|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Finansiranje pripravnika
10.1.2010 21:11:44   
tajjra
Drage moje,ne znam da li ima ova vec tema ja sam trazila ali ju nisam uspjela naci,izvinjavam se ako vec ima

Zelim da Vas pitam da li ste vi cule za finasiranje pripavnika u kantonu Sarajevo??
Koliko ste upucene u to??
Jel i tu stela radi svoje??
Kako gledaju na one koji imaju radno iskustvo ali ne u struci(sada sam na birou)??

Molim vas za informaciju bilo kakvu ako imate

pusica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Finansiranje pripravnika
10.1.2010 21:16:22   
lilith
mislim da uskoro pocinje ili je vec pocelo...moj ti je savjet da ako mozes nadjes firmu koja ce te zaposliti,kanton ce placati...sto se tice radnog iskustva, ukoliko nije u struci nije bitno...stela na zalost i u ovom slucaju itekako postoji...ne zelim te demoralisati ali ako cekas na biro da ti pronadje mjesto nacekati ces se...grozno ali istinito

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Finansiranje pripravnika
10.1.2010 21:24:15   
tajjra
hvala lilith punooo
pa kontam ovih dana u potragu
a jel ti njima dostavis kada nadjes poslodavca nesto ili..

Jesil i ti na ovaj nacin odradila priprvnicki ili..??

a znas sta me jos interesuje cuj to ako nisi radila u struci pa da sam negdje radila valjda bi mogla odraditi pripravnicki zar nije tako??ma nema ovo je kod nas uzas mjke mi moje

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Finansiranje pripravnika
10.1.2010 22:35:00   
Hanady RR
Draga Tajjra...pretpotsavljam da se radi od VSS. najbolji način da ovo obaviš je da odeš na Socijlano u zdradu šibica prizemlje i nađeš ososbu koja je posrednik u zaposšljavanju, prošle godine je to bio tip po imenu Mahir. Uzmeš fino sve papire koje treba da ispuni firma u kojoj bi vršila pripravnički staž. nađeš firmu odeš na razgovor i fino im objasniš da popune papire, jave se tom posredniku za zapošaljavnje pripravnika i čekaš da im odobre finansiranje. To na ovaj način najkraće traje. Počeneš raditi, katon plaća za tebe doprinose i plaću koju ti poslodavac isplaćuje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Finansiranje pripravnika
11.1.2010 0:00:42   
veeseelaa
štela radi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Finansiranje pripravnika
11.1.2010 1:24:32   
Anoniman
Mi smo imali pripravnicu prošle god. koju je poslodavac znao (znači štela user posted image ). Kanton plaća, za VSS 600 KM a ostalo je volja poslodavca da li će još na to dati još nešto više novaca. Nažalost, sticajem okolnosti (recesija a ni ona se nije Bog zna šta trudila da zadrži radno mjesto) po isteku 12 mj. prekinut joj je radni odnos.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Finansiranje pripravnika
11.1.2010 10:35:19   
tajjra
Draga Hanady radi se o VSS U TOKU POSTDIPLOMSKI STUDIJ ma ovo je katastrofa majke mi vjerujte da ne znam odakle da krenem.Stele nemam bas nikakve ali za ovako mlade ljude i obrazovane to TREBA,pa naravno samo kod nas zasto se covjek borio majko moja mila tako sam ljuta da nema te pojma drage moje
Ali moja Hanady nisam jos nasla poslodavca to mi je najveci problem.Naravno da cu otici po tu papirologiju pa cu vidjeti sta dalje.Ma vjerujte mi da bih i bez place radila samo da to zavrsim
Ako neko od vas ima nekoga da mi preporuci molim vas ali stvarno vas molim da mi pomognete
Diplomirani sam psiholog
pusa velika za vas

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Finansiranje pripravnika
13.1.2010 1:14:01   
Hanady RR
tajjra uzmi papire i javi mi se na pp kad uzmeš, možda sa tim zvanjem nešto skontamo...jedna je obavila pa otišla dalje ima jedno mjesto samo da vidimo hoćemo li upast. Hrabro i optimistično drag.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Finansiranje pripravnika
13.1.2010 10:14:28   
M kao Mama

Drage, evo i ja za brata ganjam za pripravnički, evo danas je u Oslobođenju izašao konkurs pa eto može bit da se nekome i posreći.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Finansiranje pripravnika
13.1.2010 10:27:37   
lilith
IZVORNA PORUKA: tajjra

hvala lilith punooo
pa kontam ovih dana u potragu
a jel ti njima dostavis kada nadjes poslodavca nesto ili..

Jesil i ti na ovaj nacin odradila priprvnicki ili..??

a znas sta me jos interesuje cuj to ako nisi radila u struci pa da sam negdje radila valjda bi mogla odraditi pripravnicki zar nije tako??ma nema ovo je kod nas uzas mjke mi moje

na zalost draga moja jesam...to je bilo prije 4 godine i tada su bili jos rigorozniji,ja sam cak morala imati stelu i u odboru koji je odobravao radna mjesta...ma fuj,grozni su...poslodavci se javljaju,njima ovo dobro dodje kao besplatna radna snaga,ali kanton nece da odobri...
hanady ti je vec objasnila proceduru...ako ne upali ovo kod nje,sta mislis da probas sa nvo?ja sam u toj bransi tako da znam da je veliki broj organizacija jako pristupacan za pripravnike...mislim da bi ti kao psiholog mogla nesto naci
sretno


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Finansiranje pripravnika
13.1.2010 10:34:03   
M kao Mama
Moj brat je zavšršio DIF, sportski novinar, evo sada šaljem na sve moguće adrese ako neko može da mi pomogne, ako Vi znate neki Saves ili slično, javite. Moramo pokušati sve, nema druge. 

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Finansiranje pripravnika
6.4.2011 13:21:02   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzmeš fino sve papire koje treba da ispuni firma u kojoj bi vršila pripravnički staž. nađeš firmu odeš na razgovor i fino im objasniš da popune papire, jave se tom posredniku za zapošaljavnje pripravnika


odakle se uzimaju ovi papiri koje firma treba da popun?sa biroa?user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Finansiranje pripravnika
6.4.2011 22:21:44   
milenium
itkouser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Finansiranje pripravnika
6.4.2011 22:23:41   
myb@by
Ja mislim da se ovi papiri uzimaju na birou. I mene ovo čeka.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *