|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
18.6.2013 22:32:31   
Visnja RR
Drage moje prije 7 dana mi se desilo ovo s čokoladom...
Daria čokolada sa 70 % kakaa

Na kartonskom omotu se nalazi naljepnica na kojoj piše rok upotrebe do septembra
user posted image

kad odmotate čokoladu piše 02.04.2013

user posted image

kada probate odlijepiti naljepnicu vidjećete da ispod nje piše da je rok do 02.04

user posted image

Ušla sam u jednu prodavnicu u bizini objasnila prodavačici ...ona je rekla da imaju tu s isteklim rokom ali da su je povukli... i zaista nije bila na rafovima
uđem danas u drugu prodavnicu i ima je koliko hoćete ...ista ova s isteklim rokom...
pokažem to prodavačici ...kaže reći će gazdi....

ja sam je pola pojela nije mi ništa bilo... user posted image ali.... ovo je bezobrazluk

evo ovako izgleda omot

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.6.2013 22:42:17 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
18.6.2013 22:40:02   
salmy
Mi smu 2 puta pojeli Milku kupljenu u Mercatoruuser posted image pisala sam ovdje na tu temu,istekao rok prije mjesec

Vise nikome ne vjerujem...brisu acetonom rokove i stampaju druge

ps: prije par dana u Bingu mm lupio djecaku bombone....ma tecnom nasem pise "zelatina" na 12 drugih jezika pise fino Svinjska....
otisla i objansila poslovodji...sve ih je sklonila sa polica

Sta mi jedemo i pijemo sa isteklim rokovima i kojim podvalama nismo ni svjesni

ps: a Komsija kupio pivo u Mercatoru istekao rok prije godinuuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
18.6.2013 22:40:12   
Mya_81 RR
Ma, nego sta nego je bezobrazluk user posted image
Nije to toliko brzo kvarljivo da bi ti i bilo nesto, ali da tako podvaljuju nema smisla user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
19.6.2013 14:08:34   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ma, nego sta nego je bezobrazluk user posted image
Nije to toliko brzo kvarljivo da bi ti i bilo nesto, ali da tako podvaljuju nema smisla user posted image


Bitno je da za njih ima smisla user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
12.7.2013 13:14:13   
Sandrich
Mrzim to uvaljivanje robe sa isteklim rokom a mnogi to rade,bezobrazluk cisti....ali evo jedna info sto se tice tih rokova...ja sam bila u Italiji i ljudi kod kojih sam boravila,doduse vecina italijana tako rade,kupuju na kartone robu pred istek ili onu koja je vec istekla,po nekim bas niskim cijenama.i to cokolada je bilo na pretek i tad su mi oni rekli da se cokolada moze jesti do 6mj po isteku roka trajanja naravno ako se na njoj ne uoci da nije ok...meni je znao kuci isteci rok pa ja pojedem i dosad mi nista nije bilo cak ni proliv user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
12.7.2013 13:34:05   
Lejla Ka
Što bi moj tata rekao: čokolada vam je best before (najbolja prije) roka, a poslije je sasvim OK. user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: OPREZ - ČOKOLADA kojoj je istekao rok
12.7.2013 16:22:52   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Što bi moj tata rekao: čokolada vam je best before (najbolja prije) roka, a poslije je sasvim OK. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *