|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pakung i maska za kosu...
22.1.2009 19:07:15   
Nunichi
Drage moje,da li koristite maske za kosu? Ja trenutno nista od toga ne koristim,jer mi je kosa u trudnoci stvarno cudna.Nikako se ne moze oblikovati,moja farba mi ne odgovara,dobijem pogresnu boju,prebrzo raste...uglavnom pustila sam je da se odmara,nicim posebnim je sad ne tretiram. Inace koristim garnier maske i pakung na bazi maslinovog ulja. A na mjesecnom farbanju u salonu mi stave ampulu za regeneraciju.

Kako vi njegujete svoju kosu?
Imate li neki dobar recept za domacu masku za kosu?

LP

< Poruku je uredio Nunichi -- 22.1.2009 19:09:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pakung i maska za kosu...
22.1.2009 19:21:57   
larina
i ja isto dok sam bila trudna nisam puno nista oko kose radila,cak sam farbu izbjegavala.A inace prije svakog pranja utrljam maslinovo ulje na tjeme,pa perem kosu i to mi do sada najbolje pomogne kosi,koristila sam i neke skupe maske ali nisam bas nesto posebno zadovoljna,kupovala sam i ampule one nisu lose,sad kad feniram kosu stavim onaj sprej-losion glis-kur koji se ne ispira i on nije los,redovno ga koristim uvijeg ga po nekad malo prsnem na kosu-meni inace odgovaraju gotovo svi losioni koji se ne ispiru.A poslije trudnoce  kad mi je opadala kosa koristila sam sampon i losion protiv opadanja NERIL i dobar jeuser posted image ima ga u dm-u

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pakung i maska za kosu...
22.1.2009 23:30:17   
sarayka
Kod mene trenutno Garnier maska iako često mjenjam....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 11:54:49   
HanaBana
Ja prvo utrljam ulje na kosu pa je operem Subrina samponom pa Subrina regeneratorm , pa onda stavim masku na mokru kosu i drzim oko 15 minuta i onda to sve isperem. Za oblikovanje koristim malo pjene za kosu i to je sve. Prezadovoljna sam. Iako imam minival koji je porpilicno izrastao, redovno se farbam i kosa mi se sija a nigdje nije ostecena.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 17:32:58   
simba
Rijetko stavljam maske za kosu jednom ili eventualno dva puta mjsecno zavisi kako kad....
Koristim masku zakosu sa blatom i mineralima iz mrtvog mora Planet SPA poslije toga kosa mi je kao preporodjena a za ove domace maske pa neznam bas nisam nista probala neznam ni kako se prave...Mozda probam nesto ako se koja javi sa dobrim i provjerenim receptom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 17:39:24   
Nunichi
Evo ja sinoc probala jednu,nasla neki recept.Ko fol za regeneraciju...heheh ali kad sam se s mamom danas vidjela odmah je primjetila,pita pa kad si isla u salon super ti je kosa. user posted image E sad jel do maske ili jednostavno takav dan mojoj kosi ne znam. user posted image

U nju idu 2 zumanceta,2 kasike maslinovog ulja i sok od jednog limuna,drzi se 20 minuta i dobro ispere.
Moja inace tanka dlaka danas je stvarno super,sva je nekakva bujna,ne lici na sebe. user posted image

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 17:56:12   
simba
probala bi ovu tvoju masku samo me interesuje kakav je miris kose poslije toga mozel se isprat samponomuser posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 18:03:26   
Nunichi
user posted image Ja nisam nikakav vala osjetila,prvo sam onako isprala dobro vodom,pa stavila sampon i isprala.
Vjeruj nista nisam osjetila,a kosa mi nije tako duga da je sad sama pomirisem.  user posted image

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 18:29:11   
lamka
Hvala Nunichi na receptu. I ja imam jako tanku kossu kojoj ne mogu nista. I iz frizerskog kad izadem isfenirana to traje jedan dan i sljedeci opet isto.user posted image

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 18:53:52   
Nunichi
Ma i kod mene je tako,prava slamica. user posted image user posted image
Javi mi kad probas ima li efekta kakvog i kod tebe...

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 19:02:59   
dina_89
evo da vam ja presem svoje iskustvo probala sam te razne maske mozda neke i budu dobre ali jednostavno nemam ni vremena ni zivaca sa tako cesto to mjesam i drzim po 20 min na kosi inace imam tanku dlaku i kosa se brzo masti i nasla sam exstra samnpon i regenerator za to koristim od Elseve sampon i regenerator na kojima pise "za dugu,tanku kosu koja se brzo masti " (to je bas opis moje kose user posted image  ) koristim ga i jako sam zadovoljna cak je i mm primjetio razliku, a i moja sestra one je jedne prilike prala kosu kod mene pa mojim samponima i bila je odusevljena od sada i ona samo to koristi...

eto toliko od mene

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pakung i maska za kosu...
23.1.2009 19:16:01   
Nunichi
Ma to su oni Lorealovi,ja sam koristila neko vrijeme Loreal Elseve za masnu kosu,ali zasiti mi se brzo kosa stvarno.Sad stalno mijenjam...
Nikad ni jedan sampon me nije posebno odusevio,nazalost. user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 0:55:54   
merimaa
hehe probacu valjda se vedo ne prepadne kad me vidi s tim na glavi inace mi ni snalu neda drzat na glavi odma cupa....a peskir kad vidi majko mila koda je vidio duha odma vristi.....user posted image ...

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:05:50   
Nunichi
Stavi samo kesu preko,jer je to tecno bas,pa da ne curi po kuci. I to kad Vedo zaspe. user posted image

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:27:56   
stella
Nunichi imas li sta da se malo zalijepi ili izravnauser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:35:53   
Nunichi
heheh tesko draga moja,ja samo one suprotnog djelovanja trazim. user posted image
Da malo dignem ovo malo slamice na glavi. user posted image
Ali sjeticu se ja tebe,ako naletim na nesto tako. user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:37:15   
camm
meni je najbolje zumance s maslinovim uljem
dodam 2-3 kapi limuna i super mi bude kosa

ali kad sam jednom dodala bananuuser posted image user posted image user posted image  jadna majko
mislila sam da sam ostala bez kose sve se zalijepilo kao sekundarno ljepilo
ma to se samo meni moze desitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:40:50   
camm
samo da jos dodam da imam garnier elseve masku
jedino s njom kosu mogu rascesljatiuser posted image user posted image sluzi mi kao subrinauser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:47:29   
Nunichi
Vitaminski pakung za kosu
Izmiksajte pola banane sa  1 žlicom soka od naranče, limuna i grejpa te punomasnog mlijeka. Masu nakon pranja rasporedite po kosi, ostavite je da djeluje 20 minuta, a zatim kosu dobro isperite.


Evo ti camm jos jedna sa banankom user posted image user posted image
Ova mi nesto lijepo zvuci,vala cu je i ja probati. user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:49:52   
stella
user posted image vazi samo javi ako nabavis koji dobar receptuser posted image
camm tebi je super kosa,sta bona radis od njeuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:53:35   
stella
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Vitaminski pakung za kosu
Izmiksajte pola banane sa  1 žlicom soka od naranče, limuna i grejpa te punomasnog mlijeka. Masu nakon pranja rasporedite po kosi, ostavite je da djeluje 20 minuta, a zatim kosu dobro isperite.


Evo ti camm jos jedna sa banankom user posted image user posted image
Ova mi nesto lijepo zvuci,vala cu je i ja probati. user posted image


Ma ovo meni Bogami lici na vocnu salatuuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:55:18   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa i meni,zato mi se mozda i svidja ovako na prvi pogled. user posted image
Samo jos malo slaga dodamo... user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 24.1.2009 1:56:05 >

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 1:56:26   
stella
user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 13:42:22   
camm
IZVORNA PORUKA: stella

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Vitaminski pakung za kosu
Izmiksajte pola banane sa  1 žlicom soka od naranče, limuna i grejpa te punomasnog mlijeka. Masu nakon pranja rasporedite po kosi, ostavite je da djeluje 20 minuta, a zatim kosu dobro isperite.


Evo ti camm jos jedna sa banankom user posted image user posted image
Ova mi nesto lijepo zvuci,vala cu je i ja probati. user posted image


Ma ovo meni Bogami lici na vocnu salatuuser posted image



dobra je ta samo sam mozda ja duze drzala na glaviuser posted image
ma sve je dobro,sto u usta to i na lice pa onda mahnuti malo po kosiuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pakung i maska za kosu...
24.1.2009 16:12:59   
AMYY
e drage moje,ja sam koristila sve moguce,i mogu vam reci da je naj bolja majoneza,prava jestiva majoneza,nanesete na kosu kao farbu,drzite 45min,i nemojte zaboraviti na bojler,mora te imati pun vode,jer je tesko to saprati,al kosa bude sjajna,a pogotovu plave nijanse!

_____________________________

Prestanemo li davati ljubav vise je ne mozemo ni primiti--ne primamo li je nemamo sta davati...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *