|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (ljetni chat)
12.8.2017 19:04:18   
ziel
Almac probaj u medjuvremenu dok ne dodjes do doktora kupiti u apoteci Hidrogen malu bocicu pa 2-3x dnevno ukapati par kapi u uho. To znam iz prakse da pomogne pri omeksanju cerumena ako ima a trebalo bi i to da rijesi, pa kad odete doktoru samo isprati obicnom mlakom vodom uho i bice super. To opet kazem iz prakse na poslu, 95% slucajeva uspije. Pa nezz za vas slucaj...

< Poruku je uredio ziel -- 12.8.2017 19:14:00 >

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 301
13.8.2017 16:40:54   
Maca91
Almac nadam se da nije nista ozbiljno kod djecaka.

Konacno nam je rashladilo,sad se moze disati..

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 302
13.8.2017 21:17:51   
lejla80
Rashladilo i te kako žene drage, al hajde lakše se obući nego patiti na onoj vrućini.
I mi smo konačno stigli kući. Danas vazda ribala i slagala. Mm to sve nešto kofol utegnuo a ima se šta čistiti tri dana..
Indijance sam uspavala i odlučila večeras da knjigu čitam ako me ko ne zezneuser posted image

2011.
2016.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 303
13.8.2017 23:49:36   
bejbibi
Vecer zeMske :) kako ste
Lakse se dise kako je zahladilo malo..al nije ovo dobro nikako ,previse su pale temp :(
A mi je sinoc povracala :( jutros zadnji put i nadam se da nece vise,nije u toku dana ..doduse jest jos jednom kad je rucala al mialim da joj zapelo pa je to isprovociralo ...jadnica u 17.00 zaspala user posted image nadam se samo da mi se nece upo noci budit (a sve su sanse da hoce :) ..

Laku noc zene
Ja sutra aBd zovem da dog casove voznje a nikakk mi se ne da 😔

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 304
14.8.2017 10:20:03   
lejla80
Bejbibi ko će čuvati bebca dok budeš vozikala? Ili ćeš i njega sa sobom?
Moj ama baš nikako ne voli AS. Jedino šuti kad spava u njoj a inače je borba.

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 305
14.8.2017 10:42:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lejla80

Bejbibi ko će čuvati bebca dok budeš vozikala? Ili ćeš i njega sa sobom?
Moj ama baš nikako ne voli AS. Jedino šuti kad spava u njoj a inače je borba.

Draga,planiram ga sa sobom .bolje da se naviknem snjim voziti jer nesto kontam ako ga ostavim bice me opet onda strah da se sama sa njima vozikam.ovako cu se bar navici da je tu ,lakse dok vjezbam sa instruktoricom.

Al nista od voznje danas.katastrofa sam :((( mene sad uhvatio stomacni virus .povracanje,dijareja,grcevi neki bolni :( sve me zivo boli ,svaka dlaka na tijelu i smrzoh se user posted image
Bas me gadno uhvatilo .samo molim Boga da na decke ne predje..A je vec odbolovala ,bolje je hvala Bogu

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 306
15.8.2017 17:22:56   
Farah 00
Kako ste mamite😊

Mi na moru vec treci dan, uzivamo, vrijeme je divno nije pretoplo kao sto je bilo, kazu komsije da je bas bilo vrelo. D uziva, kupa se, ganja mace, kupa bebu u bazenu, tako da mi je s njom mnogo lakse nego prosle godine.

Ima vec 15 dana da smo skinuli pelenu, ja sam nju od ranije stavljala na tutu, i kad su bile vrucine u stanu zao mi je bilo jos u peleni muciti i skinem, jos nikad se nije upiskila, sama trazi tutu, a hoce i u travu i na wc solju😊 Navece joj stavljam jer pije mlijeko i tecnosti po noci, jednostavno se budi i trazi da pije, pa to smanjujem, a sta cu kad izbacim i ovu nocnu pelenu morat cu je po noci stavljat na tutu.

Almac kako je maleni, jesi ga vodila dr za uho?

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 307
15.8.2017 22:17:36   
lejla80
Bejbibi kako si ti, jel imalo popustilo?

2011.
2016.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 308
16.8.2017 15:23:06   
almac
Pozdrav zenice

Mi sad stigli od doktora bili kod ORL specijaliste kaze ne cuje od uvećanih krajnika a ima i treci krajnik pa od tog mu se ne može Eustahijeva tuba prazniti i stvara mu sekret u uhu od kojeg ne cuje. Dobili smo kapi i uputnice za nalaze pa moramo sutra u Tuzlu da radimo briseve kaze doktor da je i alergican na nesto vidje mu podocnjake i crvene oči pa nam valja ovih dana zapeti da se sve završi do ponedjeljka do kontrole mora se sve to sto prije riješiti jer nece cuti dobro dok se krajnici ne povade

Bejbibi kako si ti jel' te popustilo bas je neki virus zasao

I- 03.03.2011_ _ Svjetlost mog života

V- 04.02.2016_ _ Moje malo sunce

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 309
16.8.2017 16:41:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lejla80

Bejbibi kako si ti, jel imalo popustilo?

Jeat hB ...al nas je sviju satralouser posted image ja sam tek danas kako treba .dva dana sam bila uzas ..ponedjeljak sam citav dan prelezala ,nisam mogla glavu dic
HB bebija nije puno uhvatilo ,2x povratio i imao malo grceve..al proslo je hB

Ja danas zvala za voznju i kazu tek naredne sedmice mogu 😒 da zovem u pon i da dog...kako me krenulo izgleda nije mi sudjeno user posted image ccc
Na hajr

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 310
16.8.2017 16:41:51   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: almac

Pozdrav zenice

Mi sad stigli od doktora bili kod ORL specijaliste kaze ne cuje od uvećanih krajnika a ima i treci krajnik pa od tog mu se ne može Eustahijeva tuba prazniti i stvara mu sekret u uhu od kojeg ne cuje. Dobili smo kapi i uputnice za nalaze pa moramo sutra u Tuzlu da radimo briseve kaze doktor da je i alergican na nesto vidje mu podocnjake i crvene oči pa nam valja ovih dana zapeti da se sve završi do ponedjeljka do kontrole mora se sve to sto prije riješiti jer nece cuti dobro dok se krajnici ne povade

Bejbibi kako si ti jel' te popustilo bas je neki virus zasao

Hocete na operaciju ?
Bas mi je zao .brz oporavak aBd ..uvijek nesto sa djecom deverati uh

Neki autor...

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 311
16.8.2017 16:43:53   
bejbibi
Mi isli malo hodati ..opet vrucine uhvatile pih
Nisu ni juce ni danas isli u vrtic ,tek sutra aBd ...al sam ih malo izvela ...
Dosli,skuhala,jeli,sad uspavat bebija i kupat se .popit kafu i odmarati :)

Sta se radi kod vas ?

FARAH uzivate 🤗

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 312
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:

image
amiboj
CortinaT krema je FANTASTIČNA.
Tražeći nešto da pomognemo djetetu, da smanji crvenilo i svrab, naišli smo na Cortinat kremu. Poslije drugog mazanja dječaku je bilo bolje. Sada je koristimo kada vidimo da će da se upali, odmah namažemo i vrlo brzo se povuće. Tako da svaka preporuka za kremu.  Više >>
image

Anketa

Anonimnost
Selma.A.M

Zašto se na nekim temama može postaviti kao ANONIMNA,a na nekima ne ???

Pojma nemam (89%)

Zato što ..... (11%)

Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *