|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neuropedijatar
5.5.2010 16:45:22   
Daja_sa
Drage moje...

Jel neko od vas zna dali u Sarajevu ima privatni neuropedijatar???

Ja sam pokusala naci slicnu temu pa ukoliko sam sta zbrljala valjda mi nece moderatori zamjeritiuser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 21:18:08   
M kao Mama
A, joj moja Daja, nažalost ne znam, ali eto da ti se javim, nadam se da nije nešto ozbiljno. Jesi li pokušala u Eurofarmu , pošalji elmi B RR  PP, mislim da ona zna nekog

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 21:20:13   
Dida79
Daja_sa a zasto ne odes na Kosevo.Ja sam malenog vodila gore i stvarno su divni bili prema nama.
Moja preporuka ti je dr Ćatibušić ime sam joj zaboravila, treba ti samo uputnica od DZ a za narudjbu sve mozes telefonom.
Sretnouser posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 21:21:41   
Anoniman
Mislim da mi je Elma RR spominjala da neuropedijatar Zubčević ima svoju privatnu ordinaciju al' se ne sjećam tačno gdje, javi se njoj.
Inače je do Zubčevića teško doći na klinici, pa ti je bolje da ga potražiš privatno.  Ja nisam išla privatno, jer nije bilo potrebe.  Nadam se da nije ništa ozbiljno...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 21:30:43   
mummy
Feriha Ćatibušić je jako fina, prijatna dr, dok je Zubčević suprotno. On je šef odjela na Jezeru ali kad sam prije par mjeseci trebala na kontrolu kod njega rekli su mi da su mu termini popunjeni do JULA. Privatno ne znam.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 23:33:53   
Daja_sa
Hvala vam puno...
Imamo uputnicu za neuropedijatra...medjutim i ja sam cula da se na Kosevu termin za pregled ceka mjesecima...zato sam i pitala jel ima neko privatno...

Ja sam nekako od cetvrtka totalno van pogona...polu "mahnita" sto bi rekli ljudi.
Probacu da skratim pricu...
Ustale smo ujutro S i ja...i kao svako jutro ostala je u nasem krevetu da gleda crtice dok joj ja ugrijem mljeko.Kad sam se vratila u sobu ona je sjedila na podu.Bilo mi cudno al ajd...ja je podignem opet stavim u krevet da ona popije svoju flasicu.
Kad sam posla da je presvucem dijete mi iz sjedceg polozaja samo pade na stranu...ja kontam zeza se...ja opet podignem ona opet i poce da place. Podignem je ona place i dalje...nosala je po kuci...pokusala da je spustim da hoda ali jok...dijete nema ravnoteze...malaksala...kao da ima nesvjesticu...Slag na sve to je bilo kad je povratila. Ja je spremim i odvedemo je u hitnu...odatle nas posalju na Kosevo...tamo smo hodali puna 4 sata od vrata do vrata i svaki doktor pita a sto su vas meni poslali vi idite tamo i tamo i tamo....na kraju dosli do neurohirurga i covjek nas blijedo gleda...saslusao nas i kaze : Ma dijete je vjerovatno palo sa kreveta...blazi potres mozga...idite kuci i pratite je 24h ako se povracanje i nesvjestica nastavi onda ponovo dodjite meni. Elem nista se nije desavalo u naredna 24h...Sarah zivnula skroz vesela...razigrana ma kao da nista nije bilo...Ali u subotu za 1. maj opet ista stvar samo ovaj put bez povracanja. Opet je malaksalost i kao neka vrtoglavica drzala 2-3 sata i onda kao prekidac sve proslo...opet vesela opet razigrana i raspolozena.
Odmah nakon praznika (utorak) odvedem je njenoj doktorici koja kaze da mozda nije nista a mozda je to znak neke promjene i smatra da je teba pregledati neuropedijatar. I sama nam je dala preporuku za dr. Catibusic. Mi sad pokusavamo da sto prije dodjemo do te zene...alarmirali smo svu porodicu i prijatelje oko nas s obzirom da znam koliko se gore ceka na termine i preglede.
Zato sam pitala jel ima negdje privatno jer me ovo cekanje naprosto ubija psihicki grrrrrrrrrrrrrr


Jos jednom hvala na odgovorima.

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 23:47:30   
Dida79
Daja_sa i sama sam to slicno prosla,probaj da zamolis sestricu koja ti se javi na telefon da ti da malo raniji termin jer kad joj objasnis situaciju mozda bude imala razumjevanja.
Sretno

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 23:50:42   
Daja_sa
Dida79 hvala na savjetuuser posted image user posted image .
Bicu slobodna da ti se javim na pp ako me bude nesto detaljno interesovalouser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neuropedijatar
5.5.2010 23:51:13   
Dida79
okuser posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neuropedijatar
6.5.2010 0:40:06   
Adana
Nazalost ne znam nikoga, ali samo da vam kazem da vam drzim fige i nadam se da je sve OK, i saljemo vam Asja i ja mnoooogo pusica!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neuropedijatar
6.5.2010 0:45:02   
Hanady RR
uh miša mu...
nadam se da će sve brzo biti iza vas.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neuropedijatar
10.5.2010 16:21:11   
blum
probaj da odes kod pedijatra prof.Lutve Hodzica nije na odmet jos jedno misljenje a on ti ima i iskustva i sigurno ce ti preporuciti nekog dobrog neuropedijatra.Drzim fige i neka vam dragi Alah bude na pomoci.A molim te reci mi jel beba napunila godinu i jel primala vakcine u zadnjih 2-3 mjeseca? evo ti br.Lutve Hodzica 061 171407

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neuropedijatar
10.5.2010 16:28:39   
Dinkica
Daja_sa, cuvamo vam fige, bice akoBogda dobro, javite se 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu blum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neuropedijatar
10.5.2010 17:26:13   
Mya_81 RR
Žao mi je što ne mogu biti od neke velike pomoći...i mogu misliti koliko se brinete, ali držimo vam dige da to sve bude super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neuropedijatar
12.5.2010 13:10:56   
blum
zene zna li neka sta bi sa Dajom sa odnosno sa malenom.....ako neko zna nek javi

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neuropedijatar
12.5.2010 13:37:40   
Skvo RR
Draga daja...javi nam se....

Ja ne znam, hocu li ti sta pomoci...ali sam ja isti problem imala u dobi od 3 godine... CT mozga radili sve u redu...kada su se god te epizode pojavljivale mama i ja smo bile u bolnici, masa nekih pogresnih i strasnih dijagnoza. 
Epilog price je da su uvezali da se desavala kada god sam pojela fasirano meso...Slabost je dolazila iz zeludca...Ovo me tako podsjeca na moj slucaj, sada sam mami procitala i ona kaze isto...Prati sta jede...kada god se to dogodi. Ljubim te.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu blum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neuropedijatar
14.5.2010 7:34:42   
Daja_sa
Drage moje...
Mi u 9h imamo zakazan pregled kod dr. Catibusic...ja nisam oka sklopila od neke nervoze i razmisljanja...

S je hB super...vise se nije ponavljalo nista neobicno.

Skvo---mm kaze isto da nije mozda od mlijeka jer oba puta se desilo kad je popila svoju jutarnju flasicu. Kao da joj bilo muka , dijete povratilo i odmah je bila bolja.

Blum---S ima 18 mjeseci i mi cak kasnimo sa vakcinama...MMR nije primila kad je trebala jer je imala osip po tijelu ( ispostavilo se da je od sunca) a kasnije su bili virusi gripa po domovima zdravlja i tako da je jos uvijek nije primila...Evo sad smo preskocile i revakcinaciju sa 18 mjeseci... Ali kaze dr. da ne brinemo da ce ona to sve isprimati cim zavrsimo sa ovim pregledima kod neuropedijatra.

U svakom slucaju hvala Vam svima i vjerujte da nije bilo namjerno moje nejavljanje ovih dana ali ja jednostavno ne znam kud udaram.

Pisem danas kako je prosao pregled .

Saljemo Vam veliki zagrljaj i jos jednom Veliko Hvalaaaa

< Poruku je uredio Daja_sa -- 14.5.2010 7:48:40 >


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neuropedijatar
14.5.2010 8:06:06   
Dida79
Sretno Daja_sa i drzim ti fige da sve prodje kako trebauser posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neuropedijatar
14.5.2010 8:14:30   
Emica_sa
Kao prvo pozdrav,zao mi je sto se to desava,ali kada odes kod doktorice Catibusic ne znam da li ce ti dati ikakvu terapiju ali budi oprezna sa njom jer zena ima neki svoj fazon i nemozes joj nista dokazati,vidjet ces ljubazna je dosta,ali budi na oprezu.Moj sin takode ide kod neuropedijatra i lezala sam a njim u bolnici zbog konvulzija,moguce je da su i kod vas konvulzije nekog oblika,radit ce te EEG,magnet i nalaze sigurno u skorije vrijeme...Ja sam bila svijedok kada sam bila u bolnici kakva je ta zena nerazumna,sa mnom je bila gospoda sa bebom od 6 mijeseci,koji je ispocetka imao rijetko konvulzije,ali te konvulzije nisu bile jake uopce,a onda mu je ona ukljucila terapiju i stanje mu se odmah pogorsalo,mama od bebe joj govori kako smo povecavali terapiju on je sve cesce poceo dobivati napade ona se pravi luda i tjera svoje,a majka od dijeteta je takode doktor i zena se razumije i zna da sa svskom konvulzijom ostecuje mozak i da se moraju zaustaviti,ali ona nije bila bas pristupacna za suradnju,tako budi na oprezu i potrazi drugo misljenje slobodno i nemoj da te zavara njena ljubaznost...Sretno i javi sta je bilo

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neuropedijatar
14.5.2010 9:21:13   
new mama
Daja_sa sretno mila,bice sve ok sa malom ljepoticomuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neuropedijatar
14.5.2010 10:23:03   
mamina princeza
Sretno draga Daja_sa

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neuropedijatar
15.5.2010 15:42:54   
Daja_sa
Pustila sam da sve prenoci...jer sam bila bijesna juce citav dan.
Po ko zna koji put sam se uvjerila da je nase zdravstvo ocajno i grozno i neorganizovano ma jednostvavno nemam rijeci.
Elem...mi smo bili naruceni juce na pregled u 9h...dosli smo na vrijeme nije bilo nikoga u cekaonici...predali knjizicu i kaze sestra sjedite i cekajte...Naravno sa nasom S nema sjedenja vec smo se setkali po klinici gore doleuser posted image ...i ja prolazeci pored vrata skontam da pise da doktorica radi od 9.30 do 14.30...Ok nije problem cekati tih pola sata...Vec se pocelo skupljati beba, djecice roditelja...poprilicna guzva se stvorila u kratkom periodu...Ja pogledah na sat...10huser posted image ...odem pitam sestru jel dr. dolazi...kaze rekla sam vam sjednite i sacekajte.
Ok cekati pola sata - sat ali zene moje drage mi smo bili gore do 11h od doktorice ni traga ni glasa...S se vec uznervozila...cekaonica zagusljiva, vruce, bice da je bila i gladna a ja kontajuci da ce to biti na vrijeme sve nisam uzela slobodan dan u skoli...nastava mi pocinje u 12h odem opet do sestre i zatrazim knjizicu nazad a ona onako relativno nekulturna kaze...u cemu je problem i zasto ne cekamouser posted image user posted image user posted image  .
Ne razumijem stvarno jel ti ljudi imaju osjecaja...djeca su u pitanju ...mislim i nama odraslim je nekad nemoguce cekati satima u cekaonici al nekako izdrzimo ali sta sa djecicom...bebama?
Jos u svemu tome mi neke mame kazu da su one tu vec 3-4 put i da cu cekale satima i kad bi se dr. pojavila rekla bi da nema vremena da sve pregleda da dodju slijedeci put... Bez komentara sam ostala.
Ali opet...meni ta ista doktorica treba... da pregleda dijete i da smirimo dusu...Ali treba  to sve istrpiti i izdrzati...ocajna sam vjerujte...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neuropedijatar
15.5.2010 17:09:58   
Emica_sa
To ti je standardna procedura gore jer ona sviju naruci u isto vrijeme i onda kako se knjizice predaju proziva kada dode doktorica sa vizite sa 8 sprata nekada to bude u 10 nekada u 11 zavisi, ja sam cekala i po 4 sata sa svojom bebom kao i svi,tako da znas za ubuduce ili da vodis privatno user posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neuropedijatar
18.5.2010 15:14:50   
Skvo RR
Jesi li uspjela doci do doktorice? Bas nesto mislim na tebe i na malu princezu...Javi nam...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neuropedijatar
18.5.2010 16:08:05   
D_K
ima li vijesti o malenoj? nadam se da je nesto prolazno..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *