|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:05:01   
leli§
trazila sam temu i naidjoh samo na mucnine u trudnoci...ai ja ne spadam u tu kategoriju.bar mislim da ne bih trebala danas mi je 4.dan user posted image

naime od prekuce se javila malaksalost. juce ujutro je sve bilo uredu ali popodne me obuzela takva slabost i bol u dnu ledje i stomaku i svugdje po tijelu...koza me bolila na dodir. da bi se malo poslije javila i mucnina :S katastrofa...uspijela sam nekad sinoc poslije ponoci povratiti (ali jako malo---nemam sta ni povratiti kad nisam skoro nista ni jela). i danas je ujutro sve bilo puno bolje, bol u lejdima manja bez mucnine... a sada mi smeta i miris piletine iz kuhinje i mucnina se vratilauser posted image user posted image user posted image jela sam samo cips i skuhani krompir ne znam od cega mi je tolika muka :( ni caj od nane, ni kisela voda mi ne pomazuuser posted image kontam da nisam uhvatila neki stomacni virususer posted image sta vi mislite i sta predlazete?

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:06:31   
bebica89
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:08:33   
leli§

IZVORNA PORUKA: bebica89

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma malo morgen user posted image ...dobila sam prije 4 dana... nije valjda da mi se simptomi mucnine mogu javiti uz menstruacijuuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:09:14   
bebica89
da,jel obilnauser posted image ?

< Poruku je uredio bebica89 -- 17.10.2009 15:11:45 >


_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:12:43   
reallove
moguce je da si trudna i ja sam imala iste simptome nisam mogla ustati iz kreveta a imala menstruaciju,nije bila obilna i trajala samo 5 dana

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:14:08   
leli§

IZVORNA PORUKA: bebica89

da,jel obilna?


nijeuser posted image inace nisu... prvi dan me jako jako bolilo, a inace su bolne, drugi dan isto normalno nista pretjerano a treci i danas skroz malo ...inace kratko traju...

uh user posted image bem mu a ja popila voltaren, paracetamola, naklofen...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:14:10   
bebica89
uradi test i znaces ako je u pitanju user posted image ,ja navijam da je touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:15:05   
bebica89
nemoj nista vise piti,ako je u pitanju user posted image .,mozes nastetiti plodu

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:15:47   
leli§
kad cu test uraditi? da sacekam jos koji dan? ili da se odmah vinem u apoteku?

ako nisam user posted image sta cu da radim protiv ove mucnine user posted image user posted image user posted image ???imam osjecaj da cu da umremuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:17:34   
reallove
nemoj da pijes tablete,uradi test,i ja sam bila sebi kupila tablete i test,prvo uradila test i onda mi tablete nisu trebaleuser posted image sretno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:18:15   
teta berta
Smijes paracetamol slobodno i AKO BUDES TRUDNA..... Sretnoo 

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bolesti stomaka i mucnine
17.10.2009 15:22:07   
bebica89
test ti je najbolje uraditi sutra ujutro,s prvim urinom,a probaj metvicu piti,ona je pravo dobra.ako nebude u pitanju user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bolesti stomaka i mucnine
18.10.2009 8:50:45   
bebica89
jesil radila test,i kakav je rezultat?user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bolesti stomaka i mucnine
19.10.2009 15:09:16   
leli§
radila dva testa da budem sigurna i nije user posted image rekla sam ja to, ali me malo pokolebaste pa reko bolje da uradim prije nego bilo sta pocnem uzimati...

uglavnom u subotu navece sam zavrsila u hitnoj... posto me jako bolilo u dnu ledja jedan doktor je sumnjao na bubrege tako da sam radila test urina koji je bio totalno uredu... uglavnom bajkica neka u stomaku... ali kad sam vracala film unazad apsolutno nista nisam jela sto ni mm nije jeo...ali ko ce znati ako je to do mene doslo

uglavnom dali su mi Ciprobay 500..ali se meni cini da mi je od njega jos veca muka. uglavnom nisam isla ni na posao niti mogu preko kuce da predjem. jedem grisini kuhani krmpir i banane i pijem caj od nane malo kisele vode i onaj infuzioni rastvor. da Bog mili acuvaj. bol u ledjima je malo manji mogu da sjedim normalno...samo me mucnina izludi...malaksalost mi je drugo ime ovih dana...

jedina pozitivna stvar iz ovoga svega jeste da nisam cigaru zapalila otkakao sam se razbolila niti mi pada na pamet ikad vise...user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bolesti stomaka i mucnine
19.10.2009 15:19:46   
Nunichi
Pa dusice moja, ti meni bolesna. user posted image user posted image user posted image
Ja tek sad vidjela temu...nadam se da ce brrrzooo proci, bas mi je zao.
Ljube te tvoje chupice dvije, da nam sto brze ozdravis. user posted image user posted image


ps. Malo mi je zao sto nije user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 19.10.2009 15:23:45 >

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bolesti stomaka i mucnine
19.10.2009 15:22:08   
Nunichi

greska user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bolesti stomaka i mucnine
19.10.2009 15:28:12   
leli§
cupi poslala sam ti pp... huh jooj... nadam se i ja ako Bog da da ce brzo proci... jer ako ovo ne prodje proci cu ja user posted image isteci ce mi rok upotrebe:)user posted image

nemoj da grijesis ;)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bolesti stomaka i mucnine
19.10.2009 15:39:11   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: leli§

cupi poslala sam ti pp... huh jooj... nadam se i ja ako Bog da da ce brzo proci... jer ako ovo ne prodje proci cu ja user posted image isteci ce mi rok upotrebe:)user posted image

nemoj da grijesis ;)


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 12:33:41   
Ilhana RR
Joj al sam ja fasovala necim.... imaju tri opcije al neznam koja je..

1. Trudna - test negativan a ja nisam dobila ima dva mjeseca
2. stomacna gripa - imamo zarazeni na odjeljenju gdje ja radim
3. trovanje - bili smo neki dan u ikeji i jeli smo tamo pa reko da se neotrova od toga

Povracala sma ko luda juce, danas gorim i fata me nesvjest... drzim se nekako za Lamiju al nemogu iscekati pet sati da mi Adis dodje sa posla da se on sa njom nastavi da bori...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 12:38:28   
Skvo RR
Ilhana, molim te kod doktora!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 12:42:14   
babina beba
Ilhana,
ja sam te iste probleme imala na pocetku trudnoce prije 3 i kusur godine. Kad sam otisla da mi vide zeludac, pita mene doktor jesam li udata, ja potvrdim, a on ce mene "idi ti kod ginekologa" i tako i bi.
Nadam se da ce ti to brzo proci il mens krenuti ili trudnocu potvrditi, sta god vise zelis nek ti se ispuni, jer zena si koja zasluzuje samo najbolje. Ljubi princezu!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 12:50:08   
Ilhana RR
Skvo - sledece sedmice idem kod doktora obecavam ti ako nebudem bila bolje.

Babina beba - proslu trudnocu sam prepovracala svo vrijeme haman do petog mjeseca... ali nisam imala temperaturu vako... sacekat cu jos koji dan pa da vidim sta je...

Adisa saljem danas da mi kupi novi test za trudnocu pa da vidim sta ce reci ovaj put...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 12:56:22   
reallove
Drage moje evo i mene na ovoj temiuser posted image user posted image ..danas je evo treci dan kako imam nekakve mucnine...nisu toliko jake,ali je ruzno,osjecam nekakvu slabost,neznam sta je..prije 3 dana jesam pojela masno i od tada je pocelo,ali nemoguce da traje ovoliko.
danas sam isla doktoru,uzeli nalaze izmedju ostalog i test na trudnocu.nebi tebalo da sam trudna jer mi je menstruacija redovna,posljednju sam imala prije  5 dana,pijem tablete za kontracepciju..nalazi ce biti gotovi danas u 5..nesto me puunoo strah jer nisam spremna na trudnocu..sta da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 13:39:22   
Mamica24
Jooj draga i ja sam tako neki dan zaglavila. Samo mi poče mučnina i ja okinem povraćati ko mahnita.

Prepadnem se za bebu jer sam već skoro 8 mjesec.

Odem ginekolgu kad on kaže da imam kamenca u bubregu.

Da mi antibiotike da pijem i primim za dva dana 2 litra infuzije jer sam se pravo ispovraćala.

Baš maloprije sam pisala na drugom forumu da mi je čoek zaradio neki stomačni grip

samo ga presječi i trk u wc. Ma ćista nahlada..


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:20:01   
reallove
Ma ubi me ovo cekanje,sve neka bude samo nesmijem biti trudna,sad vise placem od muke,drage moje,jel bas MORA biti trudnoca ili jednostavno prehladauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *