|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vanredna situacija POPLAVE, Goražde, Hercegov...
2.12.2010 13:17:34   
M kao Mama
Morala sam otvoriti ovu temu, nadam se da su naše članice iz Goražda dobro i da su njihove  kuće daleko od Drine, situacija je tamo alarmanta i iz sata u sat se pogoršava.

JAvljaju da je i Neretva negdje se izlila, ali da je loše i u Dobroševićima (KAntona Sarajevo), i da je u Unsko-sankom kantonu situacija loša.

Ovje bih mogle stavljati sve vijesti i informacije novije.

Nadam se da će ovo uskoro proći i da su naše žene širom BiH i njihove porodice dobro.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 2.12.2010 13:21:07 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:21:21   
muaaa
Situacija je losa,pratim svake vijesti i suosjecam sa ovim narodom, molim dragog Boga da okrene na dobro.Nase hrabre forumasice koje ste u ovoj situaciji SRETNOuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:29:38   
M kao Mama
Ja bih plakala od muke, ali nema pomoći, nikome nije teže nego njima, samo možemo da molimo dragog Allaha da zaustavi ovu stihiju. Ne kaže de bez razloga nema straha, bez Božijeg straha.

Strašno, samo da ne bude ljudskih žrtava, mada kada je živa glava i ovo teško padne. Ljudi se godina kuće, i u trenu ostanu bez svega.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:36:26   
Latinka
user posted image
Dragi Bože, budi im na pomoći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:47:31   
bebacha
Bambi rece da se Drina polahko povlaci.meni je stvarno zao i ljudi i odjekata i svega al netreba nas ovo iznenadit,tako je svake godine.nazalost

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:48:14   
koka i po
joj bambi ...mene je strah za vas sve tamo user posted image ...
ali napisala sam ...sunce je izaslo ....vidis da ON sve vidi i cuje

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 13:59:25   
Ben 10
Neretva u donjeme toku se izlila u gradu je od brda ,do brda,kuce blizu Staroga mosta su poplivale ,bar jedno metar je voda u kucama.Poprilicno se povukla kakva je sinoc bila...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 14:04:26   
koka i po
Drzi se Mostar .user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 14:06:33   
samedi
O Boze,ti nam pomozi!!! Samo se nadam da ce kisa prestati...

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 14:12:52   
Ben 10
http://www.bljesak.info/content/view/64484/158/

Ovako je sinoc iygledalo,danas je u opadanju Neretva ,ali je Hutovo blato zabrinjavajuce...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 17:50:12   
Anoniman
http://www.rtvbpk.com/index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=668&amp;catid=668#AVPlayerID_d7234f86

prva (roza) kuca koja je snimljena je od mog prijatelja koji se ozenio prosle godine i ovu kucu napravio... a druga kuca na snimku je kuca njegovih roditelja... user posted image dovoljno je pogledati i sve ce vam biti jasno
ali, kao sto rekoh i na fb a evo i ovdje, hvala dragom Bogu voda se povlaci... od podne do sada se povukla od prilike nekih pola metra... nadam se i molim Boga da tako nastavi i nocas sa povlacenjem i da sutra vec bude normalnije stanje

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 18:10:33   
mama75
Hvala dragom Bogu da se situacija popravlja. Imam doste rodbine u Gž pa prepoznajem neke detalje na snimcima user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 21:47:41   
iv@ncica
bambi  draga..tako  mi  je zao...pa  ono  je  totalna  steta..zao  mije  ljudi,  boze  dragi samo  nek  prestane  ovo nevrijemeuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 21:51:33   
Anoniman
Uzas.

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
2.12.2010 21:59:28   
myb@by
Uzas. Ja sutra putujem sa suprugom poslovno u Bihać i baš me neka panika uhvatila.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 9:00:00   
M kao Mama
Ima li novih informacija,  kakvo je jutros stanje sa vodostajima,

jutros vidim u novinama ona brana prema Trnovu, u BOgatićima kritično totalno, klizište krenulo kuća se pomjerila za 9 metara prema dole, strašno.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 13:14:59   
Anoniman
danas je hvala Bogu stanje daleko bolje nego jucer... voda se povukla u korito, nema vise kuca pod direktnom vodom, ali ima ih dosta kojima je voda u podrumskim i prizemnim prostorijama pa jos uvijek ispumpavaju... sve vise je kuca koje se obrusavaju... jutros mi je od kolegice s posla kuca se srusila pa smo bas bljak... kisa pada... user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 13:25:28   
selina

IZVORNA PORUKA: Bambi09

danas je hvala Bogu stanje daleko bolje nego jucer... voda se povukla u korito, nema vise kuca pod direktnom vodom, ali ima ih dosta kojima je voda u podrumskim i prizemnim prostorijama pa jos uvijek ispumpavaju... sve vise je kuca koje se obrusavaju... jutros mi je od kolegice s posla kuca se srusila pa smo bas bljak... kisa pada... user posted image



bambi mila jesil ti ziva????jel tebe zaobisla voda,mene hvala bogu jeste ali je pola janje pod vodom negdje otprilike oko 700 porodica je evakuisano iz kuca a neki su cak i ostali u svojim kucama zateceni nemaju hrane struje hladno im itd. vamo je samo onaj dio pod vodom koje pokraj drine tj. lijeva strane naseg mjesta hvala bogu janja rijeka nije bila velika inace da jeste citavo bi jesto otislo kkao je ovo sve zalosno sto se desava.......user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je za tvoju kolegincu mogu mislitit citav svjet joj je se srusio

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 16:31:21   
Ben 10
I Neretva se povukla bar metar i po,ovo sto ja vidim iza moje zgrade...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:08:16   
Hannan
Selina, ja sam bas dosla da vidim jesi se javila...zapamtila sam da si u Janji.Mama me sad zove da vidi jesam l ise cula sa mojom drugaricom koja je u Janji, kaze oko 700 kuca je poplavljeno...da vas sve Bog pomogne, da se voda povuce.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:18:38   
Hanady RR
Bože gledam Dnevnik večerasuser posted image
poplave, kuće, ljude...tugo moja...
a onda tamo snijeg, mraz....
kad i požari...
pa cijla zemaljska kugla u dumanu nekom...
samo na hair i da sve stane...žao mi ljudi i djece što se i sa nepobjedivom prirodom boriti morajuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:18:45   
Hannan
Uh user posted image user posted image user posted image  moja drugarica je nazalost na  strani koja je poplavljena, kaze sinoc do 2h su kopalii kanale i pijesak stavljali da pokusaju sta zastiti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:35:34   
selina

IZVORNA PORUKA: Hannan

Selina, ja sam bas dosla da vidim jesi se javila...zapamtila sam da si u Janji.Mama me sad zove da vidi jesam l ise cula sa mojom drugaricom koja je u Janji, kaze oko 700 kuca je poplavljeno...da vas sve Bog pomogne, da se voda povuce.


jeste mila bas sam pisala o tome tuzno je ali sve nastranu voda u kuci a zimska doba ko ce to prezivjeti jos pogotv gdje ima male djecice,neponovilo se ali kao sto kaze hanady cijeli svjet je nesto poremecen negdje poplave negdje pozari negdje zima neizdrzljiva!!!! a ko ti je prijateljica u janji???mogu ti ja reci jel bilo kod nje poplave

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:50:06   
Hannan
Hvala Selina, cula sma se sa njom, evo gore sam pisala, tamo je gdje je poplava user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vanredna situacija POPLAVE, Goraže, Herce...
3.12.2010 20:51:55   
selina
nema na cemu nadam se da joj nije uspjela uci u kucu!!!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *