|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Udarac glavom kod beba
6.2.2013 3:54:48   
sunasce mamino
danas mi se dogodilo nesto strasno,mozda malo previse histeriziram al se bojim psljedica... sjedila sam sa djetetom u narucju na krevetu ispod spustenog stropa da ga nahranim,nije htio papati pa sam ga primila ispod pazuha i tako malo podigla,to ga veseli,i tako ustala i podosta snaznim udarcem udarila u strop s njegovom glavicom...odmah je jako zaplakao ja sam se pocela jako tresti od straha da mu nebi sto lose bilo i pomalo panicno sto sad...nazvala sam na hitnu irekli su mi da obavezno odem njegovoj pedijatrici ako radi a ako ne da dodjem na hitnu jer beba ima tek 3mj...plakao je 2,3min i poceo malo cendrati,a posto sam ja sva drhtala svekrva ga je umirila,zaspao je i tako u snu ga nahranila a potom smo otisli pedijatrici...ona je pomalo sa smjeskom rekla da previse panicarim da mu nije nista i da mu nista nemoze biti jer nije imao nikakve znakove nit kvrgu ni nista na glavici,nije pobljedio nit povracao... molim vas ako ima koja mama sa slicnom situacijom,mislim ako je cije djete kad udarilo gavicom,molim za savjet il ako ste imali kakvih posljedica nako udarca glavom..jako se bojim da nebi sto bilo nakon nekog vremena,nekoliko mj il cak godine... isto tako muci me i to sto mi sad cijelo vrijeme bruji u glavi da sam losa mama sto sam nepaznjom povrjedila svoje djete...

_____________________________

andreas sunasce mamino
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 7:27:03   
almondray
Tolko je strašno da niko neće da ti odgovori user posted image . šala mala user posted image
Pedica ti je rekla sve , nemoj se tolko mučiti i pazi idući put.
Naravno da mu neće ništa bit ni posle 5 god. Hajd sad , bebe ne vole zabrinute mame.

(odgovor članu sunasce mamino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 7:59:00   
bebacha
pa naravno da ce plakat,to je beba mala,prepala se
ne panicar,i navikni se na to

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 7:59:38   
DM
Sunašce mamino evo imamo već temu, na nj su mame pisale o svojim iskustvima kod udarca u glavicu
http://www.ringeraja.ba/forum/m_144348/mpage_13/key_/tm.htm

Važno je bebu pratitit nakon udarca, da li povraća, na usopavljivati je odmah(da budeš sigurna da nije nesvjestica)......a ti si je svakako i odvela pedijatru, pa nema mjesta panici....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu sunasce mamino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 8:21:34   
novi kolacic
Losa majka? Ha, ha...Ja na svoju slucajno samo sto nisam sjela...Bila na krevetu i ja je nisam registrovala! Ma u letu sam izmakla guzicu :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 8:29:58   
hanabanana
Ja sam valjda najlošija majka.......svoje dijete sam pogodila kamenom u glavu.
I sad bih sebi šamar odvalila kad se sjetim. user posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 8:38:46   
hatepsut
Moj je imao nekih mjesec dana i bila sam s njim na terasi,dok sam ulazila u kucu kako sam ga nosila preko ruke udario je glavom o ivicu zida user posted image naravno da je plakao,pa udario se,ali nisam ja htjela da se udari.Obojica su mi u dobi od neka 2-3 mj. pali s kreveta user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 9:05:47   
chuci
ooo zar ima i ovakvih. i moj je pao s kreveta i naravno plakao. pa bebe plaču kad ih jače cimneš a kamo li kad se udare. čuj panika. pa šta bi da je bebu krv zalila a nema svekrve. meni nije jasno kako se ljudi ne mogu sabrati u trenutku potrebe a ima vremena kasnije da kontaš šta bi bilo kad bi bilo

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 9:38:40   
Skvo RR
ja sam umu tako zviznula u zeljeznu gelenderu od onih ljulja dvosjeda u kaficu na moru....isto tako igrala se sa njom i malo sam preletila....uzasuser posted image ...mislim desava se...user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 10:09:43   
Mya_81 RR
Ah, vise manje sve smo prosle kroz slicne situacije! A taj osjecaj da si losa majka ce proci s vremenom. Radis najbolje sto znas i to je najvaznije!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Udarac glavom kod beba
6.2.2013 10:14:21   
Hanady RR
Nastavit ćemo na postojećoj temi
http://www.ringeraja.ba/forum/m_144348/mpage_13/key_/tm.htm


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *