|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija?
13.3.2013 12:44:36   
Silver
Naime, ja nemam jos fiksnog telefona, predlazu mi razne, od bh telecoma, u paketu moja tv, preko logosofta, u paketu sa HS kablovskom i internetom...

koju vi imate ili za koju ste culi da je najbolja, da nudi najbolje pakete i interneta i kablovske?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:00:12   
Cami
Uh draga moja bolje ti je ne uvodi!! Sve je skupo :)

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:04:04   
Silver
ma znam ali opet ovako se trosi kredit sve se cini pomalo, a nabere se na kraju, a i moja porodica vecinom mene zove sa fiksnog na mob. pa bi i njima ustedila user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Cami)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:27:45   
chuci
mislim da ti je najisplatnije uzeti neki paket. od koga ti je internet uzmeš njihov i telefon i tv tako u paketu dobiješ i neki iznos novca koji možeš trošiti na tel računu.
mi imamo logosoft tel i internet, a prebacićemo i tv pa ćemo imati čini mi se 15 KM telefona uključeno u cijenu. a ja potrošim mjesečno par KM telefona.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:31:40   
Silver
hvala ti chuchi, ovako nesto me interesuje! Ja koristim HS internet i kaablovsku pa ne znam bas njihova telefonska mreza koliko je isplativa s obzirom da svi moji su na telecomu!?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:38:07   
chuci
zavisi sve koliko trošiš telefona mjesečno. menij e bilo koji isplativ osim telekoma jer tamo bezveze platim pretplatu i imam u nju uključeno nešto razgovora a ja ni no ne potrošim, a pretplata velika.
sad na logosoftu plaćam koliko potrošim i nema nikako pretplate.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:40:51   
animagical
moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:48:44   
moja suncica
Kod mene je europronet u paketu telefon i internet, 30KM a u okviru tog iznosa imam 5Km za razgovor... ostalo placas tel.koliko potrosis. Ja sam zadovoljna i cijenom i uslugom.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 13:59:11   
Silver

IZVORNA PORUKA: animagical

moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....



ovo bi mi mozda bilo najisplativije!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 14:14:17   
maja78 RR
ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 14:15:31   
Silver

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam



kolika je pretplata i kako si zadovoljna generalno?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 14:29:24   
moja suncica

IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: animagical

moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....



ovo bi mi mozda bilo najisplativije!




kako sam upoznata uspostava broja se placa naknadno

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
13.3.2013 18:52:20   
mamaajna
haloo dva broja 4KM-po 2KM kredita start,razgovor izmedzu mjeza0,09f svakog mjeseca ja dobijem 1,10KM bonusa kad dopunim 5KM dobijem jos 25 min.razgovora prema ostalim mrezama.Mama i muz mi imaju te br a moj trosak sada iznosi 5KM mjesecno za 064 i imam ovaj telekomov 062 tu mi dodze oko 18KM pretplate

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
23.3.2013 10:23:22   
bebaa
jeste li upoznate s novon Ultra FAN tarifom...ja sa mojim najbrojevima pricak koliko hocu za samo 0.07 pf...nisam vjerovala dok mi rodica nije pokazala i ubijedila me pa sad pricam i po 15 min za te pare...a i oni vecernji razgovori su pravo jeftini...ja sam zadovoljna...mozda se tema odnosi samo na fiksnu telefoniju ali eto samo mala informacija...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
23.3.2013 17:27:43   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam



kolika je pretplata i kako si zadovoljna generalno?



nema pretplate, kosta 58 KM internet (predobar 14Mb/s), kanale tv (predobre HD) i evo drugi mjesec telefon , bas sam zadovoljna.

u ovih 58KM (sa porezom) je ukljucemo 15 KM telefona. Razgovori izmedju korsinika njihove mereze su besplatni. Moze se prenijeti i br. telefona iz telecoma

u proslom mjesecu sam punoooo manje platila telefona nego sto bi da sam na telekomu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
2.6.2013 13:35:14   
Lalali
HS-telefon se uopste ne isplati ja sam ga imala, svaki racun je 40-50km kao da sam po cijeli dan na tel. a i sve da hocu ne mogu stici od djeteta. Ne znam kolika je pretplata jer sam ja trazila paket tel. internet i kablovsku a oni su mi sve pojedinacno uveli pa nisam imala uvid ni u sta. Helem katastrofa i jos nesto jako bitno cim podignes slusalicu obracunavaju, znaci i ako se neko ne javi ili ako je zauzet, svejedno naplacuju ti, sitno ali ako uzmes u obzir mjesec dana i to je dodatnih nekoliko km. Ma nigdje veze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplati...
8.4.2014 14:26:59   
whats app
Mislim da sad posoji i mogucnost da roj koj koristite u jednoj mrezi prebacite na drugu mrezu i koristite isti broj pod drugom mrezom....valjda sam dobro objasnila :D

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *