|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 14:57:55   
LieToMe RR
Ja samo da mahnem iz suncanog i toplog Brista user posted image
Mi smo stigli oko 9, curica je u putu malo imala mucninu (tatino dijete user posted image ), otisli u soping u Podace i Zaostrog, onda se raspemili popili kaficu na rivi i onda bucnuli guzu.
Voda je divna, malo ima vise talasa nego u Dracama ali hajd necu sad traziti mane user posted image
Smjestaj nam je za 10, na plazi smo doslovno za tri minute, curica uzivala, brckala se, bacala kamenje i evo je komirana...

Imate jedan veliki suncani topli pozdrav iz Brista user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:01:38   
rose
user posted image user posted image zavidim user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:05:10   
lala88
zdravo trudnice, kako ste sve redom, ja super?
MAM nebi ti preporucila da kupujes prenatal od NW jer u njemu nema nikako magnezija, zeljeza niti omega 3 masnih kiselina, jeste dosta jeftiniji u odnosu na ostale jer dodje oko 100 tableta u pakovanju, ali dok pokupujes ovo ostalo sto mu fali mozes kupiti najskuplje prenatal vitamine, ja sam ga platila 26km, popila par i vidjela sta fali i prestala piti.
LTM samu uzivaj, dobro se okupaj i za sve zene sa foruma user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:14:11   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo trudnice, kako ste sve redom, ja super?
MAM nebi ti preporucila da kupujes prenatal od NW jer u njemu nema nikako magnezija, zeljeza niti omega 3 masnih kiselina, jeste dosta jeftiniji u odnosu na ostale jer dodje oko 100 tableta u pakovanju, ali dok pokupujes ovo ostalo sto mu fali mozes kupiti najskuplje prenatal vitamine, ja sam ga platila 26km, popila par i vidjela sta fali i prestala piti.
LTM samu uzivaj, dobro se okupaj i za sve zene sa foruma user posted image



Sad pijem hipp mama al ni u njemu nema zeljeza pa sam mislila da ima u nw prenatalu,hvala draga na informaciji,onda cu traziti nesto kvalitetnije

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:17:40   
lala88
evo sad citam sastav ima zeljezo, ali definitivno nema magnezij i omega 3 masne kiseline, zeljeza ima 28mg ili 200%

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:18:50   
ninuska

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo trudnice, kako ste sve redom, ja super?
MAM nebi ti preporucila da kupujes prenatal od NW jer u njemu nema nikako magnezija, zeljeza niti omega 3 masnih kiselina, jeste dosta jeftiniji u odnosu na ostale jer dodje oko 100 tableta u pakovanju, ali dok pokupujes ovo ostalo sto mu fali mozes kupiti najskuplje prenatal vitamine, ja sam ga platila 26km, popila par i vidjela sta fali i prestala piti.
LTM samu uzivaj, dobro se okupaj i za sve zene sa foruma user posted image



Sad pijem hipp mama al ni u njemu nema zeljeza pa sam mislila da ima u nw prenatalu,hvala draga na informaciji,onda cu traziti nesto kvalitetnije

Ja ga pila u prvoj trudnoci, pa i u ovoj. Sad ste me zadeverale..ne znam sta da uzmem user posted image
LTM uzivaj..sad je super. Nema guzve. I mi idemo u ponedjeljak aBd. Znaci, moze se kupati, nije hladna voda?

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:31:50   
araj

IZVORNA PORUKA: Dalija098

Araj hvala na odgovoru, a kako doći do njega? Kojim danima prima pacijentice i od koliko sati?



Ja nazovem na br.tel.250 285 i pitam kad je doktor na ultrazvuku. Nekad bude srijedom il cetvrtkom od 13-15h. Al pitas kad nazoves.

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:33:05   
lala88
ninuska pila ga je i moja jetrva i sve je bilo ok, ne kazem ja da on nevalja, nego samo pisem sta mu fali. Ja sam ionako smanjila te vitamine, svaki dan jedem voce i povrce bas u ogromnim kolicinama. Pila sam redovno vitamine do 6-og mjeseca kasnije pocela sarati sad slabo pijem, jer dr svaki put kaze masallah kako je napredna beba, vjerovatno uzima vitamine iz hrane, a ja se super osjecam.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:33:07   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo trudnice, kako ste sve redom, ja super?
MAM nebi ti preporucila da kupujes prenatal od NW jer u njemu nema nikako magnezija, zeljeza niti omega 3 masnih kiselina, jeste dosta jeftiniji u odnosu na ostale jer dodje oko 100 tableta u pakovanju, ali dok pokupujes ovo ostalo sto mu fali mozes kupiti najskuplje prenatal vitamine, ja sam ga platila 26km, popila par i vidjela sta fali i prestala piti.
LTM samu uzivaj, dobro se okupaj i za sve zene sa foruma user posted image




zato ja uymem orthomol za mjesec dana...izvalim stoju ...al imam i omegu 3 i proiotik..doduse sigurno ne bih kupovqla te da ih ne mogu refundirati..uzimala bij mozda solgarov prenatal

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 15:34:06   
araj
LTM uzivaj i okupaj se i za nas. Ja tako volim more i plivati al bazene ne volim :(

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 16:23:37   
mala curica
Ja aam k'o krepana macka......cijeli dan peglam bebine stvari i nikako zavrsiti,kad god pogledam u korpu nikako da se smqnji kolicina.
Noge natekle imam osjecaj da se svakog treba explodirati,postaje bolno hodanje.
Sada malo legla i izpruzila noge pa da nastavim s peglanjem,rucak nisam napravila,a moram i to
Sad cu jos malo peglati i pravo u kuhinju,vani je pretoplo za komiranje ako izadjem u stanu sparno,a ne pali mi se klima.
Eto ja se na brzinu izjada vama user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 17:21:54   
LieToMe RR
heeejjj trudnice moje drage, vidim pricate o vitaminima...ja sam na onom centravitovom i godi mi. jedino sam se sa onim magnezijumom napatila.
ninuska voda jest malo hladnija i niko se od domacih ne kupa jos al ja nisam dosla da gledam more iz kafane nego da beba i ja skvasimo guzu user posted image tako da vala ja se kupala. posto je mm ovdje proveo djetinjatvo, svi ga znaju rekose mu da ih je sramota da se trudna sarajka kupa a oni sjede u hladovini user posted image
malena je vec u tri navrata skvasila guzu user posted image
sta da vam kazem a da vec nisam, vrijeme idealno...mozak vec na pasi...cak sam se i knjige dokopala user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 19:18:23   
ziel
OOO draga zeno uzivaj u svakom trenutku dok si tamo, zavidimo ti user posted image
I ja i mm bi trebali bar jedan vikend skoknuti bar do Neuma , a kad bude godisnji mozda i negdje dalje user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 19:21:15   
*pcelica*
Evo i mene krepane user posted image Djecija soba hodnik i kuhinja okreceni, ocisceni. Soba smjestena. Najgore mi je bilo izvaditi stvari iz ormara pa dok sam ih kasnije vratila. Srecom sveki mi je puno pomogla u ciscenju. Sad lezim i odmaram.Nesto mi se jede ali ne znam sta user posted image Pijem i ja prenatalod nw. Ja ih platila 28 KM.Nisam doduse im ni gledala sastav ali sam vidjela da ima zeljeza. Meni bilo bitno da mi nije muka od njih a ne sastav. (ja i moja logika)

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 19:35:16   
ninuska
LTM uzivajte...naravno da neces sjediti.po kaficima. Mjestani nek se zezaju user posted image . Oni su tu cijelu godinu..mogu kad hoce da se kupaju..i ja se kupam svake godine u junu. Mi jos iz Draca odemo Zuljanu, a znas da je tamo bas hladna voda...
pcelice user posted image ...svaka cast..odmori malo, pa nastavi..meni ce ostati samo ugrubo da ocistim.poslijw krecenja..kapljice i vanjski dio kuhinje i.ormara..ostalo sam zavrsila..ustvari,.imam jostri ladice ocistiti..
nisam vam rekla. Kupih ogradicu za krevet Ajlin za 20 KM..nova, upakovana. Covjek donio iz Amerike..jao, nase srece..takva Brevi je oko 60 KM

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 0:25:03   
lala88
Ima li koja zenica da je budna, da nepisem sama sa sobom? Nece san na oci ko u inat, jos ustala ranije i cjeli dan se premorila od hodanja, pa ribolov kasnije, ali vec 1,5h se vrtim nikako zaspati, izgleda se tjelo priprema za ne spavanje. Ajd onda makar vi ostale spavajte kad ja nemogu user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 1:47:17   
scarlett
Drage ženice, samo da se kratko javim, dugo vas već ne čitam, ne stižem nikako, ali nema smisla da se nikako ne javljam, a toliko vremena sam provela ovdje jadajući se user posted image .

Možda ste već i čule, ja sam se porodila prije nešto više od 2 sedmice. Imala sam želju za prirodan porod poslije CR, pružena mi je šansa, međutim moje tijelo nije htjelo surađivati, na kraju sam morala na hitan CR, ali hvala Bogu da je sve dobro prošlo na kraju i da se moja bebara nije napatila. Stigla je cura 3 700 g, 53 cm. Kada stignem pisat ću porođajnu priču, bila sam u bolnici ukupno 7 dana i nema ništa ljepše nego kad se vratiš kući, a sve hvala Bogu dobro prošlo.
Da ako Bog da sve dočekate svoje bebice žive i zdrave i da se brzo oporavite. Ja sam ovaj put puno brže stala na noge nego nakon prvog CR i prilično se brzo oporavljam. Dojimo, malo me brdavice zezaju, bole, ali i to će proći, dojila sam sina i jedva čekam da bol prođe da potpuno možemo uživati u dojenju.
Ja sam se ukupno udebljala 17 kg, na porodu sam izgubila ca. 8-9 kg, ali apetit mi je sada lud, stalno sam gladna i slatko jedem u velikim količinama, mislim da ću sada vratiti kile što ih izgubih na porodu user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 7:33:54   
*pcelica*
Dobro jutro drage moje. Jeste li se naspavale? Ja nisam user posted image Jos mm zakasnio na posao. Komirala sam se sinoc.
Scarlet cestitam na prinovi. Masala velika cura.user posted image user posted image Zao mi je sto porod nije tekao po planu, ali najvaznije je da ste ti i beba dobro user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 7:35:18   
ziel
Cestitam SCARLET da budete zdrave i zive user posted image A sad je razumljivo da ti RR nije ni na pameti, zbog bebe i oporavka...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 8:04:27   
ninuska
Jutrooo
scarlet user posted image . Cestitam, zao mi je sto porod nije iisao po planu. Nadam se da se nisi mucila. Sad uzivaj sa svojim pilicima user posted image .
lala.. bila sam ja budna, ali ulazila na forum i od mog zadnjeg posta niko se nije javio. Onda sam gledala tv user posted image .
hocu kafu da popijem, doruckujem pa odoh na depilaciju. Trebala bih sutra na kontrolu aBd. Mislila u petak, ali s3 skraceno radi zbog dolaska pape. Moram i do Azela da vidim ima li sandala za plazu. Kupila Ajlin prosle godine i super su bile. Moze u njima u vodu i po plazi, a ne ulazi kamenje.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 8:31:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutrooo
scarlet user posted image . Cestitam, zao mi je sto porod nije iisao po planu. Nadam se da se nisi mucila. Sad uzivaj sa svojim pilicima user posted image .
lala.. bila sam ja budna, ali ulazila na forum i od mog zadnjeg posta niko se nije javio. Onda sam gledala tv user posted image .
hocu kafu da popijem, doruckujem pa odoh na depilaciju. Trebala bih sutra na kontrolu aBd. Mislila u petak, ali s3 skraceno radi zbog dolaska pape. Moram i do Azela da vidim ima li sandala za plazu. Kupila Ajlin prosle godine i super su bile. Moze u njima u vodu i po plazi, a ne ulazi kamenje.

E ja bas gledam na netu nesto oko tog skracenog radnog vremena, pise u citavoj Federaciji, ja sam na TK drzavna ustanova, to znaci da cu i ja u petak do 12:00 raditi??? Jel tako? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 8:36:58   
ninuska
IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutrooo
scarlet user posted image . Cestitam, zao mi je sto porod nije iisao po planu. Nadam se da se nisi mucila. Sad uzivaj sa svojim pilicima user posted image .
lala.. bila sam ja budna, ali ulazila na forum i od mog zadnjeg posta niko se nije javio. Onda sam gledala tv user posted image .
hocu kafu da popijem, doruckujem pa odoh na depilaciju. Trebala bih sutra na kontrolu aBd. Mislila u petak, ali s3 skraceno radi zbog dolaska pape. Moram i do Azela da vidim ima li sandala za plazu. Kupila Ajlin prosle godine i super su bile. Moze u njima u vodu i po plazi, a ne ulazi kamenje.

E ja bas gledam na netu nesto oko tog skracenog radnog vremena, pise u citavoj Federaciji, ja sam na TK drzavna ustanova, to znaci da cu i ja u petak do 12:00 raditi??? Jel tako? user posted image

Kazu u cijeloj federaciji. Moj muz radi u drzavnoj firmi i radice krace u petak. Ne znam tacno do koliko sati user posted image .
meni svejedno user posted image ..svaki dan odmor. Salim se...drago mi je zbog vas user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 3.6.2015 8:38:35 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 8:47:31   
ninuska
Eno...vidi ih...opet nigdje nijedne user posted image . Kad izadjem vi cete se raspisati user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 9:21:23   
ziel
Vlada Federacije Bosne i Hercegovine odlučila je danas da 5. juna radno vrijeme u svim državnim, javnim institucijama i ustanovama te organima uprave na teritoriji Federacije BiH bude skraćeno i traje do 12 sati.
Tako će uposlenici državnih i javnih institucija u Bihaću, Mostaru, Tuzli (dakle, u svim gradovima u FBiH) raditi do 12.00 sati, iako papa Franjo dolazi u Sarajevo.


Juhuuuuuu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 9:44:44   
Carobno jutro


Jutro zene,

Zene kako krecenje?

Mene je moja cura svu noc udarala. Znaci dernek teski.user posted image Sad spava. I de mi recite, je li vas udara niskouser posted image Zadnji put na kontroli sam vidjela da se okrenula, ali dr rece da se oni jos u ovom periodu okrecu jer imaju mjesta. A meni bas nesto nisko dole osjetim, cime li me lupa ovakouser posted image Isto kao bubanj svu noc. Ako bude ovako i kad se rodi aBd, bit ce veselo svu nocuser posted image

Scarlet, cestitam, hajde neka jei carski samo neka je proslo sve kako treba i da je cura dosla ziva i zdrava svojim roditeljima i braciuser posted image

LTM, smoci guzu za nas debeleuser posted image

ziel, svi rade do 12 u petak a po mom misljenju i to je puno, bit ce haoticno u Sarajevu bas. Ima toliko najavljenih autobusa, ljudi u privatnom aranzmanu sto dolaze. Ludilo ce biti. Ja znam da se moji na poslu raduju user posted image a sto kaze ninushka, meni svejednouser posted image

ninushka, ti na sredjivanje prije pregleda, lijepo..da se utegnes i zategnes i zgulisuser posted image a sretno na pregleduuser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *