|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   antitjela na hepatitis b i rubeolu
10.11.2009 13:15:44   
proljeće
drage moje,
ja sam u 8 nedelji trudnoće i juče sam bila kod prof.Godinjaka koji mi nakon dugo godina liječenja naravno vodi i trudnoću i on mi je rekao da uradim nalaz urina ,krvn sliku,rh-faktor ali i antitjela na hepatitis B i rubeolu.
Mene zanima dali je to neka od vas radila i dali znate gdje se to radi u Sarajevu i naravno koliko se čeka na nalaz,unaprijed vam hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
10.11.2009 13:27:35   
Mamica24
I meni su radili rh faktor (da vide da li je + ili - ) a što se tiče hepatitisa i rubeole, to ti ne bih znala reći

mozda ima neke veze sa ranijom vakcinacijom i sl.

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
10.11.2009 13:29:13   
milenium
ima na temi ''rh faktor'',sve piše di se vadi kako,šta ,šta znači itd.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
10.11.2009 13:29:29   
MinaMM
urin radis u svom domu zdravlja a ostalo na zavodu za transfuziologiju. treba ti uputnica od tvog doktora opste prakse. ja sam radila krvnu grupu i RH faktor ali mi nikad nisu trazili antitijela na hepatis  b i rubeolu. nalaz cekas jedan dan.
nadam se da sam ti uspjela barem malo pomoci. pozdrav

< Poruku je uredio MinaMM -- 10.11.2009 13:30:13 >


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
10.11.2009 15:06:00   
enna
Pozdav samo da te ohrabrim kao sto vidis ne zivim dole u Bosni ali ja sam ti test za rubeolu vadila svaki mjesec posto nisam bolovala tu bolest a nisam primila ni vakcinu pa sam morala stalno kontrolisati i da meni je moj dr. rekao da izbjegavam svjezu zelenu salatu i razne salame i voce i povrce ako jedes svjeze da ga dobrooooo operes posto se preko toga jako lako zarazi.I za hepaitis B se vadi nalaz na pocetku i na kraju trudnoce barm ovdje zato mislim da nemas razlog da brines ipak dr. zna sta treba da radis, a o gdje se radi evo vec neke informacije si dobila tu ti nemogu pomoci.Veliki pozdrav i sretno no sikiriki!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
11.11.2009 9:27:51   
proljeće
Hvala vam drage moje na odgovorima,samo se još iskreno nadam da će se javiti neko ko je antitjela na hepatitis B i rubeolu radio u Sarajevu da bih znala gdje da idem,ali svakako mnogo hvala ipak ste mi i do sada pomogle i ohrabrile.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
11.11.2009 11:05:36   
nerkica
ma nista se nebrini,to je normalna procedura,sve zavisi od doktora do doktora sta traze
ja sam od pocetka ,trudnoce promijenila 3-4 ljekara,i kad sam bila kod dr G
ODINJAKA,negdije u 19 sed.rekao mi je da uradim test na rubeolu i hepatitis,samo otici u porodicnu medicinu oni ce ti dati uputnicu,cini mi se u DIP I tamo ce ti izvaditi krv i tako...
ja sam to radila i sve je ok,to je cisto radi formalnosti...

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: antitjela na hepatitis b i rubeolu
11.11.2009 13:49:59   
proljeće
Hvala mnogo ,nerkice

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *