|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Adaptirano mlijeko
8.2.2016 11:41:54   
irenaSA
Meni je Aptamil bio najidealnije rješenje...lijepo ga je prihvatila..prelaze nismo ni osjetili..uzela sam ga odmah nakon dvije preporuke..ljekara i babice...Aptamil mi je baš onako bez nekih specifičnih okusa i mirisa..a Hipp je okusom privlačan..pa sad ne znam..probala sam i jedno i drugo..isto kao i Nestle baby proizvode...oni su najukusnije i baš zbog toga sa mnogo više hemije..
Kupi malo pakovanje..ono u konzervi Aptamila i pakovanje Hippa..pa napravi bebici i jedno i drugo..posmatraj...a probaj i ti pa odluči..ujedno pročitaj i sastav pa vidi koje je bolje....

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Adaptirano mlijeko
8.2.2016 11:42:54   
irenaSA
I da pila je Aptamil 3 do 2.5 godine ako ne i jačeuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Adaptirano mlijeko
14.2.2016 9:48:36   
NEAS
evo mene s rezultatima...
uzela i jedno i drugo, probali, al Hipp joj izgleda vise godi, svaki put sve popije, dok Aptamil malo hoce, malo nece user posted image

tako da smo sad na Hipp-u :) i tek sad spava ko beba hehehe

a super da nisam jedina koja misli da ne treba uvodite kravlje odma cim beba napuni 12m :)

hvala punouser posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *