|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hitnoooo
8.12.2013 10:42:58   
marina 1234
jucer sam bila na pregledu kod doktora trudnoca u pitanju al je mala kao tackica posto sam prije dva dana nakon mokrenja kad sam se obrisala bila sluz i onako kao krv nije cista dao mi je duphaston i normabel medjutim to se opet sinoc pojavilo onako malo sluzavo i u tom krv zvala doktora i rekao mi da popijem jos dva duphastona i da cekam toga vise nema al mene boli onako stomak kao da cu da dobijem i kicma me rastura neznam sta da mislim posto sam imala ve dva spontana bojim se da to nije znak da ce biti ii treci dali se neko nasao u istoj situaciji :cry:
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hitnoooo
8.12.2013 11:04:44   
Naida8
marina1234 mojoj prijateljici se nedavno slicno dogodilo, ona je 6 sedmica trudnoce.. Citala je da je moguce da se materica tako priprema i cisti, a otisla je i doktorici koja je potvrdila da je sve ok, i da ne skodi plodu. Njoj se ta kao sukrvica javljala 2-3 dana i sama ja prestala. Ja bih ti ipak preporucila da se sutra najavis doktoru, i to trazi drugo misljenje i pregled da budes mirna.. Sretno i misli pozitivno..

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hitnoooo
8.12.2013 11:19:10   
Vanne
Marina ne bih da te plasim ali ja sam imala takve bolove u kicmi i kao da cu dobiti kad sam prokrvarila u 6 nedjelji, dijagnoza prijeteci pobacaj... da nisam otisla na vrijeme pobacila bih...
Ne prepustaj nista slucaju,ja da sam na tvom mjestu odmah bih otisla doktoru bez razmisljanja... ako si u mogucnosti potrazi drugo misljenje...
Ionako si imala dva pobacaja...samim tim i ova ti se trunoca ubraja u rizicnu...
Pravac doktor i javi kako si prosla...drzim fige da je bebana dobro....

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hitnoooo
8.12.2013 11:35:21   
marina 1234
jucer sam bila i da nisam otisla vec bi pobacila pijem duphaston i normabel mene nekad boli nekad ne sinoc sam zvala doktora i pojacao mi dozu duphastona i da cekam rekao mi je da moram samo lezati to i radim pa rekao mi je da je normalno da kicma boli

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hitnoooo
8.12.2013 11:39:23   
Isha
Onda se drzi terapije i miruj. Nadam se da ce sve biti u redu aBd.

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hitnoooo
8.12.2013 11:56:05   
tinkivinki
marina mene je u prvoj trudnoći bolio stomak i krsta kao da trebam dobiti svaki čas,mislim na početku trudnoće.čak dok nisam uradila test nisam vjerovala da sam trudna,jer me je tako bolio stomak.ti se pazi i miruj

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hitnoooo
8.12.2013 12:08:42   
marina 1234
jao mene vise brine ta sluz i krv sto bude u njoj neznam bas jel to normalno sinoc je bilo i nema vise odmah sam podluplala duphaston i sad svasko malo trcak u wc gledam imal krv

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hitnoooo
8.12.2013 12:11:50   
Vanne

IZVORNA PORUKA: marina 1234

jucer sam bila i da nisam otisla vec bi pobacila pijem duphaston i normabel mene nekad boli nekad ne sinoc sam zvala doktora i pojacao mi dozu duphastona i da cekam rekao mi je da moram samo lezati to i radim pa rekao mi je da je normalno da kicma boli


U tom slucaju se pridrzavaj doktorovih uputa...miruj i uzivaj u triudnoci, nemoj se sikirati i bice sve u redu...
Ja evo mirujem vec mjesec i po i polako se izvlacimo iz kriticne situaciju...
Nadam se da cete i vi biti dobro...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hitnoooo
8.12.2013 12:13:19   
Vanne

IZVORNA PORUKA: marina 1234

jao mene vise brine ta sluz i krv sto bude u njoj neznam bas jel to normalno sinoc je bilo i nema vise odmah sam podluplala duphaston i sad svasko malo trcak u wc gledam imal krv


Ako ti je sluz prestala onda je uredu, terapija djeluje....opusti se, sikirancija skodi bebi vise od icega ...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *