|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 11:17:15   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: leona81

nisam to vidjela ali je moja nena pravila te secije kod nekog lika, stvarno su super i za spavati.


Ima li šanse da se sazna ime lika?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 11:54:34   
leona81
pitat cu. neko je nekidan spominjao da je pravio namjestaj od rodbine. mislim da ti to moze bilo ko ko u sustini pravi namjestaj. javim:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:01:34   
leona81
divnih kreveta je bilo po 250 KM u cileku. pih. sve rezervisano a predivni su. ostalo je sve od 350 pa nadalje...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:02:32   
salmy
IZVORNA PORUKA: leona81

divnih kreveta je bilo po 250 KM u cileku. pih. sve rezervisano a predivni su. ostalo je sve od 350 pa nadalje...
ima al ivericauser posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:05:13   
leona81
ne znam jel iverica ali su divni

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:09:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam jel iverica ali su divni
jest ja gledala,fora je u prekrivacima i jastucima,Turci su poznati po "kicu" a prekrivac 200KMuser posted image user posted image user posted image
Kupis normalan krevet polijepis naljepnice stavis napucan prekrivac i eto ga cilekuser posted image user posted image  

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:16:55   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

E ljudi, jel iko vidio po salonima namještaja negdje one sećije koje su u mojoj mladosti svi redom imali. Princip je da se sećija sastoji od dva komada spužve (presvučene naravno), koji kad se preklope i doda im se naslonjač predstavljaju sećiju, a kad se rasklope dobije se niski krevet, visine madraca. Ako ste me shvatili u opće. Mi smo to zvali peca. Na moje šokantno otkriće, niko drugi nije imao pojma za taj naziv (osim bliže familije), a razlog je taj što se garnitura koju smo mi imali iz Meblovog salona zvala Peca user posted image
Ja bih to sad uzela u dimenzijama dvosjeda i fotelje za dječiju sobu i da djeca na tom spavaju.



Ima to Kalea...
Mozes naruciti po stof karti...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Djeciji krevet
8.9.2011 17:21:26   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

E ljudi, jel iko vidio po salonima namještaja negdje one sećije koje su u mojoj mladosti svi redom imali. Princip je da se sećija sastoji od dva komada spužve (presvučene naravno), koji kad se preklope i doda im se naslonjač predstavljaju sećiju, a kad se rasklope dobije se niski krevet, visine madraca. Ako ste me shvatili u opće. Mi smo to zvali peca. Na moje šokantno otkriće, niko drugi nije imao pojma za taj naziv (osim bliže familije), a razlog je taj što se garnitura koju smo mi imali iz Meblovog salona zvala Peca user posted image
Ja bih to sad uzela u dimenzijama dvosjeda i fotelje za dječiju sobu i da djeca na tom spavaju.



Ima to Kalea...
Mozes naruciti po stof karti...



ja sam takvu fotelju uzela u udobnosti u sopingu prije par godina


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:02:06   
leona81
http://www.formaideale.rs/artikal/element-decije-sobe-dsm-fioka-za-krevet-b90/

kupili smo krevet, danas je stigao. s ladicom i latofleksom izasao je 225 KM. sutra idemo kupiti madrac i posteljinicu. eh sad kakav madrac uzeti? s oprugama ili od pjene?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:07:17   
Visnja RR
krevetic je bas lijep...
hoce li ona moci pajkiti sama da padne ?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:13:01   
leona81
pa priblizit cemo ga zasad uz nas krevet, ovaj otvoreni dio, a zatvoren je sa 3 strane i jos cemo zagraditi jastucima:) a kad se ne bude toliko vrtila onda cemo ga okrenuti na pravu stranu i koristiti ladicu. o

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:14:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

pa priblizit cemo ga zasad uz nas krevet, ovaj otvoreni dio, a zatvoren je sa 3 strane i jos cemo zagraditi jastucima:) a kad se ne bude toliko vrtila onda cemo ga okrenuti na pravu stranu i koristiti ladicu. o

blago vama kad imate prostora, mi cemo kad dodje user posted image morati lanu preseliti na ugao u dnevnoj, nema nam druge, jer nema prostora za 2 kreveta...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:26:49   
leona81
imamo al u spavacoj, voljeli bi da ona ima svoju sobu pa makar neku malenu al sad zasad je ovako dok smo podstanari...aBd bit ce. a mm sam rekla nema razmisljanja o drugoj bebi dok ne rijesimo stambeno pitanjeuser posted image . vi makar imate nesto svoje pa koliko god bilo.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:28:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

imamo al u spavacoj, voljeli bi da ona ima svoju sobu pa makar neku malenu al sad zasad je ovako dok smo podstanari...aBd bit ce. a mm sam rekla nema razmisljanja o drugoj bebi dok ne rijesimo stambeno pitanjeuser posted image . vi makar imate nesto svoje pa koliko god bilo.

bice abd, sretno!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Djeciji krevet
14.9.2011 23:40:20   
leona81
hvala tiuser posted image  nego ima li neko savjet oko madraca, dakle ima ova varijanta npr s oprugama
http://jysk.ba/4/5/3216132/a/catalog
i ova od pjene
http://jysk.ba/4/5/16/537/3318032/a/catalog
http://jysk.ba/4/5/3318223/a/catalog

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Djeciji krevet
15.9.2011 7:55:55   
zagy
Nemam previše iskustava sa dječijim madracima (mojauser posted image  spava s nama u krevetuuser posted image ), ali smo imali madrac s pjenom za bračni krevet i to skup i kvalitetan, da bi nakon 3 godine se udubio i morali novi kupovati. Prodavači kažu pjena s vremenom poprimi oblik onoga ko spava, što u praksi znači da jako loše spavaš. Iako je dijete lakše, ja bi u svakom slučaju uzela madrac s oprugama.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Djeciji krevet
15.9.2011 7:59:32   
leona81
pa evo i ja sam googlala i kazu da je madrac s oprugama bolji izbor. takav smo imali i dosad. posto im je tezina mala kod njih valjda nije toliko bitno koliko je madrac mekan, tvrd i ostalo...nego interesuje me gdje imam uzeti nepromocivu plahtu 200x90? i da li kod nas postoje one zastitne navlake za madrac - antialergijske?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Djeciji krevet
15.9.2011 8:35:57   
R&T@
Za plahtu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_470135/mpage_71/key_/tm.htm

Krevet je bas lijep, ja volim jednostavnost...
Gdj je kupljen...

Mislim da nece padati, jer i moje spavaju na krevetu bez ograde, pa pokusaj odmah odmaknuti dok vlada euforija "samonjenogkreveta"user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Djeciji krevet
15.9.2011 13:53:35   
leona81
udobnost na grbavici dila ove stvari forma ideale:) nama se bas svidja jer je jednostavan, uzeli smo plahte standardne u bagateli jer su 100% pamuk a u jysku su ove vece pamuk i poliester...nama treba 200x90 nepromociva plahta, daleko mi je do lukavice i nobila pa ako zna neko gdje ima u centru da se uzme, u jysku ih nema.
eh da uzeli smo i madrac http://jysk.ba/4/5/12/539/3216232/a/catalog  100 KM

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 10:05:16   
salmy
I mi smo jucer dobili krevet,super je spavao nije se mrdno cjelu nocuser posted image user posted image

user posted image

Jos uvijek nam je mala posteljina,ali svakako smo u potrazi za vecomuser posted image i prekrivacem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 10:49:58   
leona81
prelijepa vam je sobica:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 11:05:36   
mamina princeza
vidim kod vas i puno manaj djeca nego moja spavaju na krevetima i to bez ogradice... svaka cast.
moja se bas puno vrti ne bih nikad mogla tako. najveci nam je problem sto je naucila da se priljepljuje za nekoga. to sam sama kriva jer je meni bilo lakse da njen spojim s nasim krevetom jos dok je bio krevetic. onda smo nekad zimus kupili cilekov krevet koji je opet bio naslonjen na nas.
sada posto je meni vec zbog trudnoce tesko da ustajem "jasuci" do kraja kreveta smo u fazi odvajhanja kreveta al obavezno uz ogradicu da ne padn i to opet ne znam hoce li se prebaciti.

bebu cemo abd morati u istu sobu koj anam je velika pa ce moci sve nekako da se ugura kad ormare izbacimo u hodnik. tako sma nekako mislila pa vidjecemo. uskoro moram na nekoj drugoj temi gledati kakva su iskustva sa spavanjem dvoje djece u istoj spvacoj sobi uh .... bice nam veselo :) mozda cemo i mi morati na kraju koristiti ugao u dnevnoj al o tom potom :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 11:43:14   
damma
IZVORNA PORUKA: salmy

I mi smo jucer dobili krevet,super je spavao nije se mrdno cjelu nocuser posted image user posted image

user posted image

Jos uvijek nam je mala posteljina,ali svakako smo u potrazi za vecomuser posted image i prekrivacem


salmy a kolko ima tvoj mali? moje starije dijete spava u svojo sobi, sličan krevet ovom tvom a malog ni s puškom ne možemo natjerati da spava s njim. doduše on je još u krevetiću.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 11:51:35   
leona81
user posted image

i mi imamo jos malu posteljinicu, jos se nije osusila velika:) a ladicu smo okrenuli tako da se moze otvoriti, nije zatvorena nasim krevetom, ali nema bas ni neku posebnu funkciju ovako. dok ne poraste malo pa cemo onda fino sve da okrenemo kako treba. sad u njoj stoje igracke:) ona je prezadovoljna i ladicom i krevetom i spavala je super:) zagradili smo jos ovu stranicu silnim jastucima pa nije pala, ne bi ni bez jastuka pala ali eto da se ne bi udarila u drvo. tamna je slika, slikano mobitelom ali evo da vidite

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 12:10:02   
salmy
Hvala Leona,ali ovo je nasa spavacauser posted image user posted image  inace djelimo sobu.Nas krevet je pored njegovog,tako da nema sanse da padne.Vjeruj prva noc da nisam ustajala i prebacivala ga kod nas.Sad smo svi na okupu.Tvoj krevet je isto super,sviđa mi se ladica(ja nisam mogla uzet sa ladicom) jer  nemam  prostora da je otvorimuser posted image  
damma moj mali ima 23 mj,i sinoc je sam otisao u sobu i zaspo,kaze:taman kevetuser posted image user posted image  

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *