|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:07:00   
leona81
moja curica vise ne moze spavati u putnom koji je standardne dimenzije, mislili smo uzeti krevet 140 X 70 ali ja mislim da to i nije neka velika razlika, mozda je pametnije da joj uzmemo odmah onaj veliki krevet? 200 X 90? jer i na putnom pise do 4 godine a nama nije ni dvije godine a njoj je preusko? na ovom vecem kazu do 5 godina ali ja sumnjam u to? jel ovaj u udobnosti moze se uzeti bez ladice dole? koliko je sad bez toga?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:14:50   
Amrino
Moj savjet- odmah uzmi veliki krevet u kojem ce dijete moci spavati i sa 15 godina...ali fakat. Bice joj i sire i udobnije a ti vise neces morati razmisljati o krevetu i bacati novac na nesto sto mozes koristiti samo neko vrijeme. Ja bih ti ladicu takodje preporucila (recimo- ako niste sad u situaciji kupis onaj za koji ladicu mozete kupiti i naknadno). Moci ces tu stavljati, posteljinu, odjecu, igracke...a kasnije ce joj moci drugarice nociti kod nje- samo ubacis madrac po potrebi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:19:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

Moj savjet- odmah uzmi veliki krevet u kojem ce dijete moci spavati i sa 15 godina...ali fakat. Bice joj i sire i udobnije a ti vise neces morati razmisljati o krevetu i bacati novac na nesto sto mozes koristiti samo neko vrijeme. Ja bih ti ladicu takodje preporucila (recimo- ako niste sad u situaciji kupis onaj za koji ladicu mozete kupiti i naknadno). Moci ces tu stavljati, posteljinu, odjecu, igracke...a kasnije ce joj moci drugarice nociti kod nje- samo ubacis madrac po potrebi.



u potpunosti podpisujem Amrino...

ja sma starijoj sa 2 i pol godine kupila krevet i komlet sobicu...
krevet i ormare sklopilo ostalo naknadno kada im budemo konačno odvalai sobu smao za njih dvije...

Ona spava u ovome standardnom krevetu i aBd iz njega će se udatiuser posted image


Ova kaseta dole je meni super stvar...
mi kad smo kupovali moglo je i bez nje, ali nije neka pljačka bilo i s anjom pa smo odmah uzeli...veće j pokazala svoju super funkciju...dođe joj starija rodica i mora spavati i ona sa nama u sobi...izbučemo kasetu i dijete se sito naspavauser posted image
prije toga posteljine tipa deke i jorgane dražala sma u toj kaseti...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:23:51   
salmy
IZVORNA PORUKA: leona81

moja curica vise ne moze spavati u putnom koji je standardne dimenzije, mislili smo uzeti krevet 140 X 70 ali ja mislim da to i nije neka velika razlika, mozda je pametnije da joj uzmemo odmah onaj veliki krevet? 200 X 90? jer i na putnom pise do 4 godine a nama nije ni dvije godine a njoj je preusko? na ovom vecem kazu do 5 godina ali ja sumnjam u to? jel ovaj u udobnosti moze se uzeti bez ladice dole? koliko je sad bez toga?
Mi narucili u Nobilu krevet,puno drvo uzglavlje sama biras kao i boju.Obisli smo citav grad ovaj je najbolji.A cure su vise nego ljubazne,sta zelis naprave ti.Ocekujemo ga ovih dana pa stavim slikice

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:25:17   
bebacha
dali je glupo djeteu s nekih 15-18 mjesci kupit krevetuser posted image jel rano.on od rodenja ne zeli u krevetic,spava s nama al bez problema spava i na kaucu sama,samo ne u krevetic

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:27:28   
leona81
ja mislim da nije rano jer moja ima 21 mjesec a guzva se u putnom.

valja li ovo ista http://www.udobnost.ba/proizvod/dje%C4%8Dija-soba/dsm-krevet-b90

@salmy koliko je kostao krevet?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:28:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

moja curica vise ne moze spavati u putnom koji je standardne dimenzije, mislili smo uzeti krevet 140 X 70 ali ja mislim da to i nije neka velika razlika, mozda je pametnije da joj uzmemo odmah onaj veliki krevet? 200 X 90? jer i na putnom pise do 4 godine a nama nije ni dvije godine a njoj je preusko? na ovom vecem kazu do 5 godina ali ja sumnjam u to? jel ovaj u udobnosti moze se uzeti bez ladice dole? koliko je sad bez toga?
Ili pravi krevet(predlazem onaj iz Udobnosti, sa ladicom) ili dvosjed(takodje, imaju divni u pomenutom salonuw, mi uzeli F.), koji se poslije moze razvuci na 2m. Mi smo kupili za F. dvosjed,super smo ga iskoristili, a poslije cemo im kupiti te krevete sa ladicama...kad Iman preraste krevetic.

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:28:25   
leona81
http://www.udobnost.ba/proizvod/dje%C4%8Dija-soba/dsm-fioka-za-krevet-b90 

evo sa fiokom

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:29:24   
leona81
@pahuljica ima li im na netu taj dvosjed? i gdje da vidim kiki program, stranica im je uzasna

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:29:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

http://www.udobnost.ba/proizvod/dje%C4%8Dija-soba/dsm-fioka-za-krevet-b90 

evo sa fiokom
e tajuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:31:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

@pahuljica ima li im na netu taj dvosjed? i gdje da vidim kiki program, stranica im je uzasna
cekaj da potrazim, ako ne bude iamam ja sliku sobe


(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:32:08   
salmy
250 krevet(kuhana bukva) i 157 madrac,ali mu moze biti dugo.Gledala sam u cileku skoro ista cijena na snizenju,ali je citav krevet od iverice.U sustini cilek prodaju one điđe,prekrivaci i jastuci.A krevet niđe veze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:32:20   
bebacha
a jel bolje kupit krevet ili dvosjed na razvlacenje.sve spavamo u spavacojuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:32:42   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: leona81

http://www.udobnost.ba/proizvod/dje%C4%8Dija-soba/dsm-fioka-za-krevet-b90 

evo sa fiokom

ovaj je meni extra. i mi hocemo ovako nesto, Hana jos uvjek spava u nasoj sobi, imamo fotelju na razvlacenje pa spava na tome pored bracnog kreveta, ali uskoro je planiramo odvojiti iz nase sobe i planiramo joj kupiti ovakvo nesto, jer mislim da je zaista multifunkcionalno a cijena je zaista presmijesna..mislila sam da su skupljiuser posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:41:47   
Anoniman
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4985692.htm]user posted image [/url]


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.9.2011 10:43:37 >

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:41:58   
leona81
krevet je valjda 86 a fioka 83 zajedno 169 KM plus madrac koji je oko 100. al opet je jako jeftino. onaj sto je ranije postavljen kiki program je 180 al izgleda kvalitetnije od ovog. ono je garant drvo a ovo iverica.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:42:52   
leona81
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

http://www.slikomat.com/?uid=4985692


super je. koliko je on bio?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:45:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

http://www.slikomat.com/?uid=4985692


super je. koliko je on bio?
mislim 250Km
dodju i jastuci, evo postavicu ti sliku i sa jastucima da vidis. Isto iz Udobnosti. Razvuce se, pa moze i veliki spavati.

evo gahttp://www.slikomat.com/?uid=4985699

user posted image


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.9.2011 10:49:22 >

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:49:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo sad će slike...
slikala sam ga sad...malo su mutne me je mrak em sam dijete i posteljinu sa kreveta sklanjalauser posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo kupili ovaj jer je kvilitetan...nobil madrac smo kupili...
a kiki spobu sam kupila ormare crveno oker kombinacija...i natkasnu i radni stol za računar...za sada ona koristi krevet i ormar dvostrani i jedan jednostrani...most i drugi dvostrani će biti kada im osposibim da budu same u sobi...
sada su nam u našoj spavaćoj, naš bračni, bebin krevteca i njen krevetić...sreća soba je 20 m2 pa nam je omogućila da se ona ne osjeća odbačenomuser posted image bar sam ja tada tako trudna i sva tužna razmišljala ali pokazalo se super
user posted image
user posted image
user posted image



evo mog posta nekoliko stranica prije...

mi smo kupili ovaj krevet jer je puno drvo i nije iverica ko većina kreveta iz kiki porgrama i cileka...
meni ti bili lohotni...zato ovaj kad hoću da prebrišem ispod trebam pomoćuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:51:50   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo sad će slike...
slikala sam ga sad...malo su mutne me je mrak em sam dijete i posteljinu sa kreveta sklanjalauser posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo kupili ovaj jer je kvilitetan...nobil madrac smo kupili...
a kiki spobu sam kupila ormare crveno oker kombinacija...i natkasnu i radni stol za računar...za sada ona koristi krevet i ormar dvostrani i jedan jednostrani...most i drugi dvostrani će biti kada im osposibim da budu same u sobi...
sada su nam u našoj spavaćoj, naš bračni, bebin krevteca i njen krevetić...sreća soba je 20 m2 pa nam je omogućila da se ona ne osjeća odbačenomuser posted image bar sam ja tada tako trudna i sva tužna razmišljala ali pokazalo se super
user posted image
user posted image
user posted image



evo mog posta nekoliko stranica prije...

mi smo kupili ovaj krevet jer je puno drvo i nije iverica ko većina kreveta iz kiki porgrama i cileka...
meni ti bili lohotni...zato ovaj kad hoću da prebrišem ispod trebam pomoćuser posted image

Hanady je li ovov KIKI krevet i gdje je kupljen? Drvo je uvjek bolje od iverice.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:56:37   
Hanady RR
Nama je komlet soba...tačnije sobice kiki program...al krevet nije...
njega sma izuzela iz programa kiki jer može u dijelovima i kupila ovaj...
u Udobnosti sma ga uzela...
ima ih i sada...jer sma gledala da sad i farah uzmeme isti i da im sobu osamostalim...

krevet je bio oko 200 Km...
s tim da sam ja madrac uzela u nobilu za nju..
a dole u kasetu sam ubacila madraca koji je došao uz krevete njihov neki od 80 KM



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 10:59:13   
HanaBana
extrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 11:03:15   
leona81
tek sad ne znam sta bi...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 11:03:49   
Lejla Ka
E ljudi, jel iko vidio po salonima namještaja negdje one sećije koje su u mojoj mladosti svi redom imali. Princip je da se sećija sastoji od dva komada spužve (presvučene naravno), koji kad se preklope i doda im se naslonjač predstavljaju sećiju, a kad se rasklope dobije se niski krevet, visine madraca. Ako ste me shvatili u opće. Mi smo to zvali peca. Na moje šokantno otkriće, niko drugi nije imao pojma za taj naziv (osim bliže familije), a razlog je taj što se garnitura koju smo mi imali iz Meblovog salona zvala Peca user posted image
Ja bih to sad uzela u dimenzijama dvosjeda i fotelje za dječiju sobu i da djeca na tom spavaju.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Djeciji krevet
7.9.2011 11:15:31   
leona81
nisam to vidjela ali je moja nena pravila te secije kod nekog lika, stvarno su super i za spavati.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *