogromnog dnevnog boravka. Nema tu izvlačenja ni sanduka.


Ovo je tacno. Moj dnevni boravak je bas veliki i da je manji, ne bismo u njega mogli stavitii mogli staviti "mrcinu" (kako tepamo nasoj garnituri). user posted image Ni nasa garnitura nema sanduke, ali se moze izvuci. Ne razvlaci se, nego iza jastuka ima dio naslona sirine 20-30 cm ispod kojeg se nalazi sakriveni dio garniture. Dakle, sjedeci dio je na tockicima i samo se izvuce i dobijete dimenzije skoro pa bracnog kreveta. I ovo je dosta prakticno kada se zelite malo ispruziti dok gledate tv: samo povucete kocku na kojoj sjedite i ona se produzi za nekih 30 cm. Svaka kocka se moze izvuci samostalno. user posted image




_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:54:24   
palachinken
Hannice, evo gledam po Dogtasovoj stranici...kakvi su ovi uzivo? Išli bi vam...
http://www.dogtas.com.tr/Urun/oturmaodalari/salontakimi/379/Bari/
http://www.dogtas.com.tr/Urun/oturmaodalari/salontakimi/10/Idea/
http://www.dogtas.com.tr/Urun/oturmaodalari/salontakimi/539/Ambiance/
(pogledaj boje na zadnjoj slici, tačno bi vam ovakve dobro išle, ali da su i štepovi iste boje kao sofe)



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:57:11   
EEDITH
znate li gdje se može kupiti ugaona gar. po mjeri ?

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 12:59:45   
palachinken

IZVORNA PORUKA: eldinky

znate li gdje se može kupiti ugaona gar. po mjeri ?

Ko god ima svoju proizvodnju, radi i po mjeri. Mozda doda malo na cijenu, ali radi. Za Eću znam 100%

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 13:01:36   
Anoniman
Neco, gdje si ti kupila svoju ugaonu?
Meni se tvoja dopada, samo ja ne bih vise fleksibilne jastuke. Volje bih ovaj fiksiran naslon(ako me kontate).

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 13:01:42   
R&T@

IZVORNA PORUKA: vila_7

Vidim da vam se vecini svidjaju ovi bas ravnih ideja tako da cu definitivno to progurati


A hoce li i cijene biti "ravne" ovim na linkovima?

4000 za namjestaj?
Mozes automobil kupiti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 13:03:07   
Hannica
Palachinko nema to kod nas u Sa. To si ti nasla neki strani katalog. Vjeruj,ovaj sto sam ja stavila je najprihvatljiviji,ostali ili su kabasti,ili se ne izvlace,ili na trosjed ne mozes fino leci jer su prekratki.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 13:04:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: vila_7

Vidim da vam se vecini svidjaju ovi bas ravnih ideja tako da cu definitivno to progurati


A hoce li i cijene biti "ravne" ovim na linkovima?

4000 za namjestaj?
Mozes automobil kupiti...

Moja R&T@, oni koji kupuju ugaonu za 4 000 ne voze auto isto od 4000 vec od 4 000_x_4 najmanje

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *