|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
12.2.2008 20:23:58   
issa
Možda će nekima zvučati glupo, ali morala sam otvoriti ovu temu. S obzirom da sam zakoračila u sedmi mjesec trudnoće, meni brijanje i pripreme za pregled fakat predstavljaju problem. Onu stvar više i ne vidimuser posted image , bole me leđa kad se savijem da to sredim, zapušem se kao da maraton trčim...
Mislim da ću za sljedeći pregled zaposliti muža, pa vala nek brije! Ja više ne mogu!!!!!
 
A vi????
 
p.s. Ajme majko, šta ja napisa! Ma briga me, baš me zanima koja trudnica s tim nema problemauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
12.2.2008 22:08:29   
Visnja RR
Draga issa isto je kod svake... user posted image
ja sam u 31-oj sedmici i depilacija mi inace predstavlja problem... od kad sam trudna noge sredjujem sa weet kremom i to prodje ok ponekad aparatiem...
ali depilacija intimnih djelova je vec mjesec dana problem... do sad sam se i  nekako patila ... al vise ne mogu, jer je stomak vec velik a i ne vidim sta radim... znaci jedino rjesenje je MUZ user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.1.2011 19:33:10 >

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
12.2.2008 22:20:05   
Emina*
I kod mene je ista situacija,
ja sam u 30-oj sedmici, i brijanje ili depilacija zaista postaje nauka... user posted image user posted image
Ja se bas umorim kao sto Issa rece, ne mogu da dodjem do daha...
Al,sta ces,kad je sve sastavni dio trudnoce....
Iduci put zaista moram zaposliti muza, jer je zaista nemoguce, prosli put sam to nekako napamet,al kako Visnja rece, pa ne vidim nista...
hihhi
Ako neko ima bolje rjesenje, neka nam javi user posted image   user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
12.2.2008 23:00:15   
Ivona
Hi hi hi...,bas sam se pitala kako druge user posted image  izlaze na kraj s tim napasnim dlacicama...user posted image
Ja sam u 24 sedmici,pa nis' ne vidim.Pokusala sam sa ogledalom,ali bezuspjesno...Sada to radim onako ofrljativno user posted image  i ne ide mi lose...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
12.2.2008 23:14:44   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image Dobre ste mi tjudnice moje....ma neka meni vas...ja cisto uzivam citajuci vase postovve...o trudnoci...mjesecima...sedmicama....user posted image user posted image
A hajde doce vakat kad cete opet vidjet svoju autonomnum pokrajinu....samo polakouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 8:36:01   
ziki
Samo jedno pitanje: da li je neka od vas uspjela da nagovori muža da joj pomogne? Ja sam sinoć, sva radosna, inspirisana što sam riješila problem pitala muža al neće. Da ne poveruješ....i to mu predložim za vikend, da ne bude na brzinu al džaba....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 8:52:13   
Emina*
Moj dragani hoce, samo sto je to njemu nauka????
Sav isprepadan da me nece posjeci, ali ipak uradi...
Haahahaha, stvarno je smijesno ovo...  user posted image   user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 8:56:58   
bšimunić
user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage moje ja za sada još nemam problema sa time jer još uvijek vidim onu stvar, malo ali vidim. Mislim da ću i ja morati upregnuti muža da mi pomogne oko toga, jer mislim da bi pukla od srama da dođem ne sređena kod ginekologa. Toplo se nadam da će mi moj dragi mužek pomoći. Pozdrav.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 10:02:58   
nely
Svaka cast za temu issauser posted image ....bas si nas nasla hahhahuser posted image ja sam u 25 sedmici pa jos mogu ali za koju sedmicu vjerovatno necu moci,jer stomak raste...a onda sta??-s muzem sam razgovarala o toj temi jer mi je moja jetrva rekla da njen to odlicno odradi i da uziva,tako da mi je ona dala prijedlog.user posted image aliiiiii.....on jednostavno ne zeli,strah ga,i nade hiljadu izgovora,uhhh....sta da radimo mi kojima muzevi nisu zagrijani?user posted image sama necu moci,a napamet da se brijem pa strah me..to sa depilacijom nije lose al opet treba vidjeti..uhhh mukeee...pozdrav veliki user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu bšimunić)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 11:32:07   
issa
Joj smiješna sam sama sebi kad pomislim kako će mi muž to od sada raditi! On se još davno ponudio, ali ja sam brijala dok sam mogla. Dakle, s njim nema problema! Možda zato što nema sexa, pa da je bar tako vidi i provede s njom neko vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ziki, pokaži mužu šta pišemo na forumu o ovoj temi pa će vidjeti da neće biti jedini muž u toj misijiuser posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 11:43:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: issa

....Možda zato što nema sexa, pa da je bar tako vidi i provede s njom neko vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e bas sam se od srca nasmijala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
issa carica si.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 11:46:02   
Emina*
Issa, ja cu ti reci :

SVAKA ČAST ZA TEMU,
AJD ŠTO MOŽEMO NEŠTO DA NAUČIMO,
ALI SE MOŽEMO I OD SRCA NASMIJATI


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 11:47:08   
kiša
E ta ti je dobra ehhehehhehhehehehehehehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:32:59   
D_K
E legende ste - bas sam se od srca nasmijala.
I mene muce ti problemi - stomak mi je i u prvoj i u ovoj trudnoci ogroman i zaklanja mi 'vidik' pa mi zaista brijanje predstavlja problem.
Jos uvijek se mogu sama obrijati - onako napamet - a na kraju prve trudnoce sam stavljala ogledalo ispred sebe i tako sam se brijala.
Nadam se da sam vam pomogla :)

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:36:20   
Emina*
Dzana, meni nije jasno kako uspijes sa ogledalom....  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:42:47   
D_K
Ja sam stavljala ogledalo u visini hm. ovaj u visini znas vec cega.. I polako.. Mi imamo tus kabinu pa sam ga mogla postaviti na rucke od slavina - dovoljno blizu i na potrebnu visinu. Jedini je problem ako si vec toliko velika da ne mozes uopste dohvatiti taj dio user posted image  

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:43:12   
issa
Ja sam probala sa ogledalom, lakše je, ali nije to to.
Evo anegdota:
Prije 20-tak dana trebam na pregled, krenem se brijati i uspijem nekako. Napamet. Uđem kod dr-a u ordinaciju, pošalje me da se presvučem i ja, kad sam se skinula, pogledam se u njegovo veliko ogledalo. I imam šta vidjeti. "Maca" je trebala imati trokut. TREBALA. Unakazila sam je i pet minuta sam se smijala samoj sebi i prizoru u ogledalu. I na kraju kažem sebi "Ako se dr zasmije, ubit ću se" Srećom i oni se svega nagledaju u praksi, pa moja mala valjda nije zanimljiva. Uglavnom, bila je čista i namirisana.
 
Zato, dajte mužu brijač u ruke i uživajte! Ja više neću dozvoliti da se neko smije mome "trokutu", pa makar to bila i ja sama

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:44:29   
Monia
Divne ste.....
ja sam u obje trudnoce do samog kraja depilirala voskom u salonu.Imala sam prijateljicu,kod koje sam odlazila i jos odlazim,i depilaciju radila jednom mjesecno.Malo muke brzo prode a mirna mjesec dana i ne svrbi dok rastu nove.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:47:12   
senka27
haahahahahh issa dobra si skroz...
trokutic te zeznuo a ?mogu mislit jesi bila smijesna pred tim ogledalom
al hajd bitno je da je maca bila cista...
ja nemam jos takvih problema al biti ce tek sam na pocetkuuser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:50:36   
Emina*
Kako je ova tema super user posted image   user posted image

Draga Dzana, zeno ne mogu da dohvatim dole nista.... hihihihhi
I kod nas je tus,a ja jedva udjem u tus kabinu od stomaka user posted image   user posted image
Ma ima vala muz,a u trudnoci mi pravo sporo rastu  user posted image   user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:57:38   
D_K
E ako ti muz otkaze - hodaces rascupana user posted image  user posted image  user posted image
Ej kako to covjek sve zaboravi - ja se tek sad opet prisjecam tih problema iz prve trudnoce - sou pravi..
A issa me iznenadila sa trokuticem!! Meni je problem da izbrijem da bude bez dlacica a ona se jos i stigne frizirati dole user posted image  user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 12:57:48   
Cvrle
Jako ispirativna tema user posted image   ja sa mojim muzem nemam problema iako mu je strasno mrsko to da radi, mada ponekad prvo mora biti sexa pa tek onda brijanja.  Depilacija je prakticnija. Ali ne sekirajte se puno oko izgleda, vazno je da ste ciste. Nije zdravo ukloniti sve dlake jer one ipak imaju svoju fiziolosku funkciju i nije zdravo ih puno mirisati jer to samo steti. Treba koristiti strogo neutralna sredstva bez mirisa za higijenu.  A doktoru je svejedno kako to izgleda, on uvijek koristi rukavice :)  i cak i ne gleda.  ja od kako sam trudna, svucem se samo do "te zone" da uradi UZV (prema njgovim uputama), a tek na kraju, skroz brzo svucem malo gacice da pregleda cerviks i to je to.  Sto je super, jer kako je zima, garderobe je na meni kamara :)

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 13:01:34   
Emina*
IZVORNA PORUKA: D_K

A issa me iznenadila sa trokuticem!! Meni je problem da izbrijem da bude bez dlacica a ona se jos i stigne frizirati dole user posted image  user posted image



Ovo stvarno postaje smijesno.... 
Dugo se nisam ovako nasmijala
Čuj "frizirati" hahaha  user posted image   user posted image

Stvarno ISSA, kakvi bona trokutici, i meni da je pokupiti sta god....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 13:01:45   
Blue rose RR
HIHIHIHIHI

ogledalce, ogledalce..reci mi ko je ....hihih...

Ogledalo je zakon i kod mene bio...ne dam vam ja sebe svakome u "ruke"...a mužu...jadničak i sebe izmasakrira kada se brije...a tek šta bi uradio meni....?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 13:47:39   
kiša
Posto jos s tim nemam problema izgleda da bih trebala poceti vjezbati sa ogledalaom,pa da vidim hocu li moci,
a slazem se sa Sanelom , ko zna sta bi od moje male ostalo kad mm sam sebe "sredi" kad se brije.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *