|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  193 194 195 196 [197]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca (ljetni)
27.9.2018 18:13:21   
zutaiskra
Upravu si tacno se insan ljepse osjeca. Moj mali u triciklu je stalno. Lijen je za hodati i gleda samo da sjedne.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 4901
27.9.2018 18:55:09   
eminaja
Eh pozz zene evo i mene,ne sjecam se kad sam se zadnji put javila i sta sam prijavljivala 😂

Kod nas je sve isto ako cete iskreno,djeca su vrticu sad od 8.10 do 14h,ja sam zavrsila onu pocetnu skolu jezika,sad cekam pocetak druge kao osnovne upisala svedski naravno,za matematiku se omisljam da li da upisem ili da vjezbam nekako kuci pa da se prijavim da radim test uglavnom aBd kad se to zavrsi onda ide srednje obrazovanje tj.opredjeljivanje sta ces bit kad porastes 😂 Ja sam to vec odlucila tako da nema frke 😁

Kako ste mi vi,ovdje opet zasutilo sve 😕

P.s Lejla super za uredjenje to vec znas 😁

Kilazu i vjezbe necu i ne zelim trenutno komentarisat 😂😂😂😂😂

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 4902
27.9.2018 21:18:04   
lejla80
Helou žene...kod mene baš aktivna ova sedmica. More nekakvih obaveza i nakon posla tako da se jedva sama sa sobom sastavljam. Danas sam napokon išla i kod ginekologa, ne pamtim kad sam. Baš sam se bila ulijenila po tom pitanju. Srećom doktor bio dobre volje pa me nije ružio hahahah...inače nije takav.

Ne znam šta bi vam rekla za to hodanje. Jedino vikendom. Ovim danima hodam od peci do pegle, od pegle do sudopere i veš mašine...znači dok sve smirim treperim od umora. Povremeno odletim do Safeta Zajke i tu pijem kahvu sa drugaricama dok djeca skaču. Nekako su mi sve dodatne aktivnosti trenutno baš višak ...A volim ...Pa valjda se uspijem nekad organizovati ...mada u skorije vrijeme neće me to izgleda dopasti. Helem nejse preživjeti ćemo aBd i tu fazu. 

Što se tiče gumenih,  bude njih svuda. Valja samo naletiti. Nama su one neophodne. Baš ih djeca iznosaju. Pogotovo kad su ovi kišni dani, ma zakon. Uzimala sam i u Daichmanu, Ciciban, Fisu, Konzumu. I na pijaci ih bude. Ja jedino gledam da nisu futrovane jer ih koristimo i kad je toplije vrijeme, recimo kad ljeti idemo na dedino imanje koje je usred šume i sl aktivnosti.

Na belaju sam sa pelenama, počele su nam opasno propuštati svake koje kupimo. Najčešće uzmem papmers, sa njim kao najčešće ustane suh al i to se urijedilo. Pih živa ne znam šta više da radim....

Et kratak referat...😁

2011.
2016.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 4903
28.9.2018 1:03:31   
Visnja RR
Dok spavate ja nešto čačkam
🙋‍♀️👀💄👩‍💻🍒🌍
Vjerovatno ste skontale da smajlije možete preko tastature na mobu ubacite
🇧🇦🙋‍♀️🎈🐳🐞

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 4904
28.9.2018 11:31:56   
Visnja RR
dančić

petak

nakon dva testa, jedne pismene i uspitivanja trba am alo odor gdjećemoastaviti s učenjem za usmena sptianja... sljedeće sedmic nema n jedng testa...juuupiii user posted image

jos 12 ponedjeljaka do zimskog minijaturnog raspusta

03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4905
30.9.2018 11:57:58   
Visnja RR
Već nekoliko dana je ljeto iza nas...
Imamo novu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/Chat_-_djeca_%28jesen%29/m_2803166/tm.htm

03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4906
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  193 194 195 196 [197]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  193 194 195 196 [197]
Idi na:

Anketa

Krečenje
Zanana

Molim one koje imaju iskustva sa molerima da navedu koju bi realnu cijenu mogla očekivati za krečenje stana od 74 kvadrata?

molim odgovor (99%)

molim odgovor (1%)

Broj svih glasova: 94

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *