|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
15.4.2011 11:29:07   
salmy
IZVORNA PORUKA: babina beba

Auto kreveta ima u Belloni, ona je preko puta Zaklopace prema aerodromu!
Hvala ti pogledacu,a zanima me kakva iskustva imate( ako imate) sa njima? u prodavnici izgleda ok,ali na sta lici kad se ubaci u sobu? jer moj user posted image djeli sobu sa namauser posted image user posted image Joj bas sam u dilemi,treba nam veci a neznam kakav i koji?

Jer od jucer user posted image ni sekunde ne ostavljam u krevetuuser posted image  on spava a ja sjedimuser posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djeciji krevet
23.5.2011 16:25:11   
ena23
GDJE i POSTO kupiti krevetic kao kod hanady, tj. da je krevet i da ima jos jednu laticu u koju se moze ubaciti dusek za kad dodju gosti? ovaj od hanady mi je pravo fin ali m ise ne svidja dizajn, volila bi nesto modernije i bijelo, ali da nije 500 km.  Ako trazim previse recite user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djeciji krevet
23.5.2011 17:22:57   
Lulu_08
ena23 ima u KiKa kolekciji, proizvodi Jela a kod nas je mozes kupiti npr. u Udobnost koji je u Sarajevu mislim tamo negdje u blizini Wise, ako se ne varam?

Govorim jer sam ja maloj uzela sobu, sa takvim krevetom + dodatnom ladicom za dusek. Imaju razne kombinacije boja.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djeciji krevet
23.5.2011 17:31:17   
ena23
hvala mila, upravo ovo mi je trebalo, posto i ormar treba da uzmemo, puno veliko hvala user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djeciji krevet
23.5.2011 22:52:47   
N_N
ena23, evo slike naših kreveta koje smo djeci kupili prošle godine. Kiki program, Udopnost, Shoping centar Grbavica. Ja sam zadovoljna s njima user posted image  Ovo je S krevet a preko puta je B i moj user posted image , isti.

user posted image

user posted image

user posted image

Cijene, sa uračunatim rabatom od 5%:

- Krevet: 181,80 KM
- Ladica: 105,30 KM

Ukupno: 287,10 KM
 
Ovo su cijene bez madraca. Njih smo posebno kupovali (ukupno 3 kom.) u drugoj radnji.

< Poruku je uredio N_N -- 23.5.2011 22:56:07 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djeciji krevet
23.5.2011 22:58:14   
N_N
IZVORNA PORUKA: ena23

ali da nije 500 km.  Ako trazim previse recite user posted image




Kupiš ovaj krevet, kao naši i + 2 madraca i eto to ćete izaći cca 500 KM.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:07:23   
ena23
hej mila bas ovaj smo gledali u udobnosti na stupu jucer i praaaaavo nam se svidio, cak sta vise user posted image Samo mene zanima da li je udobno lezati u ovoj "latici"? naime mi imamo jako malu djeciju sobicu i ovaj jedan krevet bi bio za oboje djece, kad narastu naravno, drugacije se ne mozemo organizovati. pokupili smo katalog jucer i odusevili se, za sada cemo najvjerovatnije uzeti ormar i krevet a poslje ove dodatne police i ormarice i stolove.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:10:38   
ena23
ej tek sad vidjeh cjene koje si napisala. Jucer kad smo bili situVacija je malo drugacija, krevet+ladica je ukupno 330 KM. A madraci su, veci 100 KM a manji 90 KM. Tak da sve ukupno dodje na 500, more or less.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:17:52   
N_N

IZVORNA PORUKA: ena23

hej mila bas ovaj smo gledali u udobnosti na stupu jucer i praaaaavo nam se svidio, cak sta vise user posted image Samo mene zanima da li je udobno lezati u ovoj "latici"? naime mi imamo jako malu djeciju sobicu i ovaj jedan krevet bi bio za oboje djece, kad narastu naravno, drugacije se ne mozemo organizovati. pokupili smo katalog jucer i odusevili se, za sada cemo najvjerovatnije uzeti ormar i krevet a poslje ove dodatne police i ormarice i stolove.




Udobno je, ovo ti je info iz prve ruke user posted image jer ja tokom noći "pobjegnem" B i legnem u taj donji dio user posted image Normala, kao i gore je user posted image Tu ti je najbitnije da nađete dobar madrac i problem riješen. Meni je ovaj Kiki program super user posted image S i B dijele sobu tako da smo im kupili isti namještaj, jedno nasuprot drugog i oboje imaju ove krevete. Ja sam se ulijenila evo godinu čitavu jer sam htjela naći još velike jastuke koje bih stavila na krevete tako da mogu lijepo i sjediti na njima jer je prilično širok odnosno dubok krevet. Još ništa po tom pitanju nisam uradila ali budem, budem user posted image Sretno u odabiru user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:18:17   
emma.L
Samo da upozorim, kad smo krenuli po taj krevet i još dodatak na ormar koji već imamo iz Kiki programa ispalo je ovako: cijene iz kataloga su samo za keš i ako ćeš kartično plaćanje onda dodaju još 5,26% na prikazanu cijenu (zar nije logično da su cijene kakve jesu a onda računaj popust za keš ako želišuser posted image ). OK i to smo pristali, ali budući da treba ostaviti 30 % avansa, a plaćaš karticom, moraš odmah sve platiti iako čekaš 30 dana na dostavu (a nakon 30 dana prijateljima su dostavili pogrešan krevet unaprijed plaćen). I onda još kad kažu da je dostava do ulaza i da sam montiraš i tegliš do stana, skontali smo da su malo ipak bezobrazni i otišli u Bellonu i kupili Emi pravi krevet, onaj kao francuski ležaj. Jeste skuplji od ovoga, ali su ga dostavili za 4 dana, unijeli i montirali.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:22:08   
N_N
Mi smo imali sreću da nismo tako dugo čekali, možda nekih 7 dana. A emma super da ste našli čak sa montažom user posted image jer znam da, u biti, nigdje ne montiraju osim ako baška plaćaš i montažu.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:26:54   
DM

IZVORNA PORUKA: ena23

hej mila bas ovaj smo gledali u udobnosti na stupu jucer i praaaaavo nam se svidio, cak sta vise user posted image Samo mene zanima da li je udobno lezati u ovoj "latici"? naime mi imamo jako malu djeciju sobicu i ovaj jedan krevet bi bio za oboje djece, kad narastu naravno, drugacije se ne mozemo organizovati. pokupili smo katalog jucer i odusevili se, za sada cemo najvjerovatnije uzeti ormar i krevet a poslje ove dodatne police i ormarice i stolove.


Mi smo starijem sinu pravili krevet(negdje sam i sliku postavljala)jer nam nije mogao stati krevet standardnih dimenzija, radili smo od punog dreveta i napravili smo ladicu ispod nj-tu nam stoje igračke, ali se nadam da će vremenom ovaj mali preći u ladicuuser posted image user posted image user posted image i pitali smo majstora može li-jer naša ladica je na vodilicama i ne klizi po podu(ovo smo tražili da izbjegnemo izgreban parketuser posted image user posted image user posted image )-rekao je da je nosivost jedne vodilice 35 kg...X2=70!
Eh sad S madrac je puno deblji od dubine ladice, može li se naručiti i debljina madraca po mjeri, a da bude kvalitetan(ovaj smo kupovali u nobilu i user posted image )?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:27:05   
Lulu_08
Ja sam uzela KiKi krevet i ormare u Udobnosti. Montaza je izasla 64km, a unjeti smo morali sami, cekali smo mjesec dana. TO je veliki minus. A plus je sto i se extra svidja kvalitet, oblik, ma sve!

Kod nas je krevet sa ladicom, trenutno je u njoj ostava a nekada ce biti dusek. Ormar ugaoni, 2,36m visok + jos jedan uski sa policama i ladicama 2,36m visok, i cca 1,2m visoki ormaric.

Ja zadovoljna pravo. Njena sobica je trenutno tamo gdje je bio balkon, a kada aBd bude jos jedno djete cemo vjerovatno taj zid izbiti i tu sebi napraviti spavacu, a njima nasu spavacu ustupiti hehehe. Vjecite kombinacije! user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:28:13   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: ena23

hej mila bas ovaj smo gledali u udobnosti na stupu jucer i praaaaavo nam se svidio, cak sta vise user posted image Samo mene zanima da li je udobno lezati u ovoj "latici"? naime mi imamo jako malu djeciju sobicu i ovaj jedan krevet bi bio za oboje djece, kad narastu naravno, drugacije se ne mozemo organizovati. pokupili smo katalog jucer i odusevili se, za sada cemo najvjerovatnije uzeti ormar i krevet a poslje ove dodatne police i ormarice i stolove.


Mi smo starijem sinu pravili krevet(negdje sam i sliku postavljala)jer nam nije mogao stati krevet standardnih dimenzija, radili smo od punog dreveta i napravili smo ladicu ispod nj-tu nam stoje igračke, ali se nadam da će vremenom ovaj mali preći u ladicuuser posted image user posted image user posted image i pitali smo majstora može li-jer naša ladica je na vodilicama i ne klizi po podu(ovo smo tražili da izbjegnemo izgreban parketuser posted image user posted image user posted image )-rekao je da je nosivost jedne vodilice 35 kg...X2=70!
Eh sad S madrac je puno deblji od dubine ladice, može li se naručiti i debljina madraca po mjeri, a da bude kvalitetan(ovaj smo kupovali u nobilu i user posted image )?



Moj San, ima gore link za madrac, rade po narudzbi - tako je meni bar receno hehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:35:05   
DM
Ma i ovaj smo radili po narudžbi-dimenzije 195 cm, ali smo prije toga odabrali vrstu madraca.....ali hoće li biti dobar kao i ovaj ako bude tanji, i da li se može uopšte tako uraditiuser posted image jer sam vidjela neke kad sjedeš na ivicu kreveta-cijeli se madrac digne

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Djeciji krevet
24.5.2011 10:56:35   
ena23
Ima i jako bitna stavka sto se nama krevet ne ceka mjesec dana, pa ako moze neko da mi kaze ima li ovog kiki programa jos negdje? Ili ovakav identican krevet sa ladicom? sta ima kod malagica ili u drugim salonima namjestaja? u belloni cini mi se nema ovog na razvlacenje?



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Djeciji krevet
25.5.2011 14:44:14   
emma.L
U Belloni imaju dječije sobe super, ali ne vidjeh ništa na tu foru s ladicom. Mi imamo Kiki ugaoni ormar i planiramo 'nadoštiklati' još dijelova kao Djana. S obzirom da je dječija soba jako velika, a sada čekamo dječaka, u zadnji tren smo odlučili kupiti Emi klasični francuski ležaj + madrac. Nešto razmišljam, dječak i djevojčica, velika soba, pa ne moraju spavati zajedno nego ćemo za bebu krevet na drugu stranu sobe ipak.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Djeciji krevet
31.5.2011 10:39:47   
ena23
mi se ipak odlucili za KIKI krevet s ladicom i jedan ormar, za sada. samo sto mi je mm skroz poremetio planove, ode na teren od sredine juna do kraja jula a ja cu se najvjerovatniej spakovati i odo svojima na selo za taj vremenski period, pa ako me zakaci da se tamo porodim nema od mikijevog kreveta nista jos 3/4 mjeseca. ah sto ti rodjeni mm moze pokvariti planove ne moze niko user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Djeciji krevet
1.6.2011 19:35:47   
juni
Zene drage, znate li gdje ima kupiti djeciji krevet ali da je dug 1.60 ? Mi smo obisli Bellonu i Intelios i nemaju? Gdje jos da pogledam?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Djeciji krevet
1.6.2011 19:55:40   
M kao Mama
Bap 1,60 tepko, ne znam, mi smo odmah veliki kupili

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Djeciji krevet
1.6.2011 19:59:30   
amdi
mi smo narucili kiki, ali ormare i radni sto, i cekamo vec mjesec dana trebalo bi ovih dana stici. Narucili smo u malagicu, njihovo je da unesu do 4.sprata i da montiraju - ulazi u cijenu, a ako su visi spratovi u pitanju uvijek se moze dogovoriti...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Djeciji krevet
28.8.2011 16:53:54   
salmy
Zanima me je li neko kupio krevet u posljednje vrijeme? mi smo ostali bez kreveta,a u potrazi smo za jednimuser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Djeciji krevet
28.8.2011 19:11:40   
juni
Nakon sto smo obisli salone u gradu i ustanovili da rijetko gdje se moze kupiti krevet koji je za uzrast djeteta od 3 godine tj. da je dug 1.60 m, a i oni sto jesu su preskupi ili su neukusni, odlucili smo  da uzmemo u Ikei jednostavan, sladak i jeftin krevetic.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Djeciji krevet
28.8.2011 19:31:39   
ElmaB
Juni gdje je Ikea? Preko interneta ili?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Djeciji krevet
28.8.2011 19:40:54   
juni
Ma nije, prvo smo mislili preko nekih iz Banja Luke (vrse dostavu Ikeinih stvari), oni kao dovezu ali ispadne skupo pa su muzevi roditelji nekoko jedva uspjelu ugurati u auto i dovesti krevet.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *