|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 10:57:39   
Dea86
Drage buduće mame,
zanima me kakvi su bili vaši simptomi trudnoće? Uradila sam prošli tjedan, nakon kašnjenja menstruacije, test za trudnoću i bio je , Bogu hvala, pozitivan :-)
E sada, po mojoj procjeni, trudna sam 3 tjedna ali mi je malo čudno što nemam nikakve mučnine, normalno jedem ( iako mi se jako jedu slane stvarčice, što slanije- to bolje) i jako se osjećam umorno, ne mogu dočekati 21 h i već sam u dubokom snu user posted image
Kod doktorice sam naručena za 9 dana i sada samo kopam po forumima i tražim potvrde da će sve biti o.k sa bebomuser posted image

Pozdravuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 11:35:58   
MicoTico
Dea86, dobro nam došlauser posted image
Ja u 2 trudnoće uopšte nisam imala nikakve "simptome", pa samim tim ni mučnine, tako da "no frx".
Imamo temu http://www.ringeraja.ba/forum/m_1880646/mpage_117/tm.htm Razgovori u očekivanju bebe.
Baš su aktivne naše trudnice, pa možete razmijeniti iskustvauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Dea86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 11:50:58   
elmaL
Dea86 ne sekiraj se uopšte, možda je i rano da krene mučnina, a možda je nećeš ni imati user posted image kao što reče MIcoTico ima žena koje uopšte nemaju nikakvih simptoma, sve vrlo individualno.

evo i ja sam drugi put trudna, u prvoj trudnoći imala na početku mučnine, ne prejake, ali znalo me uhvatiti, sad skoro nikako prve 2 sedmice kad sam saznala za user posted image uopšte nisam imala, i ja sam se malo brinula kao i ti, mučnina mi je nekako zaštitni znak u trudnoći, ali sam isto tako bila jako pospana i do 21-30 u krevetu svako veče...

sad mi se pojave ponekad vrlo malo, kao neka tupa mučnina, i to kad mi je prazan želudac samo, a ja bih trebala biti 7 sedmica trudna, a prije 3 dana na pregledu dr reče kao 4 sedmice, jer nema još ni otkucaja srca ni razvoja ploda, samo je konstatovao trudnoću...

zato draga, ne sekiraj se, pročitaj malo ovdje pa ćeš vidjeti da je svaka žena drugačija i svaka trudnoća drugačija..

ja ti želim puno sreće, možda ćemo biti terminuše izgleda user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 11:53:56   
jaculi
Dea86 nemoj nista da brines..mada znam kako se osjecas,odmah si me podsjetila na mene kada sam ugledala plusic na testuuser posted image ...
I ja sam bila preumornaaaaa...stalno mi se spavalo...a mucnine nisam nikad imal ono da povracam,samo sam bila osjetljiva na mirise ali ni to nije bilo odmah nego je krenulo mozda od seste sedmice..svaka trudnoca je prica za sebe..ti se sada raduj sto te ceka 9 posebnih mjeseci i uzivaj jer ovo je zaista posebno stanje..ja uzivam u trudnoci i sretnija sam nego ikad:-) ...jel ti prva beba ?

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 12:45:12   
Dea86
Joooj, hvala vam svima, sad mi je već lakše user posted image
Ovo mi je prva trudnoća pa sam malo zbunjena, idem na pregled 5.10. i nadam se da će sve biti o.k user posted image

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 12:48:06   
Mya_81 RR
Ni ja nisam imala nikakve vece simptome. Samo mucninu, jedno tri dana, ali vrlo slabu i kratkotrajnu. Osim toga, nista user posted image Uzivaj, bit ce sve ok! user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Dea86)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 12:50:01   
Dea86
Elma, moguće da ćemo terminisati, a i ja sam iz Mostara ;-) Kaži mi molim te imaš li ikakva iskustva sa dr. Almom Humačkićjer sam mislila kod nje voditi trudnoću? Bila sam jednom na pregledu ranije i bila mi je super!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća bez mučnina
26.9.2013 12:51:11   
malena27 RR
Dupla tema: http://www.ringeraja.ba/forum/prvi-znaci-trudnoce/m_8594/mpage_50/tm.htm#1878057

Ova se zakljucava, postovi ce biti prebaceni na gore navedenu temu!

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *