|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo porodici iz Sirije
1.9.2012 14:42:11   
leona81
Kopiram ovo sa FB-a, a poslala sam kontakt osobi poruku da mi se javi sa vise detalja...mozemo pomoci pa bar u odjeci i nekoj opremi koja vam ne treba...

Iz Sirije u Sarajevo došla porodica sa troje djece. Otac Sirijac bio cijeli rat u Sarajevu. Djeca imaju 5, 3 i godinu i po dana. Najmanja se curica rodila u ratu, a majka je najvjerovatnije udahnula bojni otrov pa dijete nije baš najbolje. Jede samo hapicu i to dvojku ne znam koju, ali javicu ako je neko zainteresovan.Ne vidi na jedno oko.Ako imate viska djecijih stvari javite mi se - nemaju nista
-SJETITE SE SEBE AKO STE OSTALI IKADA BEZ ICEGA- neku jaknicu, pantalonice ili slicno. Ako neko zeli da kupi hapu djetetu neka mi se javi na mob ili poruku na fb jer ne znam koju podnosi pa da se dogovorimo da donesete ili da meni date a ja cu vec naci nacin da im se to dostavi. Dobili su preko ambasade neki stan u kome nemaju nista. Dakle, viska deke, namjestaj ili djeciji krevetic - SJETITE SE SEBE - nemojte da vam bude zao stvari. Sve se nadoknadi ovako ili onako. HVALA

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
1.9.2012 17:16:44   
mama75
leona molim te posalji mi na pp kako mogu doci do ovih ljudi. Hvala!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
1.9.2012 17:31:15   
leona81
kontakt osoba je Dzenana Halimovic - mozete je naci na FB, i evo br tel 061 244 919

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
1.9.2012 18:11:19   
emi7908
Da kontaktiram ovu tetu ili je bolje da preko tebe ide? Nemoj me pogrešno shvatiti, mislim koliko je sigurno?? Ja imam nešto garderobice, ljetne/zimske, mogla bih im spakovati nešto posuđa, koju dekicu i još šta nađem u kući a da mi je viška.... Bože dragi mogu misliti kako im je user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
1.9.2012 19:56:22   
leona81
ona kaze da moze ona odnijeti ili da nam da kontakt tog lika kod kojeg su sad, dok jos ne udju u stan pa da mi odnesemo? ja sam samo prenijela ovo s FB, ne poznajem nikog licno, ne znam koliko je sigurno ali znam kako je meni bilo kad sam bila izbjeglica u ratu, jos su oni 3 djece, sve su curice

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
7.9.2012 13:19:51   
koka i po
sta bi sa ovom akcijom?
jeli se ista sakupilo?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
13.9.2012 16:25:55   
leona81
ova gospodja mi je rekla javiti kad provjeri istinitost...ja cekam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
13.9.2012 16:30:47   
leona81
mozete sve da vidite na wallu kod dzenane

Da izvijestim: našli smo krevetac dostaviće ga meni - hvala dzeraldina:-) stvari za koje smo se dogovorili cu im ja dostaviti osim ako nemate namjeru lično što nije problem. Zimsku garderobu ako imate pošaljite to im treba. Za hranu bebinu još ne znam tačno obavijesticu koja je. Zasad traže stan ima neka humanitarna organizacija koja bi im platila smještaj. Ako znate ko izdaje povoljno javite dacu tel od tog čovjeka koji im traži stan. Kad se smjeste nosim stvari i hranu . U medjuvremenu vas obavjestavam. Hvala danijeli :-) i svima koji ste me zvali i slali poruke u inbox. Javiću sve na vrijeme

Danas kod porodice bili moji prijatelji. Ja zbog sebe i zbog vas provjeravala smješteni trenutno kod prijatelja nemaju nista. Beba pije bebimil 2. Kad joj je bilo 2 mi operisano joj srce a sad je dobro. Čovjek se zove Hasan bio u Sarajevu i školovao se ovdje govori nas jezik. Kažu mi sramota ga da bilo sta traži ali im treba. Ko hoće preko mene neka se javi za hranu i ostalo ili da vas spojim s čovjekom koji će vas odvesti do njih. Zasad dakle traže smještaj pa onda im je potrebno sve. Eto toliko i hvala vam što ipak niste zaboravili kako je kad nemas. Svako zlo za neko dobro. Možda smo zato bolji ljudi

Dragi prijatelji! Ovo s molbom za pomoc ode predaleko :) sto je dobro za njih, ali ja sam se malo pogubila. Nisam ocekivala ovoliki odgovor postena da budem - nije da ne vjerujem u vas nego vremena su takva. Zasad vas molim ako cete stvari spremati nemojte previse - uglavnom zimsku garderobicu - neku jaknicu viska skafander i sl. Ne znam uopste kako cu to prenijeti ako bude previse. Kolica je vec
ponudila jedna prijeteljica Aldijana M, nasli smo i krevetac. Mozda postaljine ili deku koju jos ako imate. Nemam pojma - samo nemojte bas da pretjeramo mozda ce doci jos neko pa da mu mozemo pomoci. Ja cu gledati da do kraja sedmice odnesem sto skupimo pa kako je kome zgodno neka me kontaktira, ako hoce da ja odnesem. Svakako cu slikati tamo kad odem da znate da sam predala - jer, nazalost, danas su vremena takva da nekad ni sebi ne vjerujem. Eto toliko od mene zasad :)

da obavijestim! Bila sam kod ove porodice iz Sirije . Ljudi su divni. On je ljekar i trazi posao da ne bi zivio od necije pomoci duze nego sto mora. Mislim da su nasli stan,jucer su isli da traze. Djevojcice su medene. Ova mala najmanja je majusna sva , imunitet joj opao strasno nakon operacije srca, a tri dana je bila mami na rukama dok su dosli. Iako su oboje sirijci djeca imaju bosanska imena :) Hvala svima koji su pomogli. :)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
13.9.2012 22:14:57   
leona81
http://www.slobodnaevropa.org/content/sirijac-hasan-barhawi-zvjerstva-kakva-nije-vidjela-historija-ratova/24705051.html

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
13.9.2012 22:15:24   
leona81
http://www.slobodnaevropa.org/media/video/24706519.html

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 11:57:01   
leona81
ko zeli da pomogne - najvise im trebaju pelene br 4, bebimil 2, i zimska odjeca...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 12:15:45   
emi7908
Leona imaš pp

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 18:07:13   
emina08
leona imam i ja stvari .e sad kako ide ?može li preko tebe ili šta?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 18:51:30   
leona81

IZVORNA PORUKA: emina08

leona imam i ja stvari .e sad kako ide ?može li preko tebe ili šta?


dolazis li na BB ili? ja cu da skupim dio od zenica na BB, a ostalo mozemo se naci prije BB da preuzmem. najvise im bas treba osnovne zimske garderobe...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 19:03:47   
emina08
dolazim na BB ali nije mi problem ni mimo bazara

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 19:06:02   
leona81

IZVORNA PORUKA: emina08

dolazim na BB ali nije mi problem ni mimo bazara


moze onda na BB super

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
14.9.2012 19:08:06   
emina08
vazi

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
16.9.2012 19:37:35   
D_K
drage moje, ja nudim orglice od fimo mase, rucni rad. pravila sam ih za sebe ali mi je draze da ih ponudim u humanitarne svrhe..
ogrlice su otprilike duzine 33-34 cm. cijena im je po 10 KM. ja cu ako Bog da doci na BB a mozemo se dogovoriti i mimo BB za preuzimanje user posted image
evo i slike..

http://imageshack.us/a/img849/8404/dsc01571o.jpg

http://imageshack.us/a/img441/3381/dsc01567m.jpg

http://imageshack.us/a/img88/2171/dsc01568w.jpg

http://imageshack.us/a/img706/8884/dsc01569qw.jpg

http://imageshack.us/a/img607/7203/dsc01570nl.jpg

http://imageshack.us/a/img209/6502/dsc01573ho.jpg

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
19.9.2012 9:20:22   
D_K
cure, ja sam slobodna da malo reklamiram ovu akciju user posted image
pogledajte neke komade, mozda vam se svide a sav prihod ide u humanitarne svrhe user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:22:32   
draguljče
Leona, kojeg pola je dijete od tri godine? Ja stvarno nemam ništa za dijete od 5, ali za ovu najmlađu će se nešto naći. Samo mi reci šta im sad najviše treba, da ne gomilamo bezveze po pet jakni npr. ili tako nešto?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:27:52   
leona81

IZVORNA PORUKA: draguljče

Leona, kojeg pola je dijete od tri godine? Ja stvarno nemam ništa za dijete od 5, ali za ovu najmlađu će se nešto naći. Samo mi reci šta im sad najviše treba, da ne gomilamo bezveze po pet jakni npr. ili tako nešto?


zimske stvari. ja nemam jaknu ali imam cizmice za curicu od 3 god. sve su curice...ja sam spakovala stvari za mamu, najmladju curicu i ovu od 3. ni ja za 5 nemam nista

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:31:42   
draguljče
Ok, probaću da iskopam nešto. Nisam ni ja sa zimskim stvarima baš nešto. Posebno , jer je moja ćerka imala godinu i po na ljeto.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:33:16   
leona81

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ok, probaću da iskopam nešto. Nisam ni ja sa zimskim stvarima baš nešto. Posebno , jer je moja ćerka imala godinu i po na ljeto.


znam i moja je, a dio sam vec proslijedila

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:34:30   
Super Beba
Ja ću doći na BB, uzet ću paket pelena br. 4 i D_K ja bih onda pogledala ovu crno-bijelu ogrlicu, tj. uzela bih je...
Nažalost, sa garderobom sam poprilično tanka, jer svu gardarobu od malog sam već proslijedila...Ako šta nađem (a da je neutralno, obzirom da su curice u pitanju), ponijeću...

leona81 - stvari dajemo tebi?

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 15:40:46   
leona81
ja sam se cula sa dzenanom, ona ce mi javiti gdje se nalaze ljudi pa ko god hoce da ide moze, emi7908 se ponudila za prevoz i pomoc oko svega, a i Mala selma, skupljat cemo sve na BB pa odnijeti aBd taj dan

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *