|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Amniocenteza da ili ne
1.9.2014 14:35:45   
selmica79
Zene molim vas za pomoc : Nakon godinu dana pokusaja ostala sam trudna , imam 34 pune. Sad sam u 16. nedjelji trudnoce , ali me brine prijedlog doktora za amniocentezu . Nuhalni nabor izmjeren sa 11+5 sedmica je bio 2 , 2 , a dan kasnije sam vadila duble test . Rezultati su sljedeci : fb- hCG 60,5 ng/ml 1,46 Corr. MoM
PAPPA - A 2,61 mlU/ml 1,35 Corr. MoM


Biochem.risk +NT 1:470 below cut off

Double test 1:1333 below cut off

Age risk 1:281

Trisomy 13/18 + NT < 1:10000 below cut off


Molim vas za misljenje , dali mi je taj nalaz amniocenteze zaista potreban , vasa iskustva , mozda slican nalaz i slicno

U ogromnim sam brigama , strah me ne daj boze pobacaja radi amnio , jer sam vec imala dva puta krvarenja , imam puno godina .... znam da me razumijete ...
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *