|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tapete
27.2.2009 13:52:09   
HannaS
user posted image Mislim da tema nije bila...Imam sobu u kojoj su zalijepljene neke cudne tapete.Pokusavam skinit vodom al ne ide.Kao da imaju neka dva sloja,i ovaj gornji sloj je od nekog materijala koji ne propusta vodu,a ispod toga je papir koji se vodom da skinit.Al meni je problem ovoj gornji sloj.Kako ga uklonit?Jel neko vec belajso s ovakvim tapetama??Postoji li neko sredstvo za skidanje ili se moram ovako patit??

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:36:28 >


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako skiniti tapete?
27.2.2009 14:01:07   
beni29
Normalno postoji posebna tesnost za skidanje tapeta. Mozes pogledati u prodavnicama gdje se prodaju tapete. Natopis spuzvom zid gdje su tapete sacekas malo oko 15tak minuta i mozes ih skidati. Naravno streba ti sprahla za to( mislim da se tako zove)

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako skiniti tapete?
27.2.2009 14:46:45   
Emina*
Mi smo skidali tako sto dobro nakvasimo zid vodom,
uzmemo spahtlu, i laganini user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako skiniti tapete?
27.2.2009 17:27:53   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Emina*

Mi smo skidali tako sto dobro nakvasimo zid vodom,
uzmemo spahtlu, i laganini user posted image  user posted image



Isto!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako skiniti tapete?
27.2.2009 18:49:16   
stella
Nama je citav stan bio u tapetama i majstor je dva dana skidao tapete pa onda krecio.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako skiniti tapete?
27.2.2009 22:51:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Emina*

Mi smo skidali tako sto dobro nakvasimo zid vodom,
uzmemo spahtlu, i laganini user posted image  user posted image


i mi tako skidamo... ali bitno je da je voda sto toplija... da bih bilo i pare tu, i soba ako je toplija bolje se skida...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tapete
28.2.2009 15:19:56   
HannaS
Kupila sam neko sredstvo za skidanje tapeta pa vidjet cu hoce li pomoc.Sa samom vodom bas i ne ide.Hvala!Idem probat!

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.5.2010 13:47:18 >


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tapete
18.6.2010 14:05:19   
Amelaa RR
Ja u zadnje vrijeme razmisljam da stavim tapete na jedan zid..ali zid mi je hrapav, eh da li ja mogu staviti tapete na to ili???Kakva je procedura  zna li neko?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tapete
18.6.2010 14:10:42   
Medić*
mi smo samo jedan zid oblozili tapeto, u skladu s bojom namjestaja, mm pravio nesto orjentalno bas lijepo izgleda, a bas sam protiv tapete bila, neznam da li moze preko hrapavih zidova, mogli biste prvo gletovanje da ljepse legne tapeta. eto veceras mogu staviti sliku da vidite kao izgleda, mozda se nekome svidi ideja user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tapete
18.6.2010 14:17:33   
lely
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ja u zadnje vrijeme razmisljam da stavim tapete na jedan zid..ali zid mi je hrapav, eh da li ja mogu staviti tapete na to ili???Kakva je procedura  zna li neko?


Po nekoj logici ja ne bih rekla da moze na hrapavi zid,ali evo raspitat cu se pa ti javim u toku dana kakva je procedura.user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tapete
18.6.2010 14:26:37   
dzeni_nl
i ja mislim da ne moze na harpav zid. moja sveki je imala tapete u stanu i zidovi su bili glat, sada je promjenila stan, i opet je stavljala tapete koje mogu da se krece, ali na ravne zidove.

i ja sam htjela u djeciju sobu staviti tapete, ali kada smo kupili stan radili smo hrapave zidove tako da sad ne mozemo lijepiti tapete, al smislili smo nesto drugo tako da ce soba opet super izgledati.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tapete
19.6.2010 23:33:02   
Medić*
user posted image
  
user posted image
user posted image  
evo skoro postavljene tapete samo na jednom zidu dnevne sobe,
dizajn-djelo MM user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tapete
19.6.2010 23:39:03   
lely
IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ja u zadnje vrijeme razmisljam da stavim tapete na jedan zid..ali zid mi je hrapav, eh da li ja mogu staviti tapete na to ili???Kakva je procedura  zna li neko?


Po nekoj logici ja ne bih rekla da moze na hrapavi zid,ali evo raspitat cu se pa ti javim u toku dana kakva je procedura.user posted image


Kao sto sam i mislila ne moze...zid se prije ljepljenja treba izgletovati,omaltati ili sta vec,nemam pojma kako se ti radovi zovu,ali uglavnom zid mora biti ravan da bi bio prikladna podloga tapeti.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tapete
15.7.2010 0:51:13   
scarlett
Molim vas da mi napišete sve prodavnice tapeta koje znate u Sarajevu, pleaaaaaaseeee user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tapete
15.7.2010 1:04:28   
mery mama
sto se tice prodavnica ja sam licno bila u caparolu(šentada),kerametal(iza mostarskog raskršća ja sam tamo kupila)i da ima i u lamper(stup)

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tapete
15.7.2010 2:09:25   
scarlett
Bila sam u Caparolu i super su stvarno - nisam smjela dugo razgledati, jer su cijene mrak user posted image user posted image user posted image

Ali mislim da ću tu izabrati aBd nešto za bebijevu sobicu - neku od onih vdoravnih tapeta - ima baš slatkih i nisu preskupe.

U Lamperu i Domaviji sam bila i imaju fin izbor, ali nijedna mi se nije zakačila za srce user posted image


Ja sam vidjela u Penny-ju jednu i praaaavo mi se dopala, a cijena pogotovo, ali sad kad mi treba nema je višeuser posted image user posted image user posted image , ta mi je baš sjela, ali....

Ok, pogledat ću i u Kerametalu, hvala ti puno, ja se nadam da će stići još koji prijedlog user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mery mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tapete
15.7.2010 10:13:42   
muby
scarlett imas super tapete na stranici tapete 
a trgovina je u VF-u na pofalicima, zove se ambienta ili tako nesto.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tapete
15.7.2010 21:51:06   
scarlett
Hvala puno muby, pregledala sam tu stranicu ranije i tu su cijene ca. 50,- KM, ali ustvari nije mi ništa baš ono praaaavo zapalo za oko. Ne mogu nešto postaviti sliku ovih koje su mi se dopale, ako uspijem, voljela bih da mi javite ukoliko negdje vidite ovakvu.

Ja sam onaj tip kad mi nešto padne u oko to je to i ništa ne može drugo zamijeniti user posted image  ( ovo se naravno odnosi na jeftine situacijeuser posted image )

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tapete
15.7.2010 22:14:54   
scarlett
greška user posted image  sorry

http://yfrog.com/49tapetajj

< Poruku je uredio scarlett -- 15.7.2010 22:16:50 >


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tapete
15.7.2010 22:19:48   
Anoniman
scarlett gdje me nadje... ja evo nagovaram dragog da ne krecimo nego da vidimo da kupimo tapete pa da polijepimo, jer ne moze se svake godine kreciti, mala djeca, puno je lakse za odrzavati a i ja inace volim tapete...
hajde molim te ako nadjes nesto simpa i pristupacne cijene da mi javnes... cmokara

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tapete
15.7.2010 22:24:54   
Mya_81 RR
Joooooooj, ove fenski tapete se meni pravo svidjaju mada im je cijena paprena, ali nešto mislim da je svejedno jer sam mišljenja da se takve tapete ni ne lijepe na cijeli zid već onako na pola ili ako u stanu ima dio nekog zida da strši (valjda ste me shvatile jer ne znam kako ovo bolje da objasnim). Ako bi se stavljale preko cijelog zida onda bi soba trebala biti neka veća jer mislim da one malo zatvaraju prostor. 

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tapete
15.7.2010 22:33:58   
Dida79

IZVORNA PORUKA: scarlett

greška user posted image  sorry

http://yfrog.com/49tapetajj


Vec duze vremena razmisljam da postavim tapete u dnevnoj i ova mi se je bas svidjela jer bi mi se uklopila u trenutni namjestajuser posted image Ali kad pomislim koji je to posao odma me prodjeuser posted image jer danas naci kvalitetnog i pouzdanog majstora je gotovo pa nemoguceuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tapete
15.7.2010 22:44:19   
scarlett
Eto, uspjela sam postaviti slikicu, ako ko vidi ovu tapetu u Sa pleeeeeaaaaaaase, javite mi !!!

Ja sam je vidjela u Pennyju, ali nema više i ne može se poručitiuser posted image user posted image user posted image , a ona bi mi se baš uklapala sa svim. Mislila sam samo jedan zid oblijepiti, uživo je ova tapeta još ljepša i boje su svijetlosmeđe i bež, soba bi izgledala baš toplo.

Dida u pravu si 100%, evo nismo ni počeli raditi stan a s majstorima već muku mućimo, izgleda da je najbolje preuzeti stvar u svoje ruke, pa kako bude...

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tapete
15.7.2010 22:47:46   
Dida79
Pa sta je ovo a sve se narod zali da nema posla...ja majstora za slajfanje i lakiranje sipod poda cekam vec gotovo mjesec dodje mi da ga sama uradimuser posted image
Jos kad bi trazila i za pripremu zida uh pa mislim da bi zavrsila u Jagomiruuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tapete
15.7.2010 22:48:48   
scarlett
IZVORNA PORUKA: Bambi09

scarlett gdje me nadje... ja evo nagovaram dragog da ne krecimo nego da vidimo da kupimo tapete pa da polijepimo, jer ne moze se svake godine kreciti, mala djeca, puno je lakse za odrzavati a i ja inace volim tapete...
hajde molim te ako nadjes nesto simpa i pristupacne cijene da mi javnes... cmokara



Bambi draga, evo ono što sam ja dosada vidjela u Sa, Penny je najpristupačniji cijene su 23,- KM, vidjela sam neke i u Škafi, čini mi se za 16,- KM ali nisu bile nimalo po mom ukusu.

Javim ti ako budem imala više infos, ali razmisli koliki je posao skidanje tapeta i kakvi zidovi ostanu poslije toga. Ja sam davno tati pomagala da to uradimo, jer su tapete bile i 80- i 90 tih  aktuelne, pa je to bio veoma mukotrpan posao.

Zbog toga sam ja svog MM jedva ubijedila za ovaj jedan zid, ali uspjela sam u svakom slučaju user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *