|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se nosite sa istinom da je neko vama jak...
8.7.2009 17:55:31   
medica
Nisam vidjela nigdje ovu temu pa reko da je otvorim :((

Danas je punih sedam godina kako nema mog najdrazeg covjeka s kojim sam bila jako jako jako vezana user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve znam,svjesna sam svega ali i dalje se nadam da ce mi doc odnekud, da ce mi dat savjet, da ce me zagrlit, poljubiti....... ma jednostavno nedostaje mi punooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i ne znam da se nosim sa ovim velikim nedostatkom user posted image user posted image user posted image

voljela bi da mi i vi kazete kakva su vasa iskustva, jesul vam zivi roditelji???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 18:34:10   
lejlaze
Medica, znam kako se osjecas. 22.09. ce biti 2 godine kako nema moje mame. Gubitak neopisiv, fali mi puno, jako tesko se nosim sa tim gubitkom.
Cesto znam okrenut njen broj mobitela samo da na displeju pise "mama mob" , nema dana da je ne spomenemo, i kao sto ti rece jos ocekujem da ce se pojaviti odnekud. Par puta sam sanjala takve situacije kao da se vraca sa nekog putovanja i kao ja joj govoro ..." e vala nemoj vise tako dugo ostajati, falis nam".... user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh....




_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 20:08:38   
adannn
Lejlaze moja mama je umrla 4 dana prije tvoje.user posted image ove godine 18.09. dvije pune godine kako je nema.Također sam je sanjala mali milion puta kako se kao nalazimo nakon nekoliko godina i grlimo se,pričamo o tome kako smo se poželjele i nećemo se više rastajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ona je bila moja najbolja prijateljica,majka ma sve.....Jedina osoba na svijetu koja mi je bila sve....Nakon dvije godine sjećam se svake crte njenog lica,kako je izgledala,kako je pričala.....Još uvijek je osjećam svuda oko sebe,mislim da još nisam niti ću dozvoliti da ode od mene,pa bar u mislima....Znam da gdje god da je da misli na mene,da me čuva,gleda u svoju unučicu koju je još nerođenu mazila po mom stomaku a nije dočekala njeno rođenje...Ma,volim te mama i puuuuuno mi nedostaješ:)


Kako se nosim s tim???
Teško,ali ipak mislim na to da ćemo se nekada opet vidjeti,na onom svijetu nadam se da me čeka i da me neće opet ostaviti....


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 21:13:33   
Adana
Tesko. user posted image  
Prije 3 godine i 3 mjeseca je umrla moja mama. user posted image  I jos uvijek nisam to sasvim prihvatila. I ja isto tako cesto sanjam da je tu, i tako mi je stvarno i normalno, iako podsvjesno znam da je nema. user posted image
A kako se nosim... pa lose kao sto sam rekla... gotovo nikako. Jos uvijek nisam sjela i sjetila se svega sto se desilo. Jednostavno potisnem sjecanja, misli... Ne mogu... Cak jedno vrijeme nisam kuhala odredjena jela jer su me podsjecala na nju. Ne mogu cak ni tati otici cesto... Nije to to.
A kad pogledam svoju djevojcicu tako pozelim da je ovdje da je vidi, da se maze, da se mazimo... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 22:06:20   
dinaa
Tesko,tesko.
Moja mama je umrla prije 20 godina,sta da vam vise kazem,boli i dan danas kao sto je boljelo i tog 24.1.1989.
Ja sam bila tada djevojcica i moja mama mi svakim danom fali sve vise i vise.
Nista nije docekala ni da zavrsimo skolu,ni moje ni sestrino vjencanje ni rodjenje nase djece ni da joj njen sin mezimac zavrsi osnovnu skolu,ma tuzno brate pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image
Aaa jos kad mi je sin malo porastao pa poceo s pitanjima "ko je tebe rodio,sto ja imam samo jednu nanu a dva deda,kad ce kod nas malo doci u goste i tvoja mama nikad nam nije bila,gdje je tvoja mama,pa mama kako ti nemas mamu svi moraju imati mamu."user posted image user posted image

< Poruku je uredio dinaa -- 8.7.2009 22:10:35 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 22:10:39   
Anoniman
Drage moje,
ne mogu reci da znam kako vam je, jer osobe o kojima vi govorite su u stvari osobe koje nam zivot znace... Otac, majka... Za njih zamjene nema... Hvala Bogu moji roditelji su jos uvijek zivi, mada dosta bolesljivi, ali bitno je da su mi zivi... Ali...
Mogu reci da od prilike znam kako se osjecate, jer prije skoro 5 godina, umro je moj svekar... Znam da se ne moze porediti sa rodjenim svojim, ali meni je bio kao moj babo... Volim svoga baba, imamo posebnu povezanost, ali...
Od prvog dana kako smo se upoznali, znaci prije nego smo se mm i ja uzeli, zvala sam ga BABO... Onoga dana kada sam dosla kod njih u kucu, osjecala sam svu ljubav svijeta koju moze da pruzi samo roditelj... Bili smo jako jako bliski... Nije htio zapaliti cigare bez mene... Jednostavno bi sjeli jedno kraj drugog, zapalili cigaru, sutili i gledali u daljinu... Nekad bi nesto i pricali, ali pretezno bi samo uzivali u prisustvu jedno drugog... Iako je imao 3 kceri, mene je postovao i volio na poseban nacin... I ja sam njega... Kada sam rodila curicu, imala sam osjecaj da je toliko sretan da ce mu srce puci od srece... Zato sto je uzeo moju djevojcicu u svoj zagrljaj... 6 mjeseci nakon toga, iznenada nas je napustio... Kao da ga je neko ukrao... Kao da je otisao na neko putovanje, hitno... Nisam uspjela ni da se poselamim s njim...
Evo danas, nakon skoro 5 godina, jos uvijek kad dodjem u tu kucu, iako znam da ce me docekati samo svekrva, ja pogledom trazim njega na nasem mjestu gdje smo palili cigar... I dan danas cujem njegov glas kako me zove "Nevo"... Moja princeza nije upamtila deda, ali joj svaki dan pricam o njemu... A i ovom djetetu sto jos nije rodjeno, ponekad u noci, dok mu pricam koga ce sve imati priliku da upozna, spomenem i deda koji nece biti tu...
Da mi Bog pozivi moje roditelje, ali fali mi "Babo"...

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 22:40:43   
mirnac
Prije sedam dana umro je moj svekar. Ja sam taj dan bila ko' stijena, i sve do dzenaze bila sam ledena. Na dan dzenaze jednostavno sam pukla, 'odvalila' plakati kad mi je na um pala jedna sitnica- nisam mogla vjerovati da imam samo jednu sliku njega sa Leilom, a sa Emom i trecom unukom od cerke- nijednu. Kako sam bila tako glupa da od tolikih djecijih slika nikad ne uslikam njega sa curama, i da se to sad tako desi.
Kad smo dosli na harem. dragi Bog, valjda, skrenuo mi je pogled na dva basluka, jedan s ljiljanom pisalo je Lejla('74-'92) i odmah pored malo stariji nisam sve vidjela procitati, samo ime -Ema. !!!
...........
I od tad samo mislim, ako Bog da, da mene i mm nasa djeca sahrane i da uvijek ide tako, ma kako tesko bilo, a pogotovo i zato sto nam se Leila jedva izborila za svoj zivot.

Tesko je pisati o ovakvoj temi, pogotovo meni jer sve je jako svjeze.  A imam ovdje i jednog 'citaca' koji prepricava moje postove mojoj svekrvi, pa je ovim putem molim da ovaj presuti.

Kako prezivljavamo, kako se nosimo--- mm radi punom parom, i misli na svoju djecu, a ja, valjda zensko, jos uvijek se nekako ne mogu reci- nadam, jasno mi je da je umro, ali nekako kao nije to to. Ne znam. Imam u kompjuteru sliku kad je ljetos zalijevao cvijece u vikendici, nasmijan sav. I sve mislim da je mozda tamo, da je ovaj sto je bio bolestan sasvim neki drugi covjek, a da on jos zaljeva cvijece u svojoj vikendici.

user posted image user posted image user posted image

a jes' ti tema, draga moja, bas danas da je postavis???

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 22:54:04   
lejlaze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rastuzile ste me pravo.

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 23:13:38   
SdZ
Ja sam prije par mjeseci izgubila covjeka koji mi je na neki nacin podario zivot,svog oca...sve desilo tako brzo,tako necujno...smijem se s njim i odjednom vriska,galama,ljudi koji ga odnose u bolnicu i vracaju mi ga u tabutu....bili su to uzasni trenuci za moju seku i mamu,pa tek onda za mene...od trenutka kad me posljednji put pogledao i prestao da dise sve se promjenilo....iako pokusavamo da sve bude kao prije,ne uspjeva,fali nesto ogromno...fali on....svaki korak njegov nedostaje u kuci,u dvoristu,u radnji....
Svako vece prije spavanja pomislim "sta bi bili,kad bi bilo" i onda se vratim i ubije me stvarnost,njega nema,ali iako sam svjesna da ga na ovom svijetu ne mogu vidjeti tjesi me cinjenica da cemo se,ako Bog da,opet vidjeti....u svakoj minuti provedenog dana ja zivim kao da ce on izviriti odnekud i pozvati svoju selmicu u zagrljaj,iako nisam bila maza nikad,to mi uzasno fali,ali Allah dragi mi omogucuje da bar to u snu osjetim...a samo je proslo par mjeseci kako se sakrio,ne znam sta ce biti za godinu ili par godina,ali sam sigurna da ce zauvijek jedna bol tiho gorjeti u meni...

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
8.7.2009 23:16:03   
neki
Na ovu temu cu se javiti kad smognem snagu da pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
9.7.2009 0:04:34   
lely
Kako ste me samo rastuzileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najgore mi je sto znam da nas sve to ceka,Boze po redu,ali tesko je a ja ne smijem ni da mislim na to.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka vam dragi Allah olaksa vasu tugu user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
9.7.2009 0:23:00   
Lulu_
mene je jako pogodilo ovo sto sam procitala...
mozda i vise zbog toga sto je moj muz veceras imao sudar i da je naisao sekund ranije nebi ga ni bilo vise...ovako je samo nastala materijalna steta...ali do danas nikad nisam razmisljala da bih mogla ostati sama sa naomih......strasno.
cudno je kako neke situacije covjeka ucine ranjivim

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
9.7.2009 8:33:04   
medica
Hvala vam drage moje kad ste otvorile svoja srca i duse i kad ste smogle snage da sve ovo napisete

jest tuzno i jako mi nedostaje ali nekako se bolje osjecam kad vidim da ima jos ljudi kojima najblizi nedostaju, ustvari vidim da nisam samo ja ta koja danima place, koja danima sanja, koja se danima sjeca......ustvari vidim da je to normalno, jer zaista bi mi ponekad toliko bilo tesko da sam se znala zapitati pa jel to normalno,sta je samnom????

Hvala vac cure moje, pusaaaaa

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
9.7.2009 8:47:56   
Atarka
Teska tema....
I ja sam ostala bez majke jako rano, imala sam 11 godina. To mi je najveca trauma i dan danas mi je tesko pricati o njoj. Otisla je kad mi je najvise trebala. Ali sjecam se njene plemenitosti, ljubavi i pozrtvovanosti za porodicu i nadam se da cu biti upola dobra majka kao sto je bila ona kad aBd dobijem svoje dijete. A tek tada ce mi faliti...
Gubitak majke boli bez obzira na nasu dob, ali vi koje ste je izgubile kao odrasle osobe nek vas bar tjesi da ste je dobro upoznale i formirale svoje licnosti uz nju.

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
9.7.2009 10:44:43   
slono
A joj zene drage, stoji mi knegla u grlu, kao da cu se ugusiti. Nemam snage da pisem, sve me boli, placem, uzasno me pogode ovakve teme. Imam zive roditelje, Bogu hvala, ali nema dana kad ne pomislim dokad ce zivjeti, sta cu ja bez mame, kako cu to prezivjeti....... user posted image user posted image user posted image !

MM nema mamu, tragicno je stradala prije tacno 2,5 godine i kad vidim svoju zaovu kako pati, dusa mi se cijepa.

Sad stvarno ne mogu vise, javim se opet!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
11.7.2009 0:09:10   
ANNIAN
JA nemam mamu, i najgore je bilo kjada sam rodila prvo djete. Uvijek je grozno ali tada je bilo katastrofa.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
11.7.2009 16:17:10   
dana3
Kako se nosim?Ni jedan dan ne prodje da se svog oca ne sjetim a proslo je 8 godina.On nije bio tu kad sam se udala,kad sam bila trudna ni kad sam rodial mog sina.Ali ,navece kad legnem i kad podjem da mu proucim nesto ,kazem sta se desilo vazno mom sinu,kad je prvi put se nasmijao,kad je prvi put poceo da guguce,kad je prvi put poceo da puze,kad je dobio prve zubice.

Tesko je da se opisati ne moze.Pozelim nekad da je bio grozan i da me ne boli ovoliko sto ga nema vise sa mnom.Pogodi me i to kad cujem od mame da me neko pozdravio i jos uz to naglasio da sam i ja bila dobar ucitelj kao i moj otac.

Davao je ljubav neograniceno i pomagao kako i kome je mogao....Bio je jednostavan i bio je covjek....
Laze ko kaze da vrijeme sve lijeci...


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
12.7.2009 0:15:34   
mamma mumi
Toliko tuge na jednom mjestu. Moja mama je jos ziva, ali je u godinama i imam sada samo nju i nemam ni sestru niti brata ona mi je sve i strah me je i pomisliti na taj dan, molim Allaha da joj podari dug zivot i da budemo zajedno jos dugo. Joj kako mi je danas dan tezak tuzan uzasno sam tuzna

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
12.7.2009 0:22:38   
milenium
A...nikako!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
12.7.2009 0:29:30   
neki
Bas dan krenuo sa tuznim temamauser posted image user posted image user posted image Kako se nosim sa cinjenicom da sam prije 16godina izgubila svog oca???Svom sinu sam dala njegovo ime,eto kako se nosim,svaki dan u mojoj kuci po stotinu puta se izgovori ime mog oca,i iz dana u dan zahvaljujem dragom Allahu sto mi je podario djecaka,koji i lici na njegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nastavicu drugom prilikom...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
12.7.2009 1:39:31   
Lalana
Bogami bude pravo tesko snositi se sa cinjenicom da neko tvoj vise nije tu. Moj otac je preselio na onaj svijet prije nesto vise od godinu dana.
Kao sto same i kazete, bilo je tu raznih snova vezano za njega, ali kada ne sanjam mislim on je otisao i doci ce ABd opet, stalno imam taj osjecaj.
Ali eto posto vjerujem u zivot poslije smrti bude mi dosta lakse i tim se najvise utjesim. Bio je dobricina covjek, vjernik i spreman pomoci svakome u svakoj situaciji. Preselio je nimalo star ali eto na meni ostaje da uz tugu i veliki nedostatak upucujem stalno dove za njega i da ga se sjecam kao lijepog uzora i velikog naseg ponosa.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
12.7.2009 16:41:32   
dojbinica
TEŠKO, ali život ide dalje!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
14.7.2009 17:24:31   
Anoniman
hmmmm... tesko je prihvatiti cinjenicu da neke drage osobe nema... tesko je zivjeti i znati da vise tu osobu vidjeti necu... danas, javise mi na posao, da mi je umro prvi komsija, ujedno i rodbina... covjek koji nikad nije namrstio lice... covjek koji nije mogao proci pored mene a da me nesto ne nasmije... covjek koji je uvijek vidjeo kad nisam raspolozena i pronasao nacina da me oraspolozi... covjek koji mi je prvi pruzio svoju pomoc kad sam doselila u svoj novi stan... covjek koji je uvijek prvo meni ulazio da cestita Bajram, Novu godinu, rodjendan kako meni tako djetetu... covjek koji je zivio od sale i viceva... danas, kad sam usla u njegov stan, prepun naroda, ocekivala sam da ce bahnuti negdje meni iza ledja i nasmijan reci "aaaa jesam vas zafrko, jeste mislili da me vise nema"... a njega stvarno nema...
ali, ostace da zivi u nama, u nasem sjecanju, u salama, u smijehu, u svojoj porodici, u svom komsiluku...

(odgovor članu dojbinica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
1.12.2009 18:47:02   
SdZ
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ja sam prije par mjeseci izgubila covjeka koji mi je na neki nacin podario zivot,svog oca...sve desilo tako brzo,tako necujno...smijem se s njim i odjednom vriska,galama,ljudi koji ga odnose u bolnicu i vracaju mi ga u tabutu....bili su to uzasni trenuci za moju seku i mamu,pa tek onda za mene...od trenutka kad me posljednji put pogledao i prestao da dise sve se promjenilo....iako pokusavamo da sve bude kao prije,ne uspjeva,fali nesto ogromno...fali on....svaki korak njegov nedostaje u kuci,u dvoristu,u radnji....
Svako vece prije spavanja pomislim "sta bi bili,kad bi bilo" i onda se vratim i ubije me stvarnost,njega nema,ali iako sam svjesna da ga na ovom svijetu ne mogu vidjeti tjesi me cinjenica da cemo se,ako Bog da,opet vidjeti....u svakoj minuti provedenog dana ja zivim kao da ce on izviriti odnekud i pozvati svoju selmicu u zagrljaj,iako nisam bila maza nikad,to mi uzasno fali,ali Allah dragi mi omogucuje da bar to u snu osjetim...a samo je proslo par mjeseci kako se sakrio,ne znam sta ce biti za godinu ili par godina,ali sam sigurna da ce zauvijek jedna bol tiho gorjeti u meni...

I dalje se osjecam isto,mozda i gore....svakim danom mi je sve jasnije da ga zaista nema,da nikad vise ovdje necu vidjeti,zagrliti,poljubitiuser posted image i dalje bol gori u meni,sad i jacim plamenomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
1.12.2009 18:55:32   
Apotekarka
Eh ovdje mogu da pisem..
Izgubila sam mamu sa 7 godina i tad nisam ni znala sto je to majka ali kasnije i danas znam...Boli i to jako...u trenutcima kad mi je jako trebala nje nije bilo..o tome sam vec pisala...a najvise mi je falila na dan mog vjencanja i kad se rodio Antonio koji je dobio ime po njoj...da je bila djevojcica zvala bi se Ana...Tko nije izgubio majku ne zna kako je...zato drage pazite se sa svojim mamama jer kako vec negdje spomenuh MAJKA JE JEDINI PRAVI PRIJATELJuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *