|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 8:29:20   
M.A.M.
Drage moje zelim vam i ovaj mjesec uredne kontrole i puno slatkih bebaca,i naravno da nam sto brze prodjeuser posted image

< Poruku je uredio M.A.M. -- 1.6.2015 8:32:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 8:44:56   
*pcelica*
Dobro jutro drage moje user posted image
LTM sretno s pakovanjem, meni je to do prosle godine bio najmrzi dio putovanja. Ja pakujem u kofere a moja smizla vadi i tako nam dan prodje u pakovanju user posted image
Pomirila sam se s mm user posted image . On se meni izvinuo iako sam ja trebala njemu. Ali sta ce zna da se to nece desiti user posted image . Sad odoh malo do Ilidze i do dm-a i cm-a. Svasta mi treba. Pa cu kad dodjem da nastavim sa radovima.
Tipkamo se kasnije kad uhvatim vremena

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 9:49:13   
memsi
Jutro drage dame,
Mnogo urednih kontrola,laganih poroda i novih clanica od srca nam svima zelim,i sto M.A.M.rece da nam ovaj mjesec brzo prode.
L.T.M. sretan put i ugodan odmor,a ostalim buhtlicama uredne kontrole i da nam bebice sto bolje napreduju.user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:11:32   
mala curica
Uz novi mjesec da vam budu kontrole uredne,bebice aktivne,lijepo rastu i da se mamice lijepo osjecaju.
Nama terminusama........ovo je nas mjesec.....nema nam vise "izvlacenja" ima vremena......vrijeme nam je sve krace i krace.Ovaj mjesec cemo ako Bog da upoznati svohe bebice.Da nam dragi Bog olaksa i da sve prodje u najboljem redu,zive i zdrave bebice......
ZeMske sretno nam user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:12:14   
alman
uranile naspavale i od mene, kako ste mi drage user posted image , sve redom

napokon stigao i moj mjesec iscekivanja user posted image user posted image i male curice user posted image a ove ostale terminuse se ne javljaju al i nima svakako zelim da se sto lakse i brze porode i oporave a da im bebice budu zive i zdrave user posted image

ostalim zelim uredne kontrole i urednu trudnocu do kraja i da im sto prije ovaj mjesec prodje user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:13:14   
alman

IZVORNA PORUKA: mala curica

Uz novi mjesec da vam budu kontrole uredne,bebice aktivne,lijepo rastu i da se mamice lijepo osjecaju.
Nama terminusama........ovo je nas mjesec.....nema nam vise "izvlacenja" ima vremena......vrijeme nam je sve krace i krace.Ovaj mjesec cemo ako Bog da upoznati svohe bebice.Da nam dragi Bog olaksa i da sve prodje u najboljem redu,zive i zdrave bebice......
ZeMske sretno nam user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:16:29   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: mala curica

Uz novi mjesec da vam budu kontrole uredne,bebice aktivne,lijepo rastu i da se mamice lijepo osjecaju.
Nama terminusama........ovo je nas mjesec.....nema nam vise "izvlacenja" ima vremena......vrijeme nam je sve krace i krace.Ovaj mjesec cemo ako Bog da upoznati svohe bebice.Da nam dragi Bog olaksa i da sve prodje u najboljem redu,zive i zdrave bebice......
ZeMske sretno nam user posted image


Sad vam odbrojavamo i iscekujemo vase bebice user posted image user posted image ,akoBogda da sve prodje hairli sto bi se reklo,i da nam se brzo oporavite user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:19:20   
maksi
Da nam svima ovoja mjesec bude divan,sve kontrole da budu uredne a bebice zdrave i aktivne da rastu i napreduju lijepo,a mamice da se fino osjecaju user posted image user posted image user posted image user posted image

A nasim dragim terminusama ako Bog da lake porode i zive i zdrave bebiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:20:10   
alman
jucer sam napisala kilimetarski post i zaboravila kopirati i naravno otisao u nepovrat user posted image i poslije mi bilo mrsko ponovo tipkati,

ninuska bas mi je zao sto vam je udes pokvario dan, al hvala Bogu nek ste vi dobro ti i malena, nek vam nije nista bilo, al ako te buse sta bolilo glava il ako budes imala vrtoglavicu, obavezno odi do doktora.

rose super radovi napreduju, brzo cete vi to zavrsiti, mozda se stignes i odmoriti user posted image user posted image

pcelice najbolje se u huju uradi, znam po sebi, al mi poslije bude krivo jer samo tako sebi naskodimo nikom drugom user posted image al nek si se pomirila i sa muzem

LTM jesu li pocele pripreme user posted image

MAM i ostale zenice kako ste vi ima li kakvih novina user posted image

e jesam se napisala user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:20:22   
maksi

IZVORNA PORUKA: mala curica

Uz novi mjesec da vam budu kontrole uredne,bebice aktivne,lijepo rastu i da se mamice lijepo osjecaju.
Nama terminusama........ovo je nas mjesec.....nema nam vise "izvlacenja" ima vremena......vrijeme nam je sve krace i krace.Ovaj mjesec cemo ako Bog da upoznati svohe bebice.Da nam dragi Bog olaksa i da sve prodje u najboljem redu,zive i zdrave bebice......
ZeMske sretno nam user posted image


Draga svu me najezi svojim rijecima,zelim ti ono sto sama sebi zelisuser posted image user posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:28:02   
alman
Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06. user posted image
bebi01...29.06.
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Diska4....04.07. user posted image i user posted image
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Novo Ime... 02.09. user posted image
Savi...08.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

Pcelica...02.11.
ziel ...19.11. user posted image


Leena .....14.12.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:30:31   
alman
koja ce da preuzme spisak user posted image ja preuzela od bejbibi,user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:33:08   
maksi
Mi smo trebali poceti juce kreciti ali nam se najavili gosti tako da nismo,pa cemo nekada ove sedmice ja cu danas poceti sa rascicavanjem ormara,odlucila sam sve sto nenosamo zadnji perijod da pobacam samo smeta.
Pa cu da zamjenim cvjecu kucnom zemlju i neke da presadim a imam i peglati tako da sam danas u nekakvom poslu,sta cu od toga stici vidjecemouser posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:36:51   
M.A.M.
Ja evo malo brisnula prasinu,i ocistila kupatilo,za vikend sam se bas odmorila cak i ulijenila jedva sinoc napravila veceruuser posted image ,ormare sam ocistila prosli vikend i pobacala kamion stvari sto ne nosimo,kuhinja isto ociscena,za vikend akoBogda pocinje krecenje,moram jos nazvati tetu da se dogovorimo za ciscenje,jer mm neda ni progovoriti da ja cistim i protezem se,a meni dobro doslo user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:39:38   
alman

IZVORNA PORUKA: maksi

Mi smo trebali poceti juce kreciti ali nam se najavili gosti tako da nismo,pa cemo nekada ove sedmice ja cu danas poceti sa rascicavanjem ormara,odlucila sam sve sto nenosamo zadnji perijod da pobacam samo smeta.
Pa cu da zamjenim cvjecu kucnom zemlju i neke da presadim a imam i peglati tako da sam danas u nekakvom poslu,sta cu od toga stici vidjecemouser posted image

i menei je ovo ostalo nemam puno tri saksije user posted image al nikad se nakaniti,
a ima peglati, da me je strah i pomisliti i koliko, al necu sve odjednom, a vec je i sprat sazrio za onovno usisavanje i brisanje, tako da se ovo i ja kanim ustati i krenuti polahko, pa sto kazes dokle stignem user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:50:41   
mala curica
Hvala vam na rijecima podrske .........user posted image
Jos muckam glavu da postanem svjesna da je dosao i taj mjesec.....user posted image
Sada pijem kafu,uskoro cu je zavrsiti o idem malo u kupovinu za kucuni da kupim deterdzent za pranje beby stvracica
pa da danas prvu masinu ukljucim ....jedva cekam...
U subotu smo kupili kadu,krenice i ostalo sto treba za bebu,torbu za porodiliste da mogu spakovati stvari,carapica za bebaca.......da ne nabrajam sta jos
a najsladze mi je bilo ide mm i nosi kompletic,izabrao da se bebac sredi kada krene kuci.
Tako mi je slatko bilo....izgubi se covjek i eto ga nosi....sladze mi je bilo sto je on to sam izabrao i potrefio broj user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 10:57:25   
alman

IZVORNA PORUKA: mala curica

Hvala vam na rijecima podrske .........user posted image
Jos muckam glavu da postanem svjesna da je dosao i taj mjesec.....user posted image
Sada pijem kafu,uskoro cu je zavrsiti o idem malo u kupovinu za kucuni da kupim deterdzent za pranje beby stvracica
pa da danas prvu masinu ukljucim ....jedva cekam...
U subotu smo kupili kadu,krenice i ostalo sto treba za bebu,torbu za porodiliste da mogu spakovati stvari,carapica za bebaca.......da ne nabrajam sta jos
a najsladze mi je bilo ide mm i nosi kompletic,izabrao da se bebac sredi kada krene kuci.
Tako mi je slatko bilo....izgubi se covjek i eto ga nosi....sladze mi je bilo sto je on to sam izabrao i potrefio broj user posted image

ja sam sve oprala sad preko vikenda, ipak sam sve na 95 stepeni,rekoh stojalo je nek se odkuha, tako da me ovih dana ceka peglanje i slaganje odjecice,danas cu opet generalno spavacu sve usisati i prebrisati da se krevetic unese, trenutno je na hodniku, malo ga ocistila, jos samo da mm danas postavi tockice nove,

i ja sam pripremila neke stvari za bolnice, trebam jos nesto dokupiti al to cu u toku sedmice

user posted image za muza

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 11:17:32   
ziel
E svaka cas_t tm, to se cijeni user posted image Jel vam to prva beba? user posted image
Moj mene neki dan zeza, kaze: JOJ STOMACINE user posted image Nije jos svjestan da ce postati otac za nekoliko mjeseci a svekrva na mojoj strani uvijek, kaze ona njemu: POKVARITE LINIJU ZENI I ONDA HOCETE MANEKENKU user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.6.2015 11:21:16 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 12:13:06   
lala88
jutro drage moje, stigao novi mjesec, mala curice i alman setno drage moje da sve super prodje. Vas dvije kad se porodite mene ce uhvatitri trema jer sam ja sledeca, uh cim Vi prodjete dolazi moj mjesec. Nek listu preuzme zenica ciji je termim malo podalje. Moja bebe se okrenula, sad je osjetim tacno na sredini stomaka, do sad je od zaceca bila glavom kod desnog jajnika i udarala u jajnik, Sinoc sam osjetila da se pomakla u lijevo izgleda se priprema user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 12:48:23   
maksi
Djeciji ormar gotov,pobacala sam bruku stvari,dodje komsinica sto bacas trebace ti,ja njoj ja ovom trecem sve novo kupujem,ona odmahuje rukomuser posted image

Cvjece pocesh presadjivati ali mi fali saksija i zemje,moracu malo i podjeliti cvjeca jer ga bas imam previse pocelo smetati.

E sada sam kontala moj i muzev ormar ali odustah bolje da ispeglam jer mi se bas nakupilouser posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 12:50:53   
maksi

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: mala curica

Hvala vam na rijecima podrske .........user posted image
Jos muckam glavu da postanem svjesna da je dosao i taj mjesec.....user posted image
Sada pijem kafu,uskoro cu je zavrsiti o idem malo u kupovinu za kucuni da kupim deterdzent za pranje beby stvracica
pa da danas prvu masinu ukljucim ....jedva cekam...
U subotu smo kupili kadu,krenice i ostalo sto treba za bebu,torbu za porodiliste da mogu spakovati stvari,carapica za bebaca.......da ne nabrajam sta jos
a najsladze mi je bilo ide mm i nosi kompletic,izabrao da se bebac sredi kada krene kuci.
Tako mi je slatko bilo....izgubi se covjek i eto ga nosi....sladze mi je bilo sto je on to sam izabrao i potrefio broj user posted image

ja sam sve oprala sad preko vikenda, ipak sam sve na 95 stepeni,rekoh stojalo je nek se odkuha, tako da me ovih dana ceka peglanje i slaganje odjecice,danas cu opet generalno spavacu sve usisati i prebrisati da se krevetic unese, trenutno je na hodniku, malo ga ocistila, jos samo da mm danas postavi tockice nove,

i ja sam pripremila neke stvari za bolnice, trebam jos nesto dokupiti al to cu u toku sedmice

user posted image za muza


Drage moje meni je to najljepsi perio pranje i peglanje bebi robice,ja ovo sto sam kupila samo gledam i preslazem,meni je ostalo jos puno toga pripremiti ali polako imam jos dva mjeseca


_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 12:51:49   
maksi
E odo za poslom dalje user posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 12:57:33   
rose

IZVORNA PORUKA: alman

koja ce da preuzme spisak user posted image ja preuzela od bejbibi,user posted image



ma preuzet cu ja, no frks :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 13:07:52   
alman

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: alman

koja ce da preuzme spisak user posted image ja preuzela od bejbibi,user posted image



ma preuzet cu ja, no frks :)

eto draga rose preuzimas stafetuuser posted image user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 13:12:53   
blue moon
Pozdrav svima, sretan vam početak novog mjeseca, ja vas redovno pratim al ne stžem bas da pišem...maloprije gledam spisak ja sam po onom prvom proračunu najavila 22.10. termin al će ipak biti novembarska beba, pa neka neko promijeni na 8.11.

Inače sve ok, ušli smo u 4. mjesec, imamo kontrolu iduće sedmice, hranimo se zdravo. Ne znam za vas al zbog ove proljetne sezone sam luda za voćem trešnje, jagode, breskve, kajsije sve mi je super. E sad kako je pupa malo porastao ponovila sam se farmericama za trudnice tako da se sad na miru mogu da se širim na sve strane.

Upratila sam da ziel "planira" bolovanje, i ja ću najvjerovatnije naredni mjesec, osmosatno sjedenje u kancelariji dok je vani 30-tak stepeni nije više ugodno.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *