|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:30:27   
žana o8
Da li vam se desilo da se bebi smanji apetit u smislu da manje jede, iako je raspoložena i spava,ima normalnu stolicu. Moja Žana zadnjih dana manje jede, pa se sikiram, a nisam je vagala. Valjda ne gubi na kilaži user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:32:55   
lejlašh
Ćao Nina, jesi li to ti? Kako misliš manje jede, vremenski- manje doji ili sa većim razmacima između dojenja?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:43:45   
žana o8
To sam ja ,promijenila sam naziv jer sam promijenila e-mail adresu. Manje količinski-vremenski doji ,a razmaci između dojenja su isti 3-4 sata. Valjda si me skontala. Manje je na siki,i brže se zasiti-valjda se zasiti.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:45:17   
lejlašh
Ne sekiraj se, to znači da je ojačala i sada joj manje vremena treba, odnosno jače vuče i brže se može najesti. Bitno je da je raspoložena, da redovno ima stolicu i da je boje senfa, i naravno da pajki.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:45:55   
lejlašh
Poslaću ti privatnu poruku (pp) kako ćeš postaviti sličicu

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:48:57   
žana o8
Pajki ona dobro,eno je i sad spava.I po noći se samo jednom budi da jede. I što se toga tiče ja sam rahat, ali me sve nešto strah da malo jede, kada pročitam da druge bebe doje svaka 2 sata. Ja svoju ne mogu na silu natjerati na siku( a probala sam)user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 18:51:09   
Romali
Žana, nama se isto dešava Sve je bilo ok, jednostavno ima manju potrebu za jelom. Ako beba ne plače i kaki i piški redovno, nema razloga za brigu. Ta naša faza traje nekoliko dana pa onda opet navali na siku k'o luduser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 19:00:58   
žana o8
Lejla-  kad bih ja znala kako smanjiti sliku.....Znači i drugima se to dešava,ja odmah paničim ,kontam gladno mi dijete. Joj da mi je znati koliko količinski pojede , dođe mi da se izmuzem i da vidim koliko to ona pojede. Postajem opsjednuta dojenjem.........user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 19:09:13   
lejlašh
Ma nemoj bona paničiti odmah, djete ti je ojačalo, sigurno vuče ko luda i misli - joj one moje mame, samo se sekirauser posted image .
Imaš jedan program na internetu za smanjenje slika - probaj naći na goglu - resize picture

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 20:15:30   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Romali

Žana, nama se isto dešava Sve je bilo ok, jednostavno ima manju potrebu za jelom. Ako beba ne plače i kaki i piški redovno, nema razloga za brigu.


Slazem se sa Romali....
Nadam se da beba fino "puni" pelenu user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: smanjen apetit kod bebe
26.10.2008 21:01:08   
jasmina_mm
I moj sin je prosao kroz taj period jedno mjesec dana nista nije htio da jede, jednostavno tri cetiri kasicice i to je to. I samo najednom je ponovo poceo, a isto je bio i veseo i igrao se i imao urednu stolicu. Ne sekiraj se vjerovatno je do samo faza i proci ce...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: smanjen apetit kod bebe
27.10.2008 10:33:35   
Amrino
To kod dojenja nema veze. Najveca greska bi bila izmuzati i "gledati" koliko on to pojede- jer to nikada ne mozes utvrditi i izmjeriti....Nemoj djetetu brojati zalogaje i zamarati se time. Beba kada je gladna- place. Nema tu velike mudrosti. Bebe ne znaju trpiti glad kao odrasli. Sve su ti forumasice napisale a evo i ja da poovim- ako se beba ponasa kao i inace...nije bolesna ili sl. - sa dojenjem i njenim apetitom je sve u redu!
Ne doje bebe isto kada imaju npr. mjesec i kada imaju tri mjeseca. Kako one rastu- raste im i zeludac i vise u njega moze da stane tako da doje rjedje.
Samo vi dojite i dalje i opusteno! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *