|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvođenje poreza na plaće a što je sa naknadam...
8.12.2008 21:37:52   
p.maja
Drage moje !

Imteresira me da li neka od vas zna da li će uvođenje novog poreza od naredne godine uticati na bilo koji način na naknade koje dobijamo od Kantonauser posted image

Pozdrav

user posted image spašavaj se ko može
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
17.12.2008 13:00:16   
sadi
Zaista ne znam nista o tome. Nadam se da nece, ne bi trebalo i jos niko nije spominjao porodiljske naknade koliko sam ja upucena.

(odgovor članu p.maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
17.12.2008 13:07:46   
Blue rose RR
Nešto kontam, ako nisu od oporezivanja izuzete penzije, veće od 300 KM, mislim da će i naknade biti obuhvaćene porezom, a u samom Zakonu o porezu na dohodak, se sama tematika porodiljske naknade ne izdvaja kao zasebna.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sadi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
1.1.2009 17:08:08   
luna77
penzije su izuzete od oporezivanja kao i socijalne naknade .znam da se u RH porodiljno računa kao socijalna naknada pa mislim da će i ovdje  jer je bar kod nas isplaćuje centar za socijalni rad 

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
28.2.2009 1:17:50   
Anoniman
Neki dan sam čitala u Revicon-u (porezni savjetnik) da su se u ministarstvu finansija izjasnili (samo usmeno) da se porodiljska naknada neće oporezivati. Zvanično nema pisanog traga (očekuju ga) a ja pratim i dobijam na poslu mjesečno savjetnik pa ako bude nešto novo javim vam.
Nadam se da neće i to malo crkavice oporezivati.....

(odgovor članu luna77)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
20.8.2009 13:41:09   
malenagoga
dali je neko od vas cuo za novac koji se djeli djeci kad navrse 13 mjeseci u iznosu od 360 km?moja kolegica dobila za malog a ja to jos niogdje nisam ni cula ni procitala pa me bas interesuje

(odgovor članu p.maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
28.9.2009 23:31:53   
Melinda_c
 prvi put sam trudna, nezaposlena sam, danas sam gledala nesto na TV-u o naknadama za porodilje. Načelnik Sarajeva kaže da se samo u 4 opštine/općine od Zavoda za zapošljavanje dobiva naknada u novcu od 120KM. Koje su to 4 opštine?
Prima li neko od vas naknadu? Možete li mi dati neke informacije, gdje, kako?

unaprijed zahvalnauser posted image  

(odgovor članu malenagoga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uvođenje poreza na plaće a što je sa nakn...
29.9.2009 1:01:12   
Anoniman
Općine Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad.
A više o porodiljskim naknadama imaš na ovoj temi:

http://www.ringeraja.ba/forum/m_46744/mpage_43/key_/tm.htm#391372

(odgovor članu Melinda_c)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *