|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   crvena bradavica kod bebe
20.1.2009 21:10:59   
lana84
Već nekoliko da na kod Lane primjetim da joj je lijeva bradavica crvenija dosta nego desna i koža oko bradavice isto onako pomalo crvena,,,,na dodir je malo hrapavo user posted image .

..ispočetka mislila sam da je samo onako crveno i da će proći, ali evo već više od 15 dana ja to gledam, ne širi se ali i ne prolazi. vidim da je to ne boli jer ne reagira kad je dodirujem.


Počelo me da brine, da je ipak vodim doktoru??? ima li netko iskustva sa sličnim problemom user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: crvena bradavica kod bebe
20.1.2009 22:32:38   
juni
Ja ti ne mogu nista konkretno pomoci, samo bih je ja odvela doktoru na pregled, sigurno nije nista strasno a tebi ce biti lakse, neces se zamarati nepotrebnim mislima. Pozz

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: crvena bradavica kod bebe
21.1.2009 8:47:18   
M kao Mama
A, da li je malo natečena, ako jeste, onda je to nešto što se javlja kod djece, ali ne znam kako se zove, u narodu se to zove mora, kao to dijete mori kao mora, znam da sam ja Lajli mazala bijelim lukom tu siku i da se povuko kroz nekoliko dana. Jedna stara nana mi je rekla da osmahs tavim nož iznad vrata sobe u kojoj Lajla spava,(zabiješ u štok nožić) i da na prozor i s vanjske i unutrašnje strane stavim po glavicu bijelog luka. Odmah sam to uradila, Lajli se to povuko i više nikada se nije vratilo. Znam da sve ovo izgleda nekome možda smiješno, primitrivno i slično, ali za svoje dijete sve ću pokušati i probati.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: crvena bradavica kod bebe
21.1.2009 9:40:54   
Nana_Ze
Napisala sam ja svoje iskustvo na temi natečene sike kod bebe, da se ne ponavljam. Treba to doktor pogledati....

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: crvena bradavica kod bebe
21.1.2009 11:27:26   
lana84
Nije natečena bradavica, ako ja dobro vidim. samo onako crvenija od druge i kožica je okolo malo crvena i malo hrapava. Ma problem je u tome što moja pedijatrica dolazi tek u petak, treba dočekati petak, a znate i samo kako je mami kad je  beba u pitanju user posted image   


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: crvena bradavica kod bebe
24.1.2009 20:04:12   
lana84
bile smo kod dr, hm ni ona nije sigurna, dala nam neku kremu protiv alergije, mažem već 2 dana ali mislim da joj je od te kreme još gore, sad joj se još više crveni i baš se oslikao kružić oko bradavice crveni...
ne znam šta da radim, nisam više sigurna dal da mažem ovom kremom što nam je dala.
rekla je ako ne bude bolje za 7 dana da je vodim dermatologu.
jako me žalosti, ne znam šta bi to moglo da bude user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: crvena bradavica kod bebe
7.2.2009 11:37:52   
vvanja
cao jeli ti spalo crvenilo na bradavici kod bebe probaj sa zagrebackim melemom on je dobar

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: crvena bradavica kod bebe
6.3.2009 20:22:21   
lana84
eh da, totalno sam zaštekala otkako sam počela raditi, pa tako me rijeđe i ima ovdje nažalost.

ali eto da kažem da je lani pomogla kremica Travacort...u slučaju da bi netko imao sličan problem, probajte!
crvenilo je spalo nakon što sam 3,4 puta namazala user posted image

pusaaa

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu vvanja)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *