|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   AFP
21.3.2012 9:59:47   
taze_mlada
Alfa-feto protein: da li je iko radio kao zaseban test tj da nije u sklopu tripl testa? Ja sam 26.sedmica, radila ovaj test i dosta visok ali pokazuje brojku bez MoM-a (kao u tripl). Dr preporucio radi povecane mozdane komore na zadnjem UZV....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: AFP
4.4.2012 12:43:30   
purepurple
Ja sam imala povisen AFP na triple testu, pa sam ga poslije ponovo radila( samo AFP) te je i dalje bio povisen. Na ultrazvuku se sve cini uredu, cak sam i dva puta bila na 4 d uzv, u 18. i 23. sedmici, i sve je uredu sa bebom za sada. Medjutim, moramo se cesce pregledat, da vidimo da li se beba razvija i dalje kako treba... nemoj se puno zabrinjavati, jer u vecini slucajeva sve bude uredu na kraju, sam sto nama nema mirne trudnoce do kraja, i bez stresa. Nazalost. Bolje je i ne raditi te testove uopste..
Lijep pozdrav!

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: AFP
10.11.2014 18:38:30   
fanatik
I ja imam visoke vrednosti alfafetoproteina na tripl testu... I šizim ... Do sada je sve bilo ok... UZ u sedamanestoj , pa u devetnestoj nedelji dobri. U devetnestoj je gledao samo glavicu i kičmicu i reče Ja ovde ne vidim ništa loše, a da je loše već bi se videlo... I zakazao mi konzilijumski UZ da pogleda zajedno sa još dvoje lekara... Ne znam da li ovaj AFP može imati veze sa terapijom fraxiparinom, kamenom u žuči, PCOS.... Samo da nikad nisi mirna. Ako je još neka imala visok AFP neka piše...

(odgovor članu purepurple)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *