|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Docek Nove godine u Sarajevu
15.11.2013 14:47:04   
Mia
Prethodnih nekoliko godina, suprug i ja smo uglavnom isli vani za docek nove godine ili smo organizovali nesto u kucnoj varijanti, medjutim, ove godine imamo goste iz inostranstva i voljeli bismo da idemo negdje van kuce. E sad molim sve vas koje ste slavile Novu godinu po sarajevskim lokalima, da date prijedloge gdje bi se u Sarajevu mogao ocekivati dobar provod za docek Nove godine user posted image I ako se sjecate, koje su otprilike bile cijene? Unaprijed se zahvaljujem svima na odgovorima user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
15.11.2013 22:12:36   
anja anjica
Hotel Sarajevo, ludo ludo bude cjene primamljive. Al prije svega zavisi sto ko voli i sto kome odgovara.osobno se adaptiram bilo gdje ako je drustvo ok. Bude ponuda s popustima u i van grada. Za van grada preoruca.m restoran imidz.uzivajte, pozdrav

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
17.11.2013 21:52:48   
Mia
anja anjica hvala puno na odgovoru user posted image Stavljamo hotel Sarajevo na listu prijedloga user posted image

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
21.11.2013 9:09:14   
riba78
Za tebe draga moja trudnice je potrebno neko mirnije mjesto ,moja preporuka za Kulin dvor semizovac ,mi bili prošle godine i prezadovoljni .
Cijene mislim da je 60 km po osobi bilo ,večera baš obilna ,nismo je mogli ni pojesti ,fina atmosfera ,vatromet ,ma odličnouser posted image user posted image user posted image i naravno potrebno ranije rezervisati ,možda i mjesec user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
21.11.2013 9:35:55   
Skvo RR
nama je drug rezervisao u elementu, importane....detalje ne znam...javio nam je neki dan samo da je on to zavrsiouser posted image user posted image user posted image ..

< Poruku je uredio Skvo RR -- 21.11.2013 9:38:10 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
21.11.2013 10:06:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

nama je drug rezervisao u elementu, importane....detalje ne znam...javio nam je neki dan samo da je on to zavrsiouser posted image user posted image user posted image ..

svidja mi se atmosfera tamo. nisam bila al sam nedavno gledala slike. mogu vam reci da vam zavidim. mi jos nismo za proslavu ng bez djece. mozda ja i bih al mm nikako nije za to. mada eto djeca spavaju ionako. al on ne voli da izlazi pa samo trazi izgovoreuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
5.12.2014 21:22:31   
delfin
ima li neko info kakva je ponuda za proslavu Nove godine u Sarajevu.Prošle godine bili u hotelu Sarajevo i bilo je OK. nekak nemo gu pronaći ko gdje pjeva i koje su cijene.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
10.12.2014 10:48:56   
salmy
Jel iko igdje ide...il su raja okukuzila..ili nemaju volju ili nemaju gdje

Koga god pitam gdje ce slaviti niko nigdje
pidzama dekica i laganica

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
11.12.2014 0:02:26   
Jeca_Perec
http://www.citydeal.ba/deals/nova-godina-u-hotelu-sarajevo-uz-gostovanje-duska-kulisa_2139.html

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Docek Nove godine u Sarajevu
15.6.2015 9:21:48   
SveZaRaju
Nova godina Sarajevo - prijedlog jos jedan :) za imat u vidu :D

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *