|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja sestra
5.5.2015 11:50:25   
Anoniman
Moja sestra i ja smo bile jako bliske, nju sm volela vise od svih, bila mi kao drugi roditelj..pre par godina se udala i stvari su se promenile, malo po malo smo se udaljavale, ona zivi u drugoj drzavi, ne vidjamo se cesto ali se cujemo preko drustvenih mreza gotovo svakodnevno.. Skoro me je pozvala kod njih na neko vreme, kada sam dosla na sve je imala zamerku, kako sam nasminkana, kakvi su mi nokti, kako mi je oblacenje napadno, kako ja hocu da privucem paznju njenog muza (a on 10 god mladji od mog tate) par puta me je zestoko napala da sam se osecala jako lose. Oblacim se sasvim normalno, ne volim previse kratke i otvorene stari, a ona pravi problem i kada obucem helanke po kuci i neku uzu majicu, kaze kako je to vulgarno.. Razlika izmedju nas dve je 5 godina, ne mogu da je razumem, kada treba negde da se ide uvek mi govori to je ruzno, sminka je vulgarna, a sminka se vise nego ja.. Njih dvoje nigde ne izlaze jwr kako ona kaze svuda je golotinja, nju je sramota od toga, ni to nije istina.Jednom prilikom mi je rekla da ja nemam postovanja prema njoj jer moje oblacenje je samo provociranje nje, toliko lose se osecam.. Kako moze tako nesto da pomisli i uopste da mi kaze.. Nikada mi tako nesto ne bi palo na pamet.. Govori mi kako mi on nije tata pa da se tako oblacim, kako treba i njega da postujem, a ona kada dodje kuci ispred roditelja i svih gostiju nosi skroz providne ili cipkaste majice gotovo bez brusa.. Prebacuje mi sto okacim svoj ves na susaru, gde drugo da mi se suse stvari.. Ne mogu da je razumem, mozda je u meni problem.Jedno prilikom sam joj rekla da imam osecaj da je ljubomorna, napala me je kako ja to mogu da mislim, kako ona nema zasto da bude ljubomorna.. Kako je oba daleko ispred mene intelektualno.. Par puta smo se posvadjale jer nisam dosla kod njih da bi mi neko nabacivao komplekse i da bih se svadjala sa njom.. A njen muz se u gacama seta kroz kucu.. Bude mi jako neprijatno zbog toga, mnogo sam mladja od njega i ruzno je, kada sam joj to rekla njen odgovor je bio "ovo je njegova kuca"..Mene to jako boli, kako moze tako da se ponasa, meni jw sestra nesto sveto.. Cak joj je rekao kako je njemu neprijatno kada se suse moje stvari, on jadan mora da skrece pogled.. Necu vise ni da idem tamo, ne osecam se slobodno ni lepo, moram da pazim sta cu obuci, sta cu reci.. Neka hvala, vise ne.. Samo mi nije jasno kako moze biti takva, nije ona ruzna, ni debela, a toliko je frustrirana.. Oni nemaju prijatelje, niko im ne dolazi.. Meni je i to cudno. Gresim li?

  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja sestra
5.5.2015 12:20:34   
Alma_27
Cekaj, ako sam dobro shvatila, problem je samo sto nekom smeta necije oblacenje?
I sad kao njoj smeta ono sto ona definise oskudnim oblacenjem kod drugih osoba, a ona i muz se pred drugim ljudima oblace prilicno oskudno. Cuj u svojoj kuci je??? Pa i ja nekad gologuza da prostitie hodam po svojoj kuci, al necu tako kad mi gosti dodju. i ne bih vise isla u goste onom ko se preda mnom seta u gacama.

Ti se, draga moja, oblaci kako si i do sada i susi svoj ves u svojoj kuci gdje si i do sada. Kome se ne svidja nek produzi dalje. Ne mozes nekog natjerati da te postuje ali mozes izbjeci da te ne postuje. Gora si mi ti sto se zamaras tim i sto se nekom pravdas.

Kad se te stvari rascistei dovedu u red, opet cete vi biti u dobrim odnosima.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja sestra
5.5.2015 12:50:37   
ladyblue RR
kakvi smo sa trolovima? user posted image

http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=102274.390

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja sestra
5.5.2015 12:54:58   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kakvi smo sa trolovima? user posted image

http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=102274.390

nije deficit u zadnje vrijemeuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja sestra
5.5.2015 13:10:31   
Medić*
user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja sestra
5.5.2015 13:22:02   
Finepex
Iskreno u prvi mah sam mislila da je ona "anonimus" koja se vec zalila na sestru i njezin nocni zivot, a kada procitah sve komentare..nekako i forum gubi svoj smisao. user posted image Boga pitaj jesul problemi tacni, da opet nisu necije kopije. I neko dodje, potrudi se da da savjet i ispadne jos veca budala.user posted image ne znam, nije smijesno.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja sestra
5.5.2015 14:25:25   
veeseelaa
Anonimna mora da joj je muž rekao da se loži na tebe il te spomenuo u tom nekom fazonu
shvati je, malo se trznula
možeš bar dok je njen muž tu biti obučena malo "finije"

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja sestra
5.5.2015 15:05:48   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna mora da joj je muž rekao da se loži na tebe il te spomenuo u tom nekom fazonu
shvati je, malo se trznula
možeš bar dok je njen muž tu biti obučena malo "finije"

a on poštuje svastiku u gaćama se šetka hladno.ne znam je li ovo stvarna priča,ali ja tu ne bih dolazila,tu je neka negativna energija,njemu smeta njen veš,njoj njeno oblačenje.jednostavno bih se povukla od tih dugotrajnih posjeta im

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja sestra
5.5.2015 15:06:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna mora da joj je muž rekao da se loži na tebe il te spomenuo u tom nekom fazonu
shvati je, malo se trznula
možeš bar dok je njen muž tu biti obučena malo "finije"

a on poštuje svastiku u gaćama se šetka hladno.ne znam je li ovo stvarna priča,ali ja tu ne bih dolazila,tu je neka negativna energija,njemu smeta njen veš,njoj njeno oblačenje.jednostavno bih se povukla od tih dugotrajnih posjeta im


Ne zelim ni da citam ovo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *