|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (ljetni chat)
3.10.2017 10:39:00   
anandi
Jutrooo
Evo odmaram od peglanja i pijem kaficu dok mali spava pa bujrum.
Rijesili smo problem masine tako sto smo uzeli drugu. Majstor je pokusavao popravit cijeli dan... malo radi pa stane. Dok je popravljao pricali smo oko kombinovanih pa kaze da se ne isplati uzimat njih. Navodno dosta ga svijeta zove da popravlja, kao brzo s3 kvare i njegov savjet je bolje da se uzme odvojeno susilica.
Nasa prva masina sto smo uzeli bila je nova i pokvarila se nakon mjesec dan. Onda smo uzeli polovnu i sluzila nas evo vise od 4 godine. Tako da smo se odlucili opet na polovnu. Istu noc smo otisli uzeli ovdje od jednog covjeka sto uvozi iz njemacke i dosao dovezao novu, prikljucio je a ovu staru odvezao. Za sad pere a da se i ne cuje pa vidjet cemo koliko ce nas sluzit.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 651
3.10.2017 10:42:21   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

LTM kad si kod tih kombinovanih masina, koliko su korisne i koliko je to pametno ulaganje ? Mi moramo kupiti susilicu sad kad se porodim aBd, pa mi mama dade ideju o toj kombinovanoj sto i pere i susi..... Jel se brze kvari? Jel pametnije kupiti odvojeno ili? Meni bi radi prostora bila prava stvar ta kombinovana..

pazi ja je nemam nema iskustva s njom jer susim ves rastrkan po balkonu i stanu user posted image user posted image imam dvije one mreze i to mi je dovoljno za dvije masine ili kad je sitniji ves onda rasirim (obicno kad perem od cura garderobu kad se vratimo s mora jedna masina njihovog bude mi na te dvije rastrkana).
ja sto imam iskustva ovi sto su kupili odvojeno to je prvenstveno jer su jos imali masine za ves koje rade. ja sad kad aBd budemo preseljavali u dogledno vrijeme kupicu ovu 2 u 1 jer koliko znam iz iskustva drugih obavi odlican posao a zauzima duplo manje mjesta. da imam masinu koju bi ponjela sa sobom (ovu necu jer smo zbog prostora u kupatilu kupili onu koja se otvara prema gore) znaci nju ne mogu staviti onaj princip jednu na drugu kako ljudi rade a i nemam veseraj pa da poredam jednu pored druge.
sta ja znam, ja ovo neki dan kad sam se raspitivila ta 2 u 1 je super i ako sta krene po zlu pokazace se u prvih 5 godina koliko je garancija

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 652
3.10.2017 10:47:52   
LieToMe RR
E sad dobar dan user posted image
kod mene standardno, na poslu, posla nekakvog, raduckam...standardno sve.

Cure dobro, sa mojom mamom skitaju po 2-3 sata... ja juce dosla s posla razbacala se po kuci, usisavanje, prasina, masina vesa na pranje ovu od vikenda opeglala... posto je juce bila prica o masinama za ves dodjem kuci i lijepo generalku kupatila nadignem, micala masinu (cijelo ljeto ja sve danas-suta, danas-sutra...i konacno juce user posted image user posted image ) zapao mi gel za intimnu njegu neki dan iza masine user posted image nadjem i cesalj koji sam mislila da ne N davno bacila u smece user posted image

Cekam prve ruzne dane kad se ne bude moglo nigdje hodat da plakare prebrisem, to mi je jedno 3-4 dana posla laganini, ostavu tradicionalno sredim pred bozic kad vadim jelku.
Jedva cekam zimu i zimske radnosti... valjda kako su i djeca veca sad je sve uzitak. Sad obje kad pravim rucak budu u kuhinji, uzmu stolice, popenju se, mute, mjese...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 653
3.10.2017 12:44:27   
Visnja RR
ziel imaš na ovoj temi dosta diskusije o tim mašinama...ja bih je sigurno uzela ali meni u kupatilo mašin standardne velčiine ne može stati...a nema onih par cenata manjih kao što se može perilica naći

http://www.ringeraja.ba/forum/m_89334/mpage_1/key_/tm.htm

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 654
3.10.2017 15:01:10   
ziel

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ziel imaš na ovoj temi dosta diskusije o tim mašinama...ja bih je sigurno uzela ali meni u kupatilo mašin standardne velčiine ne može stati...a nema onih par cenata manjih kao što se može perilica naći

http://www.ringeraja.ba/forum/m_89334/mpage_1/key_/tm.htm

Hvala Visnja. Sad cu pogledati. user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 655
3.10.2017 17:19:25   
Zelimo_bebu
Dan zene...ja vjerujem da su mene svi zaboravili koliko se nisam javljala...
Nemam jednostavno kad...mama se operirala i danima sam nosila dijete na cuvanje pa isla njoj u posjetu nema tko nego ja...skuhaj odnesi i takp svaki dan...sad je izasla kuci pa opet idem njoj...kao hodajuca karavana sam....slomljena vise ne znam sta me boli i kud udaram..
Anandi pozeljena si

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 656
3.10.2017 22:01:18   
lejla80
Gdje ste žene. Jeste li oprale i osušile?user posted image

Ajjjj mene ubi veš. Non stop oko njega. Peri, steri, slaži pihhhh
Djeca se baš prljaju. Ja ne volim nikako da su uflekani i sl..

Ev već u horizontali. Još dodatna obaveza oko A i škole. Odvedi, dovedi, uradi zadaću. Malog taman ustimala sa spavanjem i hranom da mogu sve to obaviti, promijenila se smjena. Danas doslovno morala probuditi dijete da bi otišla po njega u skolu. Pa onda kuhaj, peri ma ne znam gdje sam. Tempo ubitačan aj hajde preživjeti će se.

Kako su nam drugari?

2011.
2016.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 657
3.10.2017 22:02:38   
lejla80
Želimo bebu kako ti je majka? Jel nešto ozbiljno, nisam u toku?

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 658
4.10.2017 8:24:23   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dan zene...ja vjerujem da su mene svi zaboravili koliko se nisam javljala...
Nemam jednostavno kad...mama se operirala i danima sam nosila dijete na cuvanje pa isla njoj u posjetu nema tko nego ja...skuhaj odnesi i takp svaki dan...sad je izasla kuci pa opet idem njoj...kao hodajuca karavana sam....slomljena vise ne znam sta me boli i kud udaram..
Anandi pozeljena si

Nismo te zaboravili, jednostavno svi su nesto manje aktivni (valjda pocetak skole, zimnica user posted image )
Nadam se da je mama dobro a tebi puno puno strpljenja i snage da to preguras, znam kako je user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 659
4.10.2017 8:28:06   
LieToMe RR
Jutro zene, uranile, poranile, zoru prevarile user posted image

Ja sinoc kasnije zaspala nego inace, pocela knjigu citati pa razvlacim, nikad da zavrsim... jutros nekad prije pola 5 probudi me L, pricala u snu, nesto lose sanjala pa onda hoce i da piski, ustale obavile pa se vratile, ona brzo zaspala u to N se probudi zedna user posted image reklo ima li jos neko user posted image uglavnom zaspase svi ja se razbudila.
Jedva jutros, nesto mi mrsko bi, jos i ovo vrijeme onako, kao da ce kisa...

Danas idemo na jedan rodjendan sutra je dodjela diploma za brainobrain...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 660
4.10.2017 9:57:13   
Bubamara92
Jutro kako ste mi svi...
Zelim bebu kako ti je mama brz oporavak zelim
Anandi sto se tice masina I ja sam kupila polovnu I vec 5 god je koristim
Manuela jel malac prebrodio gripu...
Ja bila u tz dosla kuci I sad Moram generalno sve uradit...
Ostale zenice imate pozdrav

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

Neposredna veza do poruke: 661
4.10.2017 21:08:02   
lejla80
Evo da se i mi prijavimo s temperaturom. Sinoć se malac probudio vreo. Začuđujuće dobro podnosi. Da ga ne dodirnem ne bi znala da je ima. Danas se probudio u pola tri i evo još nikada nije zaspao. Dok su djeca uglavnom pospana pod turom, ovaj moj hiperaktivan. Eh kakva nas noć čeka pitanje je.

Ja kontala sutra na Nuklearnu da se naručim pa valjda budem imala snage. A ne ide u školu pa ih taman obojicu mogu ostaviti kod svekrve.

Sljedeći mjesec na posao aBd. Eh sad stvarno mogu reći da je baš usitnilo. Zasad je dojenje još uvijek broj jedan. Sutra nam je probno čuvanje kod nane da vidimo kako će sve to fercerati. Valjda nam ova prehladica neće otežati stvar jer bebac danas ništa nije htio ni piti ni jesti osim sike.

Jesu li gotove te zimnice? Nadam se da je samo to razlog nejavljanja. Baš ste se ušutile. Bejbi pa ni tebe nigdje?
Manuela, Eminaja, Farah, aidana....aktivirajte se malo user posted image

2011.
2016.

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 662
5.10.2017 10:57:56   
aidana
LTM kakvu si ti foliju stavljala u kalup kad si pravila tortu i gdje je mogu kupiti?
Pecem upravo kore i moglo bi biti guravo ako ne stavim neku potporu kad budem mazala fil.
Ako mozes javiti bilo bi super.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 663
5.10.2017 12:30:00   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: aidana

LTM kakvu si ti foliju stavljala u kalup kad si pravila tortu i gdje je mogu kupiti?
Pecem upravo kore i moglo bi biti guravo ako ne stavim neku potporu kad budem mazala fil.

Hej draga ja sam kupila tj muz onu grafo foliju (ona je dovoljno cvrsta a opet savitljiva) cini mi se da je metar i po platio oko 2 KM.
Imam je ja kuc ostalo a dala i svekrvi...ali poslije posla moram na dodjelu Leonine diplome...ne znam kako da ti dobacim user posted image

< Poruku je uredio LieToMe RR -- 5.10.2017 12:37:43 >

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 664
5.10.2017 12:43:50   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Hej graga ja sam kupila tj muz onu grafo foliju (ona je dovoljno cvrsta a opet savitljiva) cini mi se da je metar i po platio oko 2 KM.
Imam je ja kuc ostalo a dala i svekrvi...ali poslije posla moram na dodjelu Leonine diplome...ne znam kako da ti dobacim user posted image

Hvala punouser posted image kao da si mi je dala user posted image
Moram ja svakako kupovati jos stvari pa cu taman navratiti u Kulturu, vjerovatno imaju. Bilo mi je bitno da znam sta strazim.
Ja sam onu poruku napisala kad se pekla druga kora ali evo ispekla sam ih 4 i nisu ni priblizno onako debele kao kod tebeuser posted image Cak mi onako na prvu djeluje kao da nece puno viriti iz kalupa jer fil ide u tanjem sloju. Valjda mi je kalup veci. Ali kupicu tu foliju pa cu vidjeti.
Jesi li ti i preko cetvrte kore stavljala sirup ili fil?

Neposredna veza do poruke: 665
5.10.2017 12:57:58   
LieToMe RR

Hej graga ja sam kupila tj muz onu grafo foliju (ona je dovoljno cvrsta a opet savitljiva) cini mi se da je metar i po platio oko 2 KM.

Hvala punouser posted image kao da si mi je dala user posted image
Moram ja svakako kupovati jos stvari pa cu taman navratiti u Kulturu, vjerovatno imaju. Bilo mi je bitno da znam sta strazim.
Ja sam onu poruku napisala kad se pekla druga kora ali evo ispekla sam ih 4 i nisu ni priblizno onako debele kao kod tebeuser posted image Cak mi onako na prvu djeluje kao da nece puno viriti iz kalupa jer fil ide u tanjem sloju. Valjda mi je kalup veci. Ali kupicu tu foliju pa cu vidjeti.
Jesi li ti i preko cetvrte kore stavljala sirup ili fil?

Ma di si gdje blize i da nisam na poslu proslijedila bih ti ovu moje. Stoji i onako i ceka da je nekome udomim user posted image
Ja sam i cetvrtu koru zalila sirupom isto i to kad sam pravila drugu sam bolej odradila, odmah sam ih sve cetiri zalila dok je sirup bio vruc i onda samo poslozila kora-fuil-kora-fil...
Kalup mi je povelik (bas cu izmjeriti) jer imam ja silikonski ogroman u kojem pecem. Mislim da je kod mene bilo do jaja. Mi inace kupujemo jaja kod jednog cike na trebevicu i on ko nama da najveca jaja za najnizu cijenu (vec smo mu dugo musterije a vazda uzmemo po 10 skoljki mami, svekrvi, nama...) ja znam kad N pravim jaje za dorucak nekad to jedno bude kao da sam 2 stavila user posted image

Trebalo bi da ima u kulturi, mi smo kupili u grafickoj radnji preko puta moje svekrve. samo trazis grafo foliju malo deblju (ne onu skroz tanku) bitno ti je da je postojana da se ne uvija previse.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 666
5.10.2017 21:39:41   
ziel
Zene , sa R se opet nesto desava. Ne budi se navecer da place ili sl.ali tako nemirno spava da obidje sav krevet i moj i svoj, pa ga vracam 116x na mjesto gdje treba da spava, jer bojim se past ce s kreveta, ako vjerujete noc mi u tome prodje.... umorim se navecer pravo.

Ima li za to lijeka? user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 5.10.2017 21:40:37 >

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 667
6.10.2017 9:12:48   
LieToMe RR

Zene , sa R se opet nesto desava. Ne budi se navecer da place ili sl.ali tako nemirno spava da obidje sav krevet i moj i svoj, pa ga vracam 116x na mjesto gdje treba da spava, jer bojim se past ce s kreveta, ako vjerujete noc mi u tome prodje.... umorim se navecer pravo.

Ima li za to lijeka? user posted image

Meni to i sa L normalno...neki dan muz mislio da skinemo ogradicu sa kreveta...reko neka hvala...i ovako se budim pokrij jednu, pokrij drugu, vracaj ih s dna kreveta u vrh... N kad ostane izmedju nas (a desi se da zaspemo prije nje) to je gluho i daleko bilo...sinoc me nogom opalila po glavi...nisam znala sta se desava

Nego da se malo pohvalim user posted image juce smo bili na promociji diploma user posted image user posted image
user posted image
user posted image
Mama je ponosno i srce mi je kao kuca user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 668
6.10.2017 9:57:47   
Bubamara92
Jutro,ziel I moja A se puno vrti bas nemorno spava...valjda se proc. Dok porastu..
LTM bravo za diplome...
Nego zene sta je sa Bejbibi malac joj je bio bolestan i ne javlja se vise

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

Neposredna veza do poruke: 669
6.10.2017 11:31:34   
Farah 00

LTM kad si kod tih kombinovanih masina, koliko su korisne i koliko je to pametno ulaganje ? Mi moramo kupiti susilicu sad kad se porodim aBd, pa mi mama dade ideju o toj kombinovanoj sto i pere i susi..... Jel se brze kvari? Jel pametnije kupiti odvojeno ili? Meni bi radi prostora bila prava stvar ta kombinovana..

pazi ja je nemam nema iskustva s njom jer susim ves rastrkan po balkonu i stanu user posted image user posted image imam dvije one mreze i to mi je dovoljno za dvije masine ili kad je sitniji ves onda rasirim (obicno kad perem od cura garderobu kad se vratimo s mora jedna masina njihovog bude mi na te dvije rastrkana).
ja sto imam iskustva ovi sto su kupili odvojeno to je prvenstveno jer su jos imali masine za ves koje rade. ja sad kad aBd budemo preseljavali u dogledno vrijeme kupicu ovu 2 u 1 jer koliko znam iz iskustva drugih obavi odlican posao a zauzima duplo manje mjesta. da imam masinu koju bi ponjela sa sobom (ovu necu jer smo zbog prostora u kupatilu kupili onu koja se otvara prema gore) znaci nju ne mogu staviti onaj princip jednu na drugu kako ljudi rade a i nemam veseraj pa da poredam jednu pored druge.
sta ja znam, ja ovo neki dan kad sam se raspitivila ta 2 u 1 je super i ako sta krene po zlu pokazace se u prvih 5 godina koliko je garancija

Mi smo kupili 2u1 masinu za ves i mogu reci da je prava stvar. Mi smo dosta se raspititvali prije kupovine i to je nekad bilo davno medju prvim modelima da se kao brze kvare, i to nema nikakve veze, imas garanciju 10 godina na motor svakako. Imamo samsungovu i super pere i super susi, naravno ljeti ne koristim susilicu obzirom da se na balkonu za pola sata osusi ves.

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

Neposredna veza do poruke: 670
6.10.2017 19:42:04   
ziel
Farah citala sam bas da hvale Samsungove kombinirane masine, mozes li molim te da slikas taj svoj model ili ako ima neka sifra da pogledam na netu kako se sada krecu cijene... ?

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 671
7.10.2017 14:49:31   
Maca91
Samo da vam mahnemo nas dvije
Danas dan bas fuj,samo za spavanje. Mi sad rucali,cura zaspa I mi isto polegli,oci se same zatvaraju.
Kada ste vi vasim bebacima dali sokice? Ja cu ovih dana probati iscijediti jabuku pa cu joj malo na kasikicu dati.

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 672
7.10.2017 22:56:53   
manuela RR
Li to me de ti nama otvori novu temu jesenji chat možda bude aktivnija 😂. ..

Mi smo super konačno izašao i prvi zubic bez ikakve drame. ..Napunili 8 mj.i dobili zubic😆...
Ja sam svaki dan ove sed išla šetati. ..Nekad sa bebacem a nekad solo poslije fitness a proset_am po radnjama
a malca ostačim kod mame da se navikava. ..

Lejla sad ti je usitnilo pravo. ..smrc. ..A ko jučer smo pisale na iščekivanju beba ...

Eh da žene kakav je vama ciklus poslije poroda. ...?
Mene ubi ova neredovitost. ..Doduše nikad mi nije ni bilo redovno al eto. ...
Sad mi kasni 5 dana....cak i test radila negativan za svaki slučaj. ...Jedva čekam da počnem pilule piti i onda mu u dan bude. ...

< Poruku je uredio manuela RR -- 7.10.2017 22:58:16 >

Na kraju od svega što je moglo biti bude onako kako je moralo.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 673
8.10.2017 21:35:56   
bejbibi
Dobro vece zenice ,kako ste :) vidim trazeni smo ,hvala vam sto mislite na nas :* ne znam kad sam se javljala zasnji put ,jel to bilo dok smo u sa biliuser posted image uglavnom vec citavu sedmicu smo kuci .taman ozdravili i evo opet malac hropce ,nekako mu duboko sline i zacepljen nos pa vec par noci ne spava kako treba ..budi se x puta pa sam bas umorna user posted image kasljucai pomalo svo troje pa se nadam da nece u nesto ozbiljno prerast :( iako smo se naoruzali svim i svacim za imunitet pa nadati se nakboljem aBd :)
Kod nas nista specijalno uglavnom ..kod kuce,vrtic.nista novo ..pohladno ,bilo i oadavina i depresivnog vremena ...pravila sam zimnicuuser posted image prvi put u zivotu ..brzo gotovo a super ukusno :) mix
Eto toliko za veceras
Laku noc :)

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 674
8.10.2017 21:41:18   
bejbibi
LTM cestitke od srca za L user posted image da vam uvijek bude ponos :)

MACA ja sam pocela sa 5mj il cak 5,5 ne znam vise user posted image uglavnom odmah sam skuhala jabuku ,izblendala i dala user posted image popapao sve ...nisam vala uvodila jednu namirnicu 3 dana pa pomalo davala..ja odjednom dam njemu sve i molim Boga da prihvati kako treba user posted image jedino nwki dan sam pravila povrtnu i stavila patlidzan crni pa kako je jeo i brljao tako mu ostanu crvene flekice po licu ...mialila sam da je od toga il cekle jer sam to izmjesala al iapk je bio patlidzan samo .tako da mu to necu vise davati ..mozda sam i pozurila stim ,ne znam od kad ide user posted image mozes pocet tako sa jabukom,kruskom ..hapica il sok ,do tebe :)

ZELIMO BEBU brz oporavak tvojoj mami ...ako se nesto ne varam kad smo bile teudne jos govorila si da je nesto ozbiljno user posted image iskreno se nadam da je ok da odahnes i ti malo .

Ostale imate mahanje user posted image

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:

image
Emicaa13
CortinaT zaista čini čuda
Moja beba od 10 mjeseci ima Nummuralni ekcem. Prije mjesec dana smo počeli koristiti Cortinat kremu. Prijatno me iznenadila jer je jedino ona uspjela ekcem držati pod kontrolom. Nijedna krema a ni losion koji smo do sad koristili nije to uspio.  Više >>
image

Anketa

Masina za sudje
salmy

Koju masinu za sudje imate'

Gorenje (48%)

Bosch (0%)

Neku drugu - koju? (52%)

Broj svih glasova: 48

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *