|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 9:45:28   
lala88
jutro drage moje, ja zaspala nekad poslije 2h, a probudila se oko 7h i ovo sto sam spavala samo sam se vrtila, bas teska noc.
Scarlet cestita, sto brzi oporavak ti zelim, a bebi puno srece i zdravlja, uzivaj draga najteze je proslo, mazi se sa svojom djecicom.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 9:45:34   
pandica
Drage moje, ne stigoh se nikako ranije javiti. Na poslu mi je haos. Samo da pozelim sretne i uspjesne kontrole u ovom mjesecu, a curama kojima je termin na pragu zelim sto laksi porod i da što brže donesu svoju sreću na ovaj svijet user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 10:16:37   
LieToMe RR
Juuuttrrroooooo user posted image drage
prvo da cestitam scarlet user posted image sve najljepse od srca vam zelim. bebica je masala po mjerama pravo napredna, svaka cast tebi i da se brzo oporavis, da uzivas...

Ja sam se sinoc komirala oko pola 10-10 i do jutros (razumljivo skroz s obzirom da sam spavala svega od 1-4 pa onda pakovanje, put) elem, sinoc smo setali sve do Podaca, divna je setnjica.
Jutros pao ness na terasi dok su mm i malena spavali, dorucak i ove letece djidje...mm otisao do granapa posto nase divno dijete jede samo bijeli hljeb user posted image nedaj boze da pojede razevi, crni ili bilo koje druge "boje" user posted image
Cekamo njega da se vrati pa cemo lagano prvo u kafanu user posted image a onda metar dalje na plazu (oni su vec bili kazu more pohladno, ganjali neku macu po plazi i bacali kamencice)

Nisam vam se pohvalila stala sam u kupaci user posted image do duse donji dio savrsen ali sa gornjim sam se napatila user posted image
Dobih i od mm komplimente user posted image da su mi sike velike i da stoje ko da sam push up stavila a da mi je pupo ko sa L kad sam otisla na porod user posted image user posted image
Ja koliko primjetih postala interni predmet zajebancije user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 10:27:14   
ziel
E moja LTM ,mozes mene zamisliti kad se skinem u kupaci - visoka 160cm teska 82kg user posted image Ja kako citam tvoj post zamisljam tu klimu morsku i kao da mi dodje miris mora pod nos user posted image
Mozda i ja i mm skoknemo ovaj vikend do Neuma, moracu provjeriti vremensku prognozu da ne bi dzaba otisli user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 11:03:59   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuuttrrroooooo user posted image drage
prvo da cestitam scarlet user posted image sve najljepse od srca vam zelim. bebica je masala po mjerama pravo napredna, svaka cast tebi i da se brzo oporavis, da uzivas...

Ja sam se sinoc komirala oko pola 10-10 i do jutros (razumljivo skroz s obzirom da sam spavala svega od 1-4 pa onda pakovanje, put) elem, sinoc smo setali sve do Podaca, divna je setnjica.
Jutros pao ness na terasi dok su mm i malena spavali, dorucak i ove letece djidje...mm otisao do granapa posto nase divno dijete jede samo bijeli hljeb user posted image nedaj boze da pojede razevi, crni ili bilo koje druge "boje" user posted image
Cekamo njega da se vrati pa cemo lagano prvo u kafanu user posted image a onda metar dalje na plazu (oni su vec bili kazu more pohladno, ganjali neku macu po plazi i bacali kamencice)

Nisam vam se pohvalila stala sam u kupaci user posted image do duse donji dio savrsen ali sa gornjim sam se napatila user posted image
Dobih i od mm komplimente user posted image da su mi sike velike i da stoje ko da sam push up stavila a da mi je pupo ko sa L kad sam otisla na porod user posted image user posted image
Ja koliko primjetih postala interni predmet zajebancije user posted image



uh da mi je tog mirisa morskog sada...vi samo uzivajteuser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 11:24:35   
anitaa
LTM uživaj, ja se sve nešto nadam,fino bude i u 9. om na moru, mada treba sve uskladiti...ovih dana žongliram, zadnji dani na poslu  kod kuće radovi, kupovina, S. aktivnosti..odoh na pauzu, pozdrav svim trudnicama user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 11:27:26   
lala88
ZIEL posto radis u TK zdravstvu, raspolazes li informacijom placa li se da bi muz mogao prisustvovati porodu, ako se placa, koliko se placa, kome se placa i kad se placa? Unaprijed hvala za svaku infprmaciju

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 11:33:10   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

E moja LTM ,mozes mene zamisliti kad se skinem u kupaci - visoka 160cm teska 82kg user posted image Ja kako citam tvoj post zamisljam tu klimu morsku i kao da mi dodje miris mora pod nos user posted image
Mozda i ja i mm skoknemo ovaj vikend do Neuma, moracu provjeriti vremensku prognozu da ne bi dzaba otisli user posted image

ziel mi ostajemo do cetvrtka aBd i sve su najavili lijepo vrijeme, mi smo vec juce nabacili malo boje u letu, ovdje je juce bilo 26-27 stepeni. voda jest malo hladnija ali je predobro.
sto se tice kupaceg kako se nadala dobro se udala user posted image , sad sam bas ko morz u vodi user posted image
carobno jutro, anita user posted image user posted image user posted image user posted image
rose sretan zavrsetak radova, M.A.M. sretan pocetak radova user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 12:21:28   
ziel

IZVORNA PORUKA: lala88

ZIEL posto radis u TK zdravstvu, raspolazes li informacijom placa li se da bi muz mogao prisustvovati porodu, ako se placa, koliko se placa, kome se placa i kad se placa? Unaprijed hvala za svaku infprmaciju

Ne znam bas za tu informaciju jer ja svom ne bih dala da mi bude tu dok se budem poradjala user posted image Ali mozes dobiti UKC centralu na ovaj broj 303 - 500 pa trazi da te spoje s Porodilistem i tu ce ti se neko javiti ko to zna... Ja tako sve sto me zanima zovem na tel. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 12:30:13   
rose

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



Jutro zene,

Zene kako krecenje?

Mene je moja cura svu noc udarala. Znaci dernek teski.user posted image Sad spava. I de mi recite, je li vas udara niskouser posted image Zadnji put na kontroli sam vidjela da se okrenula, ali dr rece da se oni jos u ovom periodu okrecu jer imaju mjesta. A meni bas nesto nisko dole osjetim, cime li me lupa ovakouser posted image Isto kao bubanj svu noc. Ako bude ovako i kad se rodi aBd, bit ce veselo svu nocuser posted image

Scarlet, cestitam, hajde neka jei carski samo neka je proslo sve kako treba i da je cura dosla ziva i zdrava svojim roditeljima i braciuser posted image

LTM, smoci guzu za nas debeleuser posted image

ziel, svi rade do 12 u petak a po mom misljenju i to je puno, bit ce haoticno u Sarajevu bas. Ima toliko najavljenih autobusa, ljudi u privatnom aranzmanu sto dolaze. Ludilo ce biti. Ja znam da se moji na poslu raduju user posted image a sto kaze ninushka, meni svejednouser posted image

ninushka, ti na sredjivanje prije pregleda, lijepo..da se utegnes i zategnes i zgulisuser posted image a sretno na pregleduuser posted image



samo nek udara...i ja je osjetim nisko i to su none...ova ceza jos uvijek na guzi...valjda se okrene do poroda user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 12:30:32   
lala88
ej ziel evo ja sad zvala radjaonu, Moze muz prisustvovati, nista se ne javljuje ranije niti se placa, niti treba nalaze vaditi, kad dodjemo gore da kazemo dr da hoce i on na porod i uvesce ga kad pocen porod. Eto da imas informaciju ako ti zatreba ili ako jos kome treba.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 12:45:39   
maksi
Dan zeneeeeeee,
Ja sam bas nesto slaba i malaksala jedva micem,podjem nesto da uradim pa sjednem. Vjerovatno me i alergija dodatno crpi,bas se pojacala zadnjih dana kisem smrcem cak mi i krv krene na nos po nekoliko puta dnevno.

Od sutra krecimo ako Bog da,

Sada me zanima gdje ste kupovali da vam naprave boje,ja sam gledala u fabulasu, pa bi volila da jos negdje pogledam.

Cini mi se da je LTM nesto spominjala pa ako joj nije mrsko neka ponovi

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 12:59:40   
ziel

IZVORNA PORUKA: lala88

ej ziel evo ja sad zvala radjaonu, Moze muz prisustvovati, nista se ne javljuje ranije niti se placa, niti treba nalaze vaditi, kad dodjemo gore da kazemo dr da hoce i on na porod i uvesce ga kad pocen porod. Eto da imas informaciju ako ti zatreba ili ako jos kome treba.

E super bas si dobila sve informacije user posted image Neka je sretno tebi i tm, ipak je hrabar sto je odlucio da ide na porod

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 13:00:20   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: maksi

Dan zeneeeeeee,
Ja sam bas nesto slaba i malaksala jedva micem,podjem nesto da uradim pa sjednem. Vjerovatno me i alergija dodatno crpi,bas se pojacala zadnjih dana kisem smrcem cak mi i krv krene na nos po nekoliko puta dnevno.

Od sutra krecimo ako Bog da,

Sada me zanima gdje ste kupovali da vam naprave boje,ja sam gledala u fabulasu, pa bi volila da jos negdje pogledam.

Cini mi se da je LTM nesto spominjala pa ako joj nije mrsko neka ponovi


evo mene ko za mene pita user posted image
ovo moje dvoje se komirali user posted image sto ti je morski zrak i malo plivanja a ja na terasi malo surfam i odmaram...

sto se tice boja mi nismo mutili, bilo mi preskuo da mutim u onu latex a one gotove imas u peniju, mi smo uzeli neku visocku orca style i stvarno smo prezadovoljni (imas i slike u temi maj, postavila sam se cini mi se kad je krevet dosao malenoj) a ima i jupol trendi ili trend vec gotove umucene, raznih boja samo meni trebale intezivnije boje. i ovi u peniju mute koliko znam.
sretno i tebi sa radovima user posted image da vas sviju vrijeme posluzi i da se ne umorite puno

e da ima i u kaparolu u komsiluku kod sentade samo ne znam koliko je para jer im je radno vrijeme nekakvo ludo pa nisam stigla da odem da pitam. meni mucenje u obicnu nije trebalo jer smo uzeli vec gotove (isto mi ga dodje) mislila da mutimo u latex ali bi mi preskupo pravo tako da sam bila odustala od svih varijanti mucenja. ove orca gotove su kantica od 2,5 l oko 19 KM a jupol trendi je malo skuplji oko 22-23 cini mi se pa eto skontaj jel ti se isplati mutiti jer ovih gotovih imas bas puno nijansi

< Poruku je uredio LieToMe -- 3.6.2015 13:05:13 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 13:21:01   
maksi
Draga hvala puno na brzom odgovoru,odmaraj i uzivaj
IZVORNA PORUKA: LieToMe

IZVORNA PORUKA: maksi

Dan zeneeeeeee,
Ja sam bas nesto slaba i malaksala jedva micem,podjem nesto da uradim pa sjednem. Vjerovatno me i alergija dodatno crpi,bas se pojacala zadnjih dana kisem smrcem cak mi i krv krene na nos po nekoliko puta dnevno.

Od sutra krecimo ako Bog da,

Sada me zanima gdje ste kupovali da vam naprave boje,ja sam gledala u fabulasu, pa bi volila da jos negdje pogledam.

Cini mi se da je LTM nesto spominjala pa ako joj nije mrsko neka ponovi


evo mene ko za mene pita user posted image
ovo moje dvoje se komirali user posted image sto ti je morski zrak i malo plivanja a ja na terasi malo surfam i odmaram...

sto se tice boja mi nismo mutili, bilo mi preskuo da mutim u onu latex a one gotove imas u peniju, mi smo uzeli neku visocku orca style i stvarno smo prezadovoljni (imas i slike u temi maj, postavila sam se cini mi se kad je krevet dosao malenoj) a ima i jupol trendi ili trend vec gotove umucene, raznih boja samo meni trebale intezivnije boje. i ovi u peniju mute koliko znam.
sretno i tebi sa radovima user posted image da vas sviju vrijeme posluzi i da se ne umorite puno

e da ima i u kaparolu u komsiluku kod sentade samo ne znam koliko je para jer im je radno vrijeme nekakvo ludo pa nisam stigla da odem da pitam. meni mucenje u obicnu nije trebalo jer smo uzeli vec gotove (isto mi ga dodje) mislila da mutimo u latex ali bi mi preskupo pravo tako da sam bila odustala od svih varijanti mucenja. ove orca gotove su kantica od 2,5 l oko 19 KM a jupol trendi je malo skuplji oko 22-23 cini mi se pa eto skontaj jel ti se isplati mutiti jer ovih gotovih imas bas puno nijansi



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 14:14:35   
ninuska
Dodjoh i ja. Popila kaficu sa prijateljicom, pa otisla da se ocerupam user posted image . Sad mogu i dr i na more. Zvala dr kad kaze sutra nije tu, pa u.petak da dodjem. Bitno mi je samo prije mora da obavim kontrolu.
maloj trazila pape za plazu, ali nisam nasla to sto trazim. Imam one ko crocsice ali hocu da moze u njima i.u vodu. Gumene na kopcanje sa rupicama..hahs..objasnjenja..prosle godine sam takve kupila u azelu ali ih sad nemaju. Ali, nadjoh joj na snizenju sandalice za ljeto, kozne, bas udobne user posted image . Valjda ce joj biti ok..ne mogu joj probati jer je otisla sa nanom i dekom na turneju do jablanickog jezera user posted image . Dijete ce me zaboraviti. I sebe pocastih majicom u azelu, esprit, kimono rukav, duza taman za preko helanki user posted image .
Danas ne pravim nista za rucak muz ce rostilj raspaliti..ma milina od zivota user posted image

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 14:41:30   
Carobno jutro


rose, ma udara ona hvala Bogu non stop, nije meni mrsko..cak sta viseuser posted image ja uzivam. Nego eto nesto bas nisko pa me prepade. Ko kad sam isprepadana ko laneuser posted image . A i ono ponekad zigne dole kroz rodnicu pa me sve to ustroca iako eto na kontroli je bilo sve lijepo zatvoreno. DOduse nije me gledlala odozdo da ne ceprka kaze.
Ma hadj valjda je u redu sveuser posted image

maksi, mi smo isto uzeli vec mijesane boje. Izabrali boju u katalogu i dobili istu takvu. Samo sad ne znam koja je bila ove godine ali eto LTM ti je vec rekla. Uzimali smo prosle jupol i zadovoljni smo bili.

ninushka, nek' si se ti ocerupala pa kud puklo da puklouser posted image i spremna si za morauser posted image

LTM, ubaci nam koju sliku sa plazeuser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 15:19:53   
ziel
Zene jeste li koristile u trudnoci kremu za depilaciju? I dal se uopste moze koristiti za dole *** bikini zonu? user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 3.6.2015 15:20:30 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 16:04:42   
maksi
Draga i kod mene ista situacija kada me ritne neme dole proziga da nekada moram stati ne mogu se maknuti,pa nekada prema preponama i cak u guzi. Cak sam se bila prepala jer to nisam osjecala u prijasnjim trudnocama,doktorica kaze da je to normalno pa sam se malo smirila
IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



rose, ma udara ona hvala Bogu non stop, nije meni mrsko..cak sta viseuser posted image ja uzivam. Nego eto nesto bas nisko pa me prepade. Ko kad sam isprepadana ko laneuser posted image . A i ono ponekad zigne dole kroz rodnicu pa me sve to ustroca iako eto na kontroli je bilo sve lijepo zatvoreno. DOduse nije me gledlala odozdo da ne ceprka kaze.
Ma hadj valjda je u redu sveuser posted image

maksi, mi smo isto uzeli vec mijesane boje. Izabrali boju u katalogu i dobili istu takvu. Samo sad ne znam koja je bila ove godine ali eto LTM ti je vec rekla. Uzimali smo prosle jupol i zadovoljni smo bili.

ninushka, nek' si se ti ocerupala pa kud puklo da puklouser posted image i spremna si za morauser posted image

LTM, ubaci nam koju sliku sa plazeuser posted image



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 16:14:24   
araj
rose, kako ti refundiras orthomol natal? Ja ga koristim i poskup je :)

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 17:11:26   
rose

IZVORNA PORUKA: araj

rose, kako ti refundiras orthomol natal? Ja ga koristim i poskup je :)



ja imam vanbredu (cigna od nedavno) preko posla, pa mi oni refundiraju sve i preglede i lijekove

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 17:17:56   
araj
vjerovatno sto radis kod stranaca :) Hvala ti na odgovoru. Sta cu, nastavit cu piti njih i dalje.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 17:39:18   
ninuska
Jao, zene,ja sam totalno poludila. Otvorim.frizider maloprije kad imam sta vidjeti...hljeb u kesi..uredno sam ga stavila vjerivatno jucer, jer jutros sam pojela perece tako da frizider nisam ni otvarala user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 17:39:50   
LieToMe RR
http://s5.postimg.org/so7qjw7zr/WP_20150603_11_13_10_Pro.jpg

ovo se malena i ja foliramo u kafani user posted image
odoh jos galebove da postavim user posted image

http://s5.postimg.org/hpwh1pjef/WP_20150602_13_14_50_Pro.jpg
evo i galebova

velika vam pusa user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 3.6.2015 17:44:06 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
3.6.2015 17:45:14   
ninuska
LTM...prelijepe ste obje...cura posebno user posted image ..mashallah pupe...i moj je tu negdje user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *