|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeciji krevet
3.8.2008 13:05:46   
nesanica
hej iskusne mame, kada su vam klinci poceli spavati u onim pravim djecijim krevetima? jel bilo onih zgoda, ujutru dijete nadje te na podu? moj user posted image sa dvije godine je jos za kreveca ali eto cisto da se informisem. sve kontam kad dodje ako bog da do pravog kreveta da ce on stalno padati iz njega jer evo ovaj svoj krevetic po milion puta obidje dok spava.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeciji krevet
3.8.2008 18:30:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: nesanica

hej iskusne mame, kada su vam klinci poceli spavati u onim pravim djecijim krevetima? jel bilo onih zgoda, ujutru dijete nadje te na podu? moj user posted image sa dvije godine je jos za kreveca ali eto cisto da se informisem. sve kontam kad dodje ako bog da do pravog kreveta da ce on stalno padati iz njega jer evo ovaj svoj krevetic po milion puta obidje dok spava.



Ja jos nisam mama, ali sam gledala u TL zastitnu ogradu za djecije krevete (cak se moze postaviti i na bracni krevet). user posted image

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeciji krevet
3.8.2008 23:07:36   
hanabanana
Hana od 3,5 godine spava u velikom dječijem krevetu. Kupljen u Inteliosu, ima dvije zaštitne ograde. Jedna prema zidu, druga prema podu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeciji krevet
23.8.2008 18:25:27   
tweety
Drage moje pomagajte.U Mostaru nemam gdje naći dječiju sobu,pa hoću da odem do Sarajeva.Da li znate gdje bi mogla otići,koje salone namještaja da obiđem???Gledala sam stranicu ovog Intelios-a i otići ću do njega.Ima li još?


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeciji krevet
23.8.2008 18:27:53   
Emina*
Evo na ovom linku imas temu krevetic, ali ima jako puno mjesta koje su cure navele gdje su kupovale....
Sretno......
Ajd nastavi na nju, molim te.....

http://www.ringeraja.ba/forum/m_15307/mpage_1/key_/tm.htm


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeciji krevet
14.10.2008 23:45:56   
Lorna
Lorna je s nepune 2,5 godine presla u pravi djeciji krevet, s tim da je imala ogradicu do nedavno. Sad smo skinuli ogradicu i do sad je sve super, ne pada. Za svaki slucaj, imamo velikog plisanog lava na podu ispred kreveta, pa ako padne da padne na meko.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeciji krevet
14.2.2009 15:23:17   
Amrino
Sta mislite jeli rano da ja svom Hamzi kupim krevet? Dobio je od pranane neke pare pa hocu da mu kupim nesto od cega ce bas imati koristi.
On spava s nama na krevetu ali posto aBd planiramo jos djece necu da se dovedem u situaciju da Hamzu izbacujem iz krebeta kada doje beba jer mi je to ono bas ....okrutno. Kontam da mu polako pocnem uredjivati sobicu cisto da se na nju navikava...Njegova sobica je tik do nase.
Sta vi mislite? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeciji krevet
14.2.2009 15:34:05   
Skvo RR
Amrino ja sam misljenja da bi bebac  trebao dobiti svoj krevet. 
Npr. Uma spava u svom kreveticu pored naseg bracnog i nikada nije spavala sa  nama u krevetu (ostro se protivim toj ideji).
Kako i ja imam djeciju sobu pored nase...mislim curicu prebaciti kada joj ako Bog da bude 6 mjeseci.
Tako sto se mene tice, pocasti bebca nekim lijepim krevetom...meni su bas cool za djecake oni kreveti koji izgledaj kao auto...:)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeciji krevet
14.2.2009 21:09:23   
boogy woogy
Moj malac je prerastao krevetac (poceo se buditi u njemu sve cesce i cesce jer se zaglavi kad se poprijeci, a to radi stalno) a mislim da je premal za "pravog" dijecjeg kreveta (sa ili bez zastitne ogradice jer se on u snu dize na noge i stoji!!user posted image
Mi smo probno (i to sad za sad tako funkcionise) stavili onaj dijeciji madrac (120x60 iz krevetica) na pod i jos stavili deku pored njega ako se u snu svaljuta sa madraca. Moram vam priznati da smo i mi i mali zadovoljni. On pokazuje da mu se ovaj aranzman jako dopada jer je svjestan da je to njegovo malo gnjezdo. Kad se probudi, sam ustane i nije me strah padova. Btw, on jos uvijek spava sa nama u istoj sobi, pa tako sam fino ustane i dodje kad zeli da dojiuser posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeciji krevet
14.2.2009 22:48:30   
dinaa
Moja princezica vec tri mjeseca spava u svom velikom krevetu tj.kad je pocela izlaziti sama iz krevetica mi smo ga sklopili da se ne bi desilo sto i bratu da padne iz njega i kupili smo krevet na sprat tako da su i oni i mi zadovoljni.Aisto tako i sinu smo kad je imao godinu i po kupili veliki krevet koji je sad zavrsio na vikendici i spavao je sam super.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeciji krevet
18.2.2009 21:51:58   
Amrino
Vidjela sam jedan ok krevet sa ladicom u koju se moze takodje staviti madrac pa da budu kao dva kreveta...Oko 450 KM (bez madraca) sto je meni malo poskupo ali hajd...samo je problem sto nama dimenzije ne odgovaraju...
Znate li koliko bi uzeo neki stolar za ovakvo cudo? user posted image
Zna li neko dobrog stolara?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djeciji krevet
18.2.2009 23:12:26   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vidjela sam jedan ok krevet sa ladicom u koju se moze takodje staviti madrac pa da budu kao dva kreveta...Oko 450 KM (bez madraca) sto je meni malo poskupo ali hajd...samo je problem sto nama dimenzije ne odgovaraju...
Znate li koliko bi uzeo neki stolar za ovakvo cudo? user posted image
Zna li neko dobrog stolara?



Svi kreveti se prave u standardnim dimenzijama tj prema velicini madraca. Trebali bi svi biti isti. Ako vam standardne dimenzije ne odgovaraju onda znaci da imate malo prostora za njega.
A mislim da bi vam i stolar uzeo istu svotu jer za krevet koji ima dio za izvlacenje idu posebni okovi koji su skupi. Jedino mozete jeftinije proci ako uzmete obican krevet user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djeciji krevet
18.2.2009 23:38:29   
Amrino
 Joj uzasa...bukvalno mi fali par centi...Sobica je mala, vise uza nego duza tako da bi mi krevet trebao bas tako stajati kako bi se nekako iskoristio prostor...Okrenem li ga drugacije- nece vise nista moci stati u sobu...Eh....Vazda neke komplikacije user posted image .
Ma ne mogu uzeti obicni krevet...kontam bice aBd jos djece...gdje ce onda ona jadna spavati? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djeciji krevet
19.2.2009 16:07:38   
jupajdi
Emin je do svoje dvije godine spavao u krevetiću, onom standardnom za bebe. Mučio se na kraju, zaglavljivao nogu između onih rešetki, ležao poprečno. Onda smo mu kupili krevet koji smo stavili do našeg. Možda je samo 2-3 puta pao, ali ništa strašno. E kada sam bila trudna, napravili smo mu sobicu da ga ranije naviknemo da sam spava u svojoj sobi. Sada seka spava u krevetiću, on u svojoj sobi, a mi na bračnom krevetu. Desi se ponekad da ujutro Emin navrati do našeg kreveta, a ja prije uzmem Esmu kod sebe da dojim, pa zaspemo i ja i ona. E onda se neka 2 sata gužvamo sve četvero na jednom velikom krevetuuser posted image .
Ali ne smeta, sve je to čar lijepog porodičnog života. user posted image

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djeciji krevet
19.2.2009 23:43:03   
Ilhana RR
Ja sam mojoj maloj kupila pravi krevet... ali od krevetca mogu napraviti isto djeciji krevet... jer ima jedan dodatak za to... i plus zastitna ogradica sto ide na krevete to cu da stavim... uskoro planiram da je naucim na krevet...

user posted image

ima ovakva ogradica kao na slici... a ima i ona sto ide preko citavog kreveta... tu preko citavog sam kontala uzeti... a za krevetac cu ovakvu jer je ona taman preko citavog haman... ostane samo jedno 20-30 cm gdje su noge... ako me kontate...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djeciji krevet
22.2.2009 12:48:33   
mamina cura
Mi imamo tu ogradicu koja se kupi kao djecija oprema i odvojeno od kreveta. Super nam je posluzila na moru, cisto da ne padne sa kreveta :) Inace se lako sklopi i montira.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djeciji krevet
22.2.2009 14:13:11   
amdi
Mamina cura, gdje ste je kupili?

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djeciji krevet
23.2.2009 10:21:09   
boogy woogy
Da stvarno, gdje si je kupila? I nama ce trebati za mora. Ja sam trazila u Turbo Limacu i naravno da je nemajuuser posted image (iako sam je vidjela u njihovom katalogu)

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djeciji krevet
23.2.2009 10:56:07   
Crvena
Boogy woogy, mislim da sve sto imaju u katalogu moze se naruciti. Tako su bar meni rekliuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djeciji krevet
23.2.2009 11:02:15   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vidjela sam jedan ok krevet sa ladicom u koju se moze takodje staviti madrac pa da budu kao dva kreveta...Oko 450 KM (bez madraca) sto je meni malo poskupo ali hajd...samo je problem sto nama dimenzije ne odgovaraju...
Znate li koliko bi uzeo neki stolar za ovakvo cudo? user posted image
Zna li neko dobrog stolara?



Možeš naručiti krevet na Dobrinji, ima radnja preko puta AP Interijera. Oni rade po dimenzijama koje zadaš.
Što se tiče cijene, nije jeftina, čak je i viša od ove koju si navela, ali ti ideš izvan standarda.
Ali gledaj to ovako: krevet je investicija koja će trajati barem 5 godina. S tim što ćeš madrac promijeniti svake druge godine. Znači, isplati se.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djeciji krevet
23.2.2009 21:51:43   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: amdi

Mamina cura, gdje ste je kupili?


Donio mm iz Slovenijeuser posted image  Ali vidjela sam tada, a to je bilo davno, da su imali istu u TL u Titovoj. Ja sam je bas iskoristila. Kad je Hena bila jos mala bebica skinula sam jednu stranu drvenog kreveta i stavila joj ovu ogradu. Tako mi je bilo lakse vaditi je kad je trebam dojiti i nismo morali podizati madrac na visinu. Eh, sve dok nije pocela puzatiuser posted image  A prije sam je koristila svake godine na moru jer Timur se okrece kao sat kad spava i nikad ne znam gdje cu ga naci ujutro i ovo me je spasavalouser posted image  Moja je oko 1m dugacka a kad se uvuce i sklopi nema je pola. Kasnije sam vidjela da imaju i duze ali nije bilo potrebe.
Stvarno je extra stvaruser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djeciji krevet
17.7.2009 13:46:59   
amdi

Mi smo nedavno kupili krevet na sprat, nije nam jos stigao, ali ga planiramo spustiti jedan do drugog dok ne porastu. Stariji ima 4 godine i to mi je prerano da ga ostavim na spratu da spava, umrla bih od straha. Tako da ce sad spavati zajedno, malena ce biti do zida tako da joj i ne treba ogradica. Imam i mogucnost-dovoljno veliku sobu da razdvojim krevete, ali cu prvo ovako isprobati pa cemo vidjeti.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djeciji krevet
17.7.2009 14:32:25   
M kao Mama
JA sinoć gledam Lajlu, mašala joj bilo, ona do zime može u krevetiću spavati, a onda joj trebamo kupovati krevet. Valja i meni se baciti u potragu, ali onda nastaje problem, upravo taj što i ona se vrti, okreče, puže dok spava, tako da mije neophodan neki sa tom ogradom,

a hana što se madrac treba mjenjati svake dvije godine, ja sam svoje uzela doremo, anatomske i nama i njoj, platila sam ih debelo i ne pada mi na pamet da ih mjenjam brzo. Nisam primjetila da su se nešto promijenili.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djeciji krevet
24.7.2009 13:57:20   
mummy
Meni su zaista fenomenalni svi kreveti u Cileku/Inteliosu. Bitno je da oni imaju certifikat o sigurnosti prilikom izrade kompletnog namještaja što uključuje i boje i meterijal. Mi nažalost tamo nismo kupili sinu krevet već nam je čovjek napravio kompletnu dj sobu po mjeri obzirom da nam je soba 2 sa 3 pa nikako nismo mogli sve da uklopimo, a milion puta smo bili u ovim radnjama i čeznuli za tim sobama. Zeznuli smo se što mu nismo stavili ogradicu jer je jedanput prespavao na podu, pao i samo nastavio, tako da sad stavimo 2 stolice da se ne ponovi. On je inače spavao do 5 godine u bebi krevetiću jer je malo veći. Sad mu je sobica preslatka. Krevet je upravo taj s ladicom koja može seki poslužiti kao krevet kad za to dođe vrijeme jer imamo samo jednu dj sobu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djeciji krevet
28.7.2009 15:50:32   
mamin sin
E moje ženice kako sam vidjela super stvarku u AP interijerima na Dobrinji. Doduše ima tome i mjesec i pol.
Urađeno je kao krevet na sprat, samo što je umjesto donjeg kreveta napravljen ormar sa kliznim vratima, trokrilni, na spratu je krevet sa ogradom a stepenice nisu kao merdevine nego je sa strane urađeno kao svaka stepenica ujedno i sanduk kao za igračke a ono gdje je najviša stepenica su vrata i unutra police.
Ma super praktično za male sobice! Ali ono što me je iznenadilo je cijena, znajući da je kod njih sve "žara" skupo, a to je 600KM.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *