|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Urolog
24.9.2012 11:10:07   
sarisari

Drage moje mislim da je prije bila ova tema, a sada je ne nadjoh pa ako ima izvinite.
Naime, hitno mi je potrebna informacija ako neko zna gdje radi privatno dr. Damir Aganović ili još bolje njegov br. tel. Znam da je prije mozda 4-5 godina radio u Clarusu , ali mislim da vise tamo ne radi i da li uopce radi privatno s obzirom da sada ima sigurno mnogo obaveza.
Unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Urolog
11.10.2012 10:14:16   
sarisari


evo da pohvalim jednog ljekara, juce sam bila kog urologa dr. Alden Prcić radi privatno u poliklinici Sunce Agram, imam pozitivno iskustvo i zaista mi se svidja kao ljekar je divan, pristupacan, odlican strucnjak, sve pohvale

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *