|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TICINO MASA????
12.10.2009 19:06:34   
ivanak
Bok svima,

ja bi volila da mi netko objasni način pripreme i kako da je stavim na tortu - na svaku posebno ili na cijelu od dva ili tri kata?
Osim toga, s čime bi trebala premazati tortu prije stavljanja mase?
A može li mi netko objasniti slikovnim putem kako napraviti smjesu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: TICINO MASA????
13.10.2009 10:10:21   
ivanak
A što nitko nije radio sa tom masom?
Please, pomoć!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TICINO MASA????
13.10.2009 11:11:49   
mamica87
Idi na temu Fondant tu imas receptuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TICINO MASA????
13.10.2009 11:12:23   
dana3
Ta masa nije bas tek onako da s euradi a slikovito imas na stranicama coolinake evo ti link pa ima nesto i slika,jedna torta ukrasena sa tom masom-ja sma je ovde nasla gotovu ali ne mislim nista da pravim.odustala sam- komplikvanouser posted image user posted image
http://www.coolinarika.com/recept/ticino-masa-za-oblaganje-torti-u-kucnoj-izvedbi

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *