|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igrice online
11.3.2013 19:46:16   
teacher75
Da li igrate igrice i ako igrate koje? ja ih bas ne volim, bila sam se zarazila farmom jedno godinu dana, dok mi nije jednom pukao film i ukinula sam jeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Igrice online
11.3.2013 20:08:36   
Blue rose RR
Jedna i jedina - farma :)))

Ja je još uvijek igram i to je jedina on line igrica mi.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Igrice online
11.3.2013 20:11:16   
tinkivinki
Igram nekad slagalicu i criminal case,ali nisam zarazena s necim.da igrala sam i travian

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Igrice online
11.3.2013 23:18:35   
lost
Trenutno igram samo farmville i to duži period... Ranije sam igrala puno više, ma budalaštinjeuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Igrice online
11.3.2013 23:24:49   
reallove
ja sam prije nekad igrala..ne igram vise,mrsko miuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Igrice online
11.3.2013 23:26:46   
sporty mamaa
rijetko stvarno. Ali zato igram ponekad play station, od onih djecijih, do fifeuser posted image user posted image ne hvalim se, ali rasturam. user posted image Trenutno ja i mala igramo igricu crash twinsanity, preporucila bih je djeci, a i mamamauser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Igrice online
11.3.2013 23:45:53   
Hannan
Igram World of tanks uglavnom artiljeriju, i ponekad covjece ne ljuti se :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Igrice online
12.3.2013 2:52:17   
Adana
Slabo šta...
Ponekad Hidden Express, Mahjong Trails, Hidden Haunts, Hidden Chronicles, Solitaire Castle..
Ali ništa ozbiljno i često...

Bila sam luda za farmvillom ali 'skinuh' se. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Igrice online
12.3.2013 8:06:24   
Dida79
Igram na fb bas me odmaraju.Candy crash saga mi je omiljena pa onda Buble witch sam zakucala a drage su mi i one Mahjong..uglavnom ja sam jedno veliko djeteuser posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Igrice online
13.3.2015 19:46:02   
karantena35
Candy Crash Saga mi je super, al par ljudi me već maknulo s liste prijatelja jer sam slala one notifikacijeuser posted image

Tako da već neko vrijeme ne igram to, ali zato kartaške igre od pokera, belota, pa do lore i svega.

Nećakinjama uvijek nađem neke na netu, obožavaju barbike sad ima i takvih igrica (na netu, pa ni igračke više nemoramo kupovat.

PS Šalim se naravno, bolje kupit djeci igračku pa neka se igra u čuva vid nego da cijele dane sjedi za kompjuterom.... :)

< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.3.2015 20:54:28 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *