|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi odnos
16.4.2011 20:11:30   
docc
Drage moje sadasnje i buduceuser posted image , bas malo prije citam novine, i ugledam veliki naslov Vas PRVI put - pa odlucih da i ja postavim jednu zanimljivu temu, da se malo nasmijemo ( bar je meni bilo smijesno) user posted image
Naime... kada, gdje, skim je bio vas prvi put ? Koliko ste godina imale, kako vam je bilo ? Jeste li to uradili sa muzem prvu bracnu noc, ili prije?
Evo npr. sad kad se sjetim nasmijem se, meni je bilo uzaaas, i bilo je sa sadasnjim muzem, ni jedno ni drugo nismo znali sta da radimo, nismo cekali prvu bracnu noc uradili smo to dok smo se jos zabavljali user posted image Dogodilo se na gradilistuuser posted image ne znam sta mi se dogodilo, pa sam to uradila na gradilistu.Zabavljali smo se ukupno 2 i pol godine kada se dogodilo, prestali smo odmah kada se "dokaz" pojavio, jer muz je plakao kad je vidio user posted image hahahah, a onda sam i ja kad sam skontala sta sam uradila... Imala sam 19 i pol! user posted image Drago nam je sto smo prvi put jedno s drugim, a sada smo u braku, i radimo na bebi...user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2011 22:27:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   Va prvi odnos
16.4.2011 22:26:33   
malena27 RR
Docc, dobrodosla na forum.
Kako ovo nije tema za ovaj pdf, ista ce biti prebacena na podforum Partnerski odnosi, dio Seksualnost.

LP, RR Tim

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2011 22:27:24 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 11:04:00   
Anoniman
heehehheeh 23 godineuser posted image (starka) prva bracna noc razidjose se gosti a ja ostadoh da drhtim user posted image user posted image   znadoh sta me cekauser posted image   ja ko drvo ne znam sta cu a muzu smijesnouser posted image te pokusava da me opusti user posted image kazem ja njemu od stida da ugasimo svetlo a kaze o.k al neka lampe a lampa samo sama gola sijalica user posted image   i tako poce i bum potoca krv , malo nije ga bilo na lokve kako sam se ja do tad naslusala   i ja ga gurnuh sa sebeuser posted image user posted image jer sam mislila da je to cio cin user posted image user posted image user posted image   sexa  i uopste u prvih meseci 2-3 odprilike nisam uzivala u sexu nisam znala ni sta cu ni kako cu user posted image   al me bilo sramota duuuuuuuuuuuuuuuuuuugo se pred muza u dan skinuti user posted image user posted image   a sad je vec druga prica

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 17:12:17   
docc
triputmama   user posted image user posted image user posted image  

kako sam postavila temu, izgleda mnoge ne pisu, jer ih kao sramota napisat. Koliko sam upucena( dugo citam forum) pisu se ovdje i gore stvari. Mislila sam da ce bit zanimljivo sjetiti se toga, i podijeliti iskustva.user posted image

Draga moja, ti si na vrijeme, ja sam poranila. Ipak smo u Bosni, a ne u Americi. Dobro je tvoj, bar nije plakao na krv, moj kad je vidio kad u nesvjest nije pao. user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 17:56:01   
Anoniman
nije plako a vala me tad nije ni brigala njegova reakcija  samo kad se on s mene tad skide  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 19:04:25   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: docc

triputmama   user posted image user posted image user posted image  

kako sam postavila temu, izgleda mnoge ne pisu, jer ih kao sramota napisat. Koliko sam upucena( dugo citam forum) pisu se ovdje i gore stvari. Mislila sam da ce bit zanimljivo sjetiti se toga, i podijeliti iskustva.user posted image

Draga moja, ti si na vrijeme, ja sam poranila. Ipak smo u Bosni, a ne u Americi. Dobro je tvoj, bar nije plakao na krv, moj kad je vidio kad u nesvjest nije pao. user posted image




sta se tu ima za reci ovdje su sve spavale sa muzem i to prvu bracnu noc ne prije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 19:11:08   
Selma.A.M
Ako ćemo iskreno ja sam prvu bračnu noć spavala kao zaklana user posted image user posted image user posted image ....Prva bračna noć je bila suprugu i meni 3 godine ranije,on je meni bio prvi ja njemu možda ali možda 5 ko zna user posted image ....Meni 18.5 njemu 27 godina...I bilo je nekako sve na brzinu user posted image
A prvu bračnu noće smo legli,on me zagrlio i rekao sutra ćemo imati prvu bračnu noć user posted image user posted image  joj ja se ubila od alkohola user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 19:47:40   
Anoniman
radi se o prvom odnosu pa bio pre ili kasnije braka vazne su uspomene na prvi put eto kakve su moje bileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 21:49:30   
veeseelaa
sta se tu ima za reci ovdje su sve spavale sa muzem i to prvu bracnu noc ne prije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:21:12   
Lulu_08
Uh hahahaha...gdje me nadje.


I ja sam prespavala bracnu noc, ali je jutro bilo puno vatrometa hahaha...


Sto se prvog puta tice, bilo je katastrofa definitivno, bolno uzasno a njemu divota haha...doduse njegova i moja iskustva su bila razlicita totalno. Elem, meni 20 ili 21 haha sorry ako grijesim muci me pamcenje ovih dana, u mom iznajmljenom stanu dok sam bila na praksi ovdje gdje sada i zivim. Svi ostali aspekti sexa su mi bili bolji od samog cina jer mi je to zaista bilo bolno....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:26:14   
R&T@
Joj, zene, ja sam mozda fenomen, ali se ne sjecam...user posted image user posted image user posted image

Mislim, znam ja ko, gdje i zastouser posted image user posted image user posted image , ali ono KAKO mi je u magliuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:27:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, zene, ja sam mozda fenomen, ali se ne sjecam...user posted image user posted image user posted image

Mislim, znam ja ko, gdje i zastouser posted image user posted image user posted image , ali ono KAKO mi je u magliuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image takodjer, a i bilo je vala prije 100 godinauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:27:29   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, zene, ja sam mozda fenomen, ali se ne sjecam...user posted image user posted image user posted image

Mislim, znam ja ko, gdje i zastouser posted image user posted image user posted image , ali ono KAKO mi je u magliuser posted image user posted image user posted image




To KAKO mi je vala nikako hahah....


Kako je tek kasnije postalo nekako....


MM odnosno tada momak i ja nismo bili nikako kompetabilni, on vjest a ja hmmmmmmm...ruzno je reci neiskusna jer je i to puno receno hahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:39:14   
docc
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, zene, ja sam mozda fenomen, ali se ne sjecam...user posted image user posted image user posted image

Mislim, znam ja ko, gdje i zastouser posted image user posted image user posted image , ali ono KAKO mi je u magliuser posted image user posted image user posted image




To KAKO mi je vala nikako hahah....


Kako je tek kasnije postalo nekako....


MM odnosno tada momak i ja nismo bili nikako kompetabilni, on vjest a ja hmmmmmmm...ruzno je reci neiskusna jer je i to puno receno hahaha...



to KAKO je vecini u magli, svi pokusavaju da zaborave.user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 22:48:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, zene, ja sam mozda fenomen, ali se ne sjecam...user posted image user posted image user posted image

Mislim, znam ja ko, gdje i zastouser posted image user posted image user posted image , ali ono KAKO mi je u magliuser posted image user posted image user posted image




To KAKO mi je vala nikako hahah....


Kako je tek kasnije postalo nekako....




Ja sam se kao djevojka cudila kako se starijim da "raditi"user posted image user posted image user posted image , pa uvijek iste akrobacijeuser posted image user posted image user posted image , jos ako je isti partneruser posted image user posted image user posted image

Ali, eto, s godinama mi dolazi u glavu da nije sve u akrobacijamauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Va prvi odnos
18.4.2011 23:18:31   
SailorMoon
Hmmm bracna noc - 6 puta vatrena i to kako user posted image  

A prvi put se desio 4,5 god prije nase bracne noci. Bilo je ok, ljepa predigra, mazenje, bolni sexs, malo kratko (ipak se tip nacekao) i kad sam otisla da se tusiram prokrvarila. Haha, ja se kupala a dragi briso kupatilo. Ja nevina do tad bila, a i njemu sam bila prva nevinica hahahahahaha. Sve u svemu, nek je nama bila bracna 5 godina kasnije sjajna!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Va prvi odnos
19.4.2011 23:41:48   
le_ella
Moja prva bracna noc je bila poslije godinu dana braka hhahahahahha (ziva istina) hahahhaha

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 0:38:50   
Galicia
Kako to posle godinu dana, ne kontam?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 0:41:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako to posle godinu dana, ne kontam?

ni ja, bas me zaintrigiralauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 12:55:37   
mišur
IZVORNA PORUKA: le_ella

Moja prva bracna noc je bila poslije godinu dana braka hhahahahahha (ziva istina) hahahhaha



I mene baš zanima....ako nije tajnauser posted image user posted image

Moj prvi odnos mi je ostao u magli, nemam neka sjećanja na njega, osim bola i neugodnosti.
Bio je 18,5 godina sa mojim prvim dečkom, ne sjećam se koliko smo u tom trenutku bili skupa, ali smo sve ukupno imali 3 g. zajedničkog staža.
Moj prvi odnos sa mm je bio extra i njega se jako dobro sjećamuser posted image .
A što se tiče bračne noći, bez obzira što nismo imali neki poseban ritual vezan za istu, jer smo već i živjeli skupa, a nismo bili ni nevini, a ni prvi jedno drugomeuser posted image , moram reći da se divim svima koji se te noći imaju snage seksati. Poslije cijelog dana spremanja, vjenčavanja, psihičkog i fizičkog umora, nas dvoje smo zaspali ko dvije klade-jedva dočekali da svi odu da legnemo konačnouser posted image

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 13:10:12   
Anoniman
mogu samo reci da sam bila jako mlada...puno mladja od vecine ovdjeuser posted image ...da je to bila veeeelika ljubavuser posted image user posted image tako sam tada to dozivljavalauser posted image user posted image user posted image ...ali i da sam u svakom slucaju bila puno pametnija u nekim stvarima, kao sto je kontracepcija...nego danasuser posted image user posted image

a da je bilo ludo i nezaboravno...nijeuser posted image

toliko od meneuser posted image





(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 13:12:38   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

mogu samo reci da sam bila jako mlada...puno mladja od vecine ovdjeuser posted image ...da je to bila veeeelika ljubavuser posted image user posted image tako sam tada to dozivljavalauser posted image user posted image user posted image ...ali i da sam u svakom slucaju bila puno pametnija u nekim stvarima, kao sto je kontracepcija...nego danasuser posted image user posted image

a da je bilo ludo i nezaboravno...nijeuser posted image

toliko od meneuser posted image



uze mi misao iz glave user posted image .....
tako nekako user posted image







_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:06:35   
bojana86
uhhhh....... ja znam da mi je prvi put bilo sa 17god sa mojim tadasnjim deckom,s kojim sam bila u vezi do tog cina godinu dana,a ukupno smo bili 5 god. i pukla tikva... bilo je fino,i nisam krvarila i nosim lijepa sjecanja iz tog perioda,a svaka cast onima koje su mogle cekati prvu bracnu noc,ja nisam razmisljala uopste o braku tada i mislim da je to malo bezveze!!!! user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:15:14   
MicoTico
Moj prvi put...Ja 17,on 18. Tada smo  se zabavljali oko 2 godine i oboma je bio prvi put. Bili smo i smotani i nespretni,ma licilo je na sve, samo ne onako kako sam ja zamisljala (kao u filmovima,svijece, cvijece,...) Doduse, bilo je kao u filmu, ali nasem, domacem...user posted image user posted image user posted image
Znam da sam bila bas razocarana i kontala: to je to???sta ima dobro u tome???  
E to: "sta ima dobro u tome " mi je, koju godinu kasnije, otkrio moj dragi muzic user posted image user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:16:10   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako to posle godinu dana, ne kontam?

ni ja, bas me zaintrigiralauser posted image user posted image


pa fino
vjenčali se po danu
i sexali po danu
i odmah muž otišao na dugi put
uvijek se viđali po danu
i onda nakon godinu proveli prvi put noć skupa

eto
prva bračna noć nakon godinu dana braka


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *