|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 0:02:24   
teta berta
Obiteljska idila:


Kad padne Badnja noc kad skupimo se svi, mali i veiki  kompletna family...
 
Ponegdje padne i koja pahuja snijega, a onda:


Vani snijeg, bjelina a u srcu neka blagost i toplina... Dobri ljudi i oni zli ko nekom tajnom niti vezani smo svi, ovu noc...
 
Bozic dolazi, tiho na prstima.....


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 0:19:07   
milenium
Božić dolazi,s najljepšim pjesmama
neka noćas ljudi svi budu sretni
budu sretni svi...

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:24:14   
enna
Drage moje ja ne slavim Bozic ali zivim u katolickoj drzavi u kojoj je taj dan poseban.Zaista volim kada je sve okiceno kupuju se razni darovi za prijatelje i familiju bas volim taj ugodaj i veselim mu se kao maleno djete hehehehheheuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:26:16   
Misica84
IZVORNA PORUKA: enna

Drage moje ja ne slavim Bozic ali zivim u katolickoj drzavi u kojoj je taj dan poseban.Zaista volim kada je sve okiceno kupuju se razni darovi za prijatelje i familiju bas volim taj ugodaj i veselim mu se kao maleno djete hehehehheheuser posted image user posted image user posted image


Isto tako! To mi je najdraze. Sve okiceno, super atmosfera, sve mirise na slatkouser posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:43:15   
Nedi
24.12. se rodio moj dječak i to mi je najsretniji dan u životu. Iako vjerom nisam vezana za Božić volim taj dan. 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:44:45   
vila_7
......podsjeća na djetinjstvo kad je čovjek bezbrižan i okružen obitelji.....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:47:24   
Mya_81 RR
Atmosfera mi je jedostavno posebna...volim kupovati sitnice za familiju, volim kititi bor, volim što se svi okupimo na ručku...a ove godine će sve zaista biti posebnije jer je sada s nama jedna mala mrvica i jedva čekam da dekoriram stan s njom iako ona ove godine neće biti baš puno svjesna tih stvari oko sebe, ali ja se jednostavno veselim i jedva čekam Božić!!!! Još će joj tada biti i pola godine pa jedan razlog više da uživamo u tom danu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:53:56   
Leva
Zbog kolaca user posted image
Ne slavim Bozic ali obavezno idem da cestitam prijateljima. Svidja mi se atmosfera i druzenja user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 11.11.2009 15:55:12 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 15:55:26   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Leva

Zbog kolaca user posted image



Ova ti je user posted image , jedva čekam da idem kod Nedijeve kume njam njam


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 17:14:53   
Mik Mik
Božić je za mene nekada bio pun ljubavi, toplote, sloge i radosti...jedva sam čekala i veselila se kao malo dijete, svemu..

ali od kada mame više nema, ni Božić mi više ništa ne znači user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 17:21:01   
marinčii
....dobri ljudi i oni zli
ko nekom tajnom niti vezani smo svi
Božić dolazi......jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 17:51:20   
Anoniman
ja spadam u one sto sve slave a zapravo nista kako treba ili bar ne s zaista pravim razlogom...ja ga volim radi atmosvere, kolaca, klope

okitimo mi bor ...i to je po mus...napravimo bakalar, zato sto sam tako navikla s mojim didom i nonom...ma u principu sve se vrti oko klope...jer poklone dijelimo za Novu

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 23:53:28   
teta berta
Mene samo  po
nekad nervira sto judi kazu da slave Bozic, a Bozic im je zapravo samo se najesti i napiti... A to zapravo nema veze s Bozicem ako ne otvorimo srce malenom Isusu koji se nas rodio u jaslicama...
ijepo je i pojesti i popiti, ai otici na ponocku neprocjenjivo...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 23:55:40   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Božić je za mene nekada bio pun ljubavi, toplote, sloge i radosti...jedva sam čekala i veselila se kao malo dijete, svemu..

ali od kada mame više nema, ni Božić mi više ništa ne znači user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mik mik nemoj tako... Znam da je tesko, ni mog tate nema vise, znam kako je, ali vrijeme lijeci sve rane, bar donekle...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 23:57:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Božić je za mene nekada bio pun ljubavi, toplote, sloge i radosti...jedva sam čekala i veselila se kao malo dijete, svemu..

ali od kada mame više nema, ni Božić mi više ništa ne znači user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mik Mik razumijem te, meni je Bajram uvijek tmuran otkad otac sa nama nijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zasto volim BOZIC....
11.11.2009 23:58:59   
tea lana
Bozic volim zbog Bozica i sta on znaci,kao i atmosvere koju donosi.Mirisa koje vezem za te dane,radosti djecije radi poklona,i nekakvog mira i spokoja koji je prisutan u svima i onima koji slave i onima koji dodju samo da cestitaju i proslave sa svojim prijateljima.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 0:01:38   
Mik Mik
IZVORNA PORUKA: teta berta

IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Božić je za mene nekada bio pun ljubavi, toplote, sloge i radosti...jedva sam čekala i veselila se kao malo dijete, svemu..

ali od kada mame više nema, ni Božić mi više ništa ne znači user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mik mik nemoj tako... Znam da je tesko, ni mog tate nema vise, znam kako je, ali vrijeme lijeci sve rane, bar donekle...



Ne znam, kod mene je grozno kada dolazi Božić i Uskrs ili bilo koji drugi blagdan. Ja već danima ranije postajem nervozna jer znam kako ću se osjećati. Najgore je to što imam 1 sestru i 3 brata i mi se kao svi okupimo, kada sjedemo za sto da jedemo svi šutimo, većinom ja počnem da plačem jer sam ja najviše bila vezana s njom.... i tako da ne pričam. Teško je, baš teško.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 0:02:43   
noaa
ponocka mi je nekad bila nesto najljepse,al sad petarde,oni koji su prije mise otisli na cugu pa zaudaraju i neopisivo divan miris zena na sarmu...ja vise volim otici na jutarnju misu za Bozic...Ove godine imam svoje pile pa aBd ovo ce biti najljepsi Bozic.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 0:02:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Ne znam, kod mene je grozno kada dolazi Božić i Uskrs ili bilo koji drugi blagdan. Ja već danima ranije postajem nervozna jer znam kako ću se osjećati. Najgore je to što imam 1 sestru i 3 brata i mi se kao svi okupimo, kada sjedemo za sto da jedemo svi šutimo, većinom ja počnem da plačem jer sam ja najviše bila vezana s njom.... i tako da ne pričam. Teško je, baš teško.



mila moja tako mi je žao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 0:03:32   
Mik Mik
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Božić je za mene nekada bio pun ljubavi, toplote, sloge i radosti...jedva sam čekala i veselila se kao malo dijete, svemu..

ali od kada mame više nema, ni Božić mi više ništa ne znači user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mik Mik razumijem te, meni je Bajram uvijek tmuran otkad otac sa nama nijeuser posted image user posted image user posted image


Žao mi je veeseelaa, mi slavimo ali nije to to.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 9:16:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

Mene samo  po
nekad nervira sto judi kazu da slave Bozic, a Bozic im je zapravo samo se najesti i napiti... A to zapravo nema veze s Bozicem ako ne otvorimo srce malenom Isusu koji se nas rodio u jaslicama...
ijepo je i pojesti i popiti, ai otici na ponocku neprocjenjivo...



zato ja ne kazem da ga slavim vec obiljezavamuser posted image ...kao u ostalom i Bajramuser posted image ...moji su ateiste u dusi, ali se opet sve obiljezavalo

mnogi to sigurno ne mogu da shvate...

a mene opet vise nerviraju, a takvih znam masu (moj kum recimo i jos neki koje ne zelim navoditi) koji su vjernici...idu na ponocke, krstenja, mise, nose kriz/krst etc. a ne znaju osnovno...zasto se recimo farbaju jaja, zasto zec, zasto je riba simbol za Isusa, sta je urbi et orbi....i da ne navodim dalje

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 9:24:33   
Nellica
Neopisivo volim onu čaroliju Badnje večeri i iščekivanje ponoćke, onaj posebni miris doma na Božić ujutro, mi ne pretjerujemo sa darovima, ako darujemo to su obično neke sitnice nešto tek tako, ali volim obitelj na jednom mjestu, volim kada se skupimo za stol, okićeni bor....

Volim danima prije peći kolače i onaj miris, cimeta, vanile, ruma....

Volim osjećaj koji mi dušu ispunjava jer kao što rekoh sve vezano za Božić mi je oduvijek jedna neopisiva čarolija.
Volim jednostavno tu neku euforiju, koja me nosi na krilima...

Ove godine mu se posebno radujem jer ABd u naručju ćemo imati našu malu princezu :)

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 9:58:18   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada




zato ja ne kazem da ga slavim vec obiljezavamuser posted image ...kao u ostalom i Bajramuser posted image ...moji su ateiste u dusi, ali se opet sve obiljezavalo

mnogi to sigurno ne mogu da shvate...




potpisujem


< Poruku je uredio maja78 -- 12.11.2009 11:28:54 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 10:07:56   
Pretty mamma
Ja su uvijek sjetik kad smo se vraćali iz škole, a sve je okićeno, svaka kuća svjetluca u mraku.
Skuhali bi šunku, ja bi jedva dočekala da se vratim sa ponoćke da probam štogod jer se postilo. U crkvi bi bilo moje društvo, slušali bi misu, a kako bi došli među zadnjima, morali smo stajati na ulazu jer nije bilo mjesta.
Bor se kiti oduvijek, i to mi je velika radost. Ove godine ću staviti posebnu zvijezdu na vrh za svoju Lauru.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zasto volim BOZIC....
12.11.2009 11:40:04   
marinela
Bozic volim zato sto je to posebno vrijeme,volim spremanje hrane,kitimo bor...i u 12 sati svi skupa idemo na polnocku i slavimo rodjenje malog Isusa,sutradan se ide kod familije,drugi dan idem kod moje mame na zajednicki rucak gdje budu moje seke i njihove obitelji,djelimo poklone...baka se uveliko pripremi za unucice,moj zet se obuce kao djed Bozicnjak...ma prelijepo!!!!Niko ne moze reci da su to dani kao svi drugi...jednostavno ima nesto posebno u zraku....

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *