|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   True Cover
8.1.2013 23:01:10   
draguljče
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim? Da ne bacam lovu ako je bezveze. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: True Cover
8.1.2013 23:07:42   
Hanady RR
ako je ovo onaj puder sa top šopa...moja zaova ga kupila za noge sebi prije dvije godine još...i nije zadovoljnauser posted image
ona ima popucale kapilare na listovima i u kratkoj usknji il šorcu nju to nervira misli svi u to gledaju i kupi ovo kino...međutim najprije nije joj adekvatno prekrilo to što je htjela a nadalje skida se naravno ako dodirenš drugom nogom, osraje po gardarobi , namješatju itduser posted image

e ja a dok ga nanijela na noge osafunjala se...to je toliko gusto i teko za nanosit gluho bilouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 8.1.2013 23:08:29 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: True Cover
8.1.2013 23:10:38   
animagical
koliko sam ja cula, ovo cudo je za spahtlom mazati, a tako i izgleda, kao malteruser posted image kazu da bi moglo proci pod filmsku sminku,jer se s kamerom to ne vidi koliko je zamazano...eto...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: True Cover
8.1.2013 23:11:20   
zvončica
Imam ja....meni mama kupila i umal' se nisam roknula kad sam vidjela za sta je pare dala.....kad sam se namazala po licu k'o da sam masku stavila....iz aviona se vidi da je onaj teski puder....a i ne prekriva uopste savrseno user posted image

Ja sebi kupila Garnierovu BB kremu i super zadovoljna......fino prekrije sve i lice super user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: True Cover
8.1.2013 23:13:42   
animagical
nego, vichy ima super prekrivajuci puder, onaj za problemtaicnu kozu...nisam ga koristila, ne treba mi, ali jeste kuma, ma savrseno ispadneuser posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: True Cover
8.1.2013 23:27:22   
draguljče
Ma sad ima neki novi. True Cover 2, i u bočici je na pumpicu, izgleda kao obični puder, prilično tečan. Ne znam, ja bih voljela da je istina ono što pričaju u reklami, ali... Znači, ništa. user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: True Cover
8.1.2013 23:39:34   
zvončica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma sad ima neki novi. True Cover 2, i u bočici je na pumpicu, izgleda kao obični puder, prilično tečan. Ne znam, ja bih voljela da je istina ono što pričaju u reklami, ali... Znači, ništa. user posted image user posted image


Ma za te pare uzmes svasta nesta u CM-u ili DM-u.....pusti se True Cover-a....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *