|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:27:22   
Blue rose RR
Mislim da ne bih mogla biti doktor i predavač u školi.
Prvo iz razloga što bih se poistovjećivala sa bolesnicima, pa bih za par godina i sama bila jedan od njih, ali na psihičkoj razini.
A drugi - bila bih prestroga.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:30:56   
M kao Mama
Isto k ao i ti doktor ili medicinar jer ne moguda podnesem da je neo bolestan, a ne mogu mu pomoći, ne mogu da podnesem krv i slično, a za drugu varijantu nisam jer su mi živci otanjili, i naravno  ne bi se mogla zamisliti u nekim nemoralnim kombinacijama.

Sve ostalo što je pošteno i što želudac može provariti , dolazi u obzir

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:31:58   
larina
neznam jos,inace mi sve nekako ide i nisam ogranicena sto se poslova tice u svemu se nadem ha,ha

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:40:04   
Skvo RR
Ne mogu sebe zamisliti kao umjetnika, bankara i tv voditelja.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:42:16   
Zoe
Stomatolog definitivno user posted image user posted image
Kad moram kod zubara, dođe mi da se upucam, nije me strah, al ni 30 sekundi ne mogu držati onaj tampon u ustima, sve mi nešto hoće biti user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:44:37   
batterfly
Definitvno ne bih mogla raditi kao doktor ili bilo koji drugi posao vezan za medicinu,jer krv,igle i sl,ne mogu podnijeti.....
A profesor ili nastavnik,,hihihii....(to mi je zelja).....

Ne bih mogla raditi ni neki teski fizicki posao,ne vidim se ni kao radnica u nekom trznom centru,ili da moram promovisati neki proizvoduser posted image ,jer definitivno nemam zivaca sa ljudima.....pa bih vjerovatno na musterijinu jednu,ja imala bar triuser posted image user posted image user posted image user posted image ......, a o poslu kasirke ,da ni ne pricam onda...user posted image user posted image user posted image ....
a tek o poslu konobarice...user posted image user posted image user posted image ,Radila sam nekad(kao vrlo mlada)user posted image  u videoteci,ali sad ni to ne bih mogla......ili u nekom fast-food-u....
Mislim HB kad ne moram,ali kad bi se moralo,trazilo bi se bilo sta,kao sto rece mama Alma,sve sto je podnosljivo sa zeldac i da je u moralnim granicama...Jer posteno zaradjenog novca,nikada se ne treba stidjeti......

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:52:27   
batterfly
Ima li tema "gdje se vidite".....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nekako ko da se nigdje ne vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Sad kontam ne vidim se ni u zanimanju pravnika,ekonomiste(mada sam pocela sudiratiuser posted image ,ali najvjerovatnije necu nastaviti taj smijer)....Eto,ako se jos cega sjetim......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:55:20   
andji
Definitivno medicinska sestra,doktori sve vrste,ma sav taj personal koji ima dodir sa krvi,sa bolesnicima...svaka čast ljudima koji to obavljaju i mogu,takodje,ne bih se mogla pronaći u muškim poslovima(varioc,zidar,gradjevina i gradnja....)....ja volim poslove sa ljudima,komunikacije i marketing,a pogotovo što ima veze sa stailingom,modom,make up artist,osoblje spa centra....tako to je za meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 14:57:56   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Zoe

Stomatolog definitivno


Ni ja vala, gledati u tudja usta po citav dan.. a ni ginekolog hehe

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:02:59   
larina
oh bas ginekolog je nezgodno,a ja zafrkavam mm stabi da je ginekolog,a on user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:06:18   
Visnja RR
sve sto ima veze s medicinom i sve sto zahtjeva tezak fizicki rad...
sve drugo bih mogla, prilagodiljiva sam...

i da, ne bih mogla biti Sudija - mada je bila zelja mojih roditelja da zavrsim Pravo i budem to jednog dana...na moju srecu zaustavih se na vrijeme user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.1.2009 15:07:22 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:09:42   
dana3
nikad kao pravnik,bankar,umjetnik(svaka vrsta umjetnosti ukljuciújuci estradu),gradjevinac(nemam snage),zemljoradnik(jos sam slabija),user posted image dalje ne vidim se ni kao policajac ni politicar,ne vidim se ni kao vozac tramvaja i ni u jednom poslu koji je neposten kao npr najstariji zanat na svijetuuser posted image .pa eto ima tu dosta toga ali uglavnom ovi vode.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:37:36   
akica b
Ne bih  mogla biti frizer,kozmeticar,med. radnik i politicaruser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:40:57   
batterfly
politicar


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka cast.......ISTO!!!!user posted image user posted image user posted image Ne znam samo kako se odmah nisam sjetila toga.......

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 15:43:56   
M kao Mama
ja mislim da bih mogla biti političar, uh kako bi se snažla, leži hljebu da te jedem, a pare samo kapaju li, kapaju, uh,

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 16:56:47   
najjda
e vala ne bih mogla biti zubar za brdo karamela...ja ljudi dva puta otisla da izvadim zub u svom zivotu i nikada vise fuj ...sto ga mrzim i ne bih mogla biti kozmeticar al bih probala da vidim kako je biti sef ili direktor...pa da vidim kada  to fercera eto to npr

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 16:58:19   
Nunichi
Ja ne bih mogla biti prosvjetni radnik...nekad mami svratim na nastavu pa u roku od pola sata hocu nervni slom da dobijem od onih urlika,vristanja,trcanja po hodnicima i slicno.A svako ima pravo da ti kaze sta hoce,a plata mizerna.To bas treba voljeti i imati dobre zivce...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 17:00:30   
Nunichi
E najjda i ja bi probala kakvo direktorsko mjesto,ali vec imam osjecaj da bi bila uzasno stroga...user posted image Ali i pravedna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 17:01:47   
žana o8
ginekolog user posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 17:05:09   
adja
Kuhar

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 17:06:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: adja

Kuhar


Ni ja vala, mogu biti kuhar u svojoj vlastitoj kuci ali u restoranu fuuuuuj je raditi kao kuhar... ja sam pomocni kuhar pa nemogu iscekati da mi se bolja prilika ukaze da bjezim odavde...

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 19:04:28   
Nana_Ze
Oduvijek sam zeljela da budem profesor, a to sam i postala. Srecom, zavrsila sam matematiku, pa ne moram biti stroga, u smislu da je NAZALOST kod djece od pocetka skolovanja matematika prikazana kao bauk, ali zaista nije, pa se unaprijed tog predmeta bojeuser posted image user posted image
Ne bih mogla biti  profesor nekog drugog predmeta, pogotovo onih gdje se od nastavnika trazi da puno govori. Ne bih mogla biti ni doktor, ne zato sto se bojim krvi i sl., nego zbog odgovornosti koju taj posao nosi.
Svojim poslom sam prezadovoljna i uzivam radeci ga, tako da se ne vidim niti u jednom poslu osim u ovom kojeg radim.

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 19:16:21   
lejlašh
Ja ne bih mogla raditi u marketingu, modi (nemam smisla- definitivno), niti kao pravnik. Ja volim sve vezano za medicinu i farmaciju, naravno, a mislim da bih bila dobar bankar, nakako mi je matematika u krvi. A mislim da ne bih mogla raditi sa manjom djecom, nemam je živce za to

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
13.1.2009 22:03:05   
mamyca
Definitivno ne stomatolog i ginekolog.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
14.1.2009 10:23:14   
leli§
definitivno se ne vidim u nekom striktno administrativnom poslu. ubise me papiri i ta neka jednolicnost posla... vise sam otvorenog istrazivackoh duha pa shodno stim i moje zanimanjeuser posted image



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *