|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veš za trudnice...
23.11.2009 23:44:37   
Adana
Otvorila se nova radnja dječije i neke opreme za trudnice/dojilje u BBI centru u Sarajevu. Nalazi se u prizemlju gdje je i Foto Zunic. Ima i gacica user posted image  i grudnjaka za trudnice, grudnjaka za dojilje i sl.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Veš za trudnice...
23.11.2009 23:49:57   
Hanady RR
a cjene daj malo pobliže jel prihvatljivo za trudničke dane. ne pitam za sebe naravno da neko ne pomisli evo je opet trudna već kontam Bajramluci za zaovu i seku :) pa ako si u toku oko cjena daj malo informacija ja jadna nemam kad ić gledat.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 0:04:14   
Anoniman
Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 0:08:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....



user posted image user posted image user posted image
Ti si bas detaljna. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:02:21   
enna
Da to nije malo previseuser posted image  ovdje pidzama za trudnice kosta 25 eura grudnjak oko 10-15 zavisi od velicine mislim da su to astronomske cijene no commentuser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:19:31   
adja
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....


Veoma pristupacna cjenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:20:42   
adja
IZVORNA PORUKA: enna

Da to nije malo previseuser posted image  ovdje pidzama za trudnice kosta 25 eura grudnjak oko 10-15 zavisi od velicine mislim da su to astronomske cijene no commentuser posted image

Kod nas ti je sve moguce pa i pidzama da kosta 150 a inace se sama oblaci i svlaciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:21:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....



Hahah, garant je za napuca pidzama, protkana zlatnim nitima!!!user posted image user posted image user posted image
Povoljno, nema sta....A gdje ce se kupiti jedna, trebaju najmanje dvije, a mozda daju na rate....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:22:02   
w.pooh
Čuj 150 KM pidžama user posted image user posted image user posted image nek spava u malo široj spavačici user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:22:32   
amela2208

IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....


150öaraka je previse za bosnu,bas me interesuje kako izgleda ta pidzamauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:22:33   
adja
hihihihihi


_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:23:17   
adja
e sto me nasmija ova pidzama od 150 km

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:25:10   
Private
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....
Jedino kad bi me ludu vodali dala bih ovolike pare za samo jednu pidzamu,ko da te masira,nemas zgaravice,grceva,mozes prespavati noc da neides u wc,mozes zaspati na kojoj god strani-ne trebaju ti ,mali jastucici,a more biti i da se porodis a da i ne osjetis?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:26:07   
adja
IZVORNA PORUKA: Private

IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....
Jedino kad bi me ludu vodali dala bih ovolike pare za samo jednu pidzamu,ko da te masira,nemas zgaravice,grceva,mozes prespavati noc da neides u wc,mozes zaspati na kojoj god strani-ne trebaju ti ,mali jastucici,a more biti i da se porodis a da i ne osjetis?

HAHAHAHAHAHAuser posted image user posted image user posted image user posted image
E ova pidzama je ludilo

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:26:30   
amela2208
e stvano smijeşno... a po meni i zalosnouser posted image user posted image

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:26:53   
adja
A ovo da se porodis i da ne osjetis ja mislim da je to sigurno 100%

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:28:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Private

IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....
Jedino kad bi me ludu vodali dala bih ovolike pare za samo jednu pidzamu,ko da te masira,nemas zgaravice,grceva,mozes prespavati noc da neides u wc,mozes zaspati na kojoj god strani-ne trebaju ti ,mali jastucici,a more biti i da se porodis a da i ne osjetis?

A, uz to sve, kako se radi o modelu 2009, kada se korisnica porodi, model se prilagodi na non-trudnicku pidzamu!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:28:34   
amela2208

IZVORNA PORUKA: Private

IZVORNA PORUKA: Maida RR

Evo informacija, pidzama za trudnice 150 KM, meni je to bilo i previse informacija....
Jedino kad bi me ludu vodali dala bih ovolike pare za samo jednu pidzamu,ko da te masira,nemas zgaravice,grceva,mozes prespavati noc da neides u wc,mozes zaspati na kojoj god strani-ne trebaju ti ,mali jastucici,a more biti i da se porodis a da i ne osjetis?


ma kame srece da postoji tako nesto....

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:28:41   
adja
HAHAHAHAHA

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:31:23   
veeseelaa
nekima to nije strašno.... u naletu ludila (ludih para) možda bi i mene opljačkaliuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.11.2009 10:32:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:32:28   
adja
I to sto kazes

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:35:20   
Private
Ma ne vrijedi ni za grudnjake davati velike pare kad ti grudi non stop rastu.Meni sestra kupila 2 grudnjaka u LA PERLI u BBI.a sada ih mogu okaciti macku o rep,jedan je 85 C drugi 85 D,bradavice ispadaju pa su ko na juris.Ako mi malom zafali kapa za glavu mogu ih iskoristiti.

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:38:29   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Private

Ako mi malom zafali kapa za glavu mogu ih iskoristiti.

user posted image user posted image user posted image
E, sto me nasmija!
Gluposti, toliko novca za pidzamu! U Almi Ras ima bas finog i pristupacnog vesa za trudnice.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:39:54   
amela2208
pa koliko komada nam je dovoljno za prvih 3 mjeseca???raste li grudi i poslije trudnoce???ja moram kupiti sve ama sve prije porodjaja posmo moj muz non stop radi.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:44:18   
Private
amela kupi 2 grudnjaka sad koji su broj veci nego sto nosis,poslije ces vidjeti.Ja nisam htjela ni ves uzimati nesto extra,a najsmjesnije mi je bilo kad sam ljetos pokusala obuci tange,znate sta-ismijala se ko budala kako mi stoje,bila sam 8 mj.Odmah ih sakrilauser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *