|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 8:14:35   
M.A.M.
suti zeno draga user posted image ,odkako sam usla u sedmi stvarno mi se apetit povecao,sinoc sam legla gladna jer sam juce kod mame trpala sta sam stigla,ona samo donosi,a ja sve necu pa uzmemuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 8:24:05   
maksi
Jesmo,divno su ga obnovili,klinci su bas uzivala
IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: maksi

Jutroooooo user posted image ,

Mi polako poceli sa pripremama za krecenje,rasklanjam trebam otici i u kupovinu boje,sinoc nestigosmo.

Juce sam se nahodala sa svojim momcima da sam bukvalno jedva dosla kuci, od ssc sam pjeske dosla do pofalica Vilsonovim onda u park,a prie toga bila u Merkatoru na Socijalnom,
U jednom momentu mi se piskilo pa me je beba plus pritiskala dole sa desne strane mislila sam crkoh,sreca uletih u jedan kafic i piskihuser posted image

Odo za poslom

Super draga..neka si. I treba sto vise da setamo..meni se nesto ne da u zadnje vrijeme..nekako sve autom osim ovog jucer sopinga.
jeste li bili u onom novom parku na Grbavici, uz miljacku? Cini mi se da se obnovio turskom donacijom



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 8:28:05   
ninuska

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

suti zeno draga user posted image ,odkako sam usla u sedmi stvarno mi se apetit povecao,sinoc sam legla gladna jer sam juce kod mame trpala sta sam stigla,ona samo donosi,a ja sve necu pa uzmemuser posted image

Mi jucer rostiljali. Toliko sam se najela da sam mislila da cu eksplodirati. Poslije rostilja umjesto da predahnem ja navalila na voce: tresnje i breskve. user posted image . Ma haos. A kad krenemo na more pa svratim u lidl i kupim one njihove slatkise sa marcipanom i keksice...moram se kontrolisati user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 8:29:04   
ninuska

IZVORNA PORUKA: maksi

Jesmo,divno su ga obnovili,klinci su bas uzivala
IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: maksi

Jutroooooo user posted image ,

Mi polako poceli sa pripremama za krecenje,rasklanjam trebam otici i u kupovinu boje,sinoc nestigosmo.

Juce sam se nahodala sa svojim momcima da sam bukvalno jedva dosla kuci, od ssc sam pjeske dosla do pofalica Vilsonovim onda u park,a prie toga bila u Merkatoru na Socijalnom,
U jednom momentu mi se piskilo pa me je beba plus pritiskala dole sa desne strane mislila sam crkoh,sreca uletih u jedan kafic i piskihuser posted image

Odo za poslom

Super draga..neka si. I treba sto vise da setamo..meni se nesto ne da u zadnje vrijeme..nekako sve autom osim ovog jucer sopinga.
jeste li bili u onom novom parku na Grbavici, uz miljacku? Cini mi se da se obnovio turskom donacijom



Znaci da vrijedi da se ode. Superrrr...mozda cak i za vikend

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 8:40:01   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

suti zeno draga user posted image ,odkako sam usla u sedmi stvarno mi se apetit povecao,sinoc sam legla gladna jer sam juce kod mame trpala sta sam stigla,ona samo donosi,a ja sve necu pa uzmemuser posted image

Mi jucer rostiljali. Toliko sam se najela da sam mislila da cu eksplodirati. Poslije rostilja umjesto da predahnem ja navalila na voce: tresnje i breskve. user posted image . Ma haos. A kad krenemo na more pa svratim u lidl i kupim one njihove slatkise sa marcipanom i keksice...moram se kontrolisati user posted image


user posted image user posted image user posted image pa to je najgore gladne oci,a gdje god dodjem svi me samo kljukaju kazu moram jesti da im misevi ne pojedu sve user posted image ,sreca nasa pa sad imamo dobar izbor voca,a da je zima ja ne znam kako bih se porodila user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 9:12:28   
pandica
Dobro jutro drage moje, kako vi sa ovim vrucinama i naticanjem? Meni su noge katastrofa. Navecer me strah pogledati u njih user posted image
A ujutro u predjelu risa isto kao da imam dvije buhtlice user posted image
Novim curama zelim dobrodoslicu user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 9:43:17   
alman
jutro jeste li mi se naspavale, kako ste sve redom, vdim bile ste aktivne nisam nista citala jucer, opet bili cijeli dan na vikendici,

mi smo dobro, samo se osjecam teko tesko, kad hodam sve se gegam, sva sreca pa sam poradila na vrijeme nema sanse da bih sad mogla raditi onoliko ko prije 15 dana, tako drage moje ne ccekajte 9 mjesec sve do tad poradite, jos dolaze sve vece vrucine user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 9:47:18   
alman

IZVORNA PORUKA: scarlett

Drage ženice, samo da se kratko javim, dugo vas već ne čitam, ne stižem nikako, ali nema smisla da se nikako ne javljam, a toliko vremena sam provela ovdje jadajući se user posted image .

Možda ste već i čule, ja sam se porodila prije nešto više od 2 sedmice. Imala sam želju za prirodan porod poslije CR, pružena mi je šansa, međutim moje tijelo nije htjelo surađivati, na kraju sam morala na hitan CR, ali hvala Bogu da je sve dobro prošlo na kraju i da se moja bebara nije napatila. Stigla je cura 3 700 g, 53 cm. Kada stignem pisat ću porođajnu priču, bila sam u bolnici ukupno 7 dana i nema ništa ljepše nego kad se vratiš kući, a sve hvala Bogu dobro prošlo.
Da ako Bog da sve dočekate svoje bebice žive i zdrave i da se brzo oporavite. Ja sam ovaj put puno brže stala na noge nego nakon prvog CR i prilično se brzo oporavljam. Dojimo, malo me brdavice zezaju, bole, ali i to će proći, dojila sam sina i jedva čekam da bol prođe da potpuno možemo uživati u dojenju.
Ja sam se ukupno udebljala 17 kg, na porodu sam izgubila ca. 8-9 kg, ali apetit mi je sada lud, stalno sam gladna i slatko jedem u velikim količinama, mislim da ću sada vratiti kile što ih izgubih na porodu user posted image

draga scarlet iskrene cestitke, nek si nam se javila, cura da bude ziva i zdrava puno godina i da dobro slusa roditelje i bracu user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 9:53:01   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuuttrrroooooo user posted image drage
prvo da cestitam scarlet user posted image sve najljepse od srca vam zelim. bebica je masala po mjerama pravo napredna, svaka cast tebi i da se brzo oporavis, da uzivas...

Ja sam se sinoc komirala oko pola 10-10 i do jutros (razumljivo skroz s obzirom da sam spavala svega od 1-4 pa onda pakovanje, put) elem, sinoc smo setali sve do Podaca, divna je setnjica.
Jutros pao ness na terasi dok su mm i malena spavali, dorucak i ove letece djidje...mm otisao do granapa posto nase divno dijete jede samo bijeli hljeb user posted image nedaj boze da pojede razevi, crni ili bilo koje druge "boje" user posted image
Cekamo njega da se vrati pa cemo lagano prvo u kafanu user posted image a onda metar dalje na plazu (oni su vec bili kazu more pohladno, ganjali neku macu po plazi i bacali kamencice)

Nisam vam se pohvalila stala sam u kupaci user posted image do duse donji dio savrsen ali sa gornjim sam se napatila user posted image
Dobih i od mm komplimente user posted image da su mi sike velike i da stoje ko da sam push up stavila a da mi je pupo ko sa L kad sam otisla na porod user posted image user posted image
Ja koliko primjetih postala interni predmet zajebancije user posted image

samo ti cickaj tim morskim ambijentom, a mi cemo guze kvasiti u kadi user posted image

samo uzivaj i odmaraj user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 10:25:29   
lala88
zdravo elegantno popunjene drugarice user posted image
Ja skoro ustala, bas sam se naspavala. Dobrodoslica novim clanicama, ugodnu trudnocu i lagane porode im zelim.
LTM uzivaj draga, nemoj se opterecivati stomakom, prelijepe ste obadvije.
Mene zadnjih par dan boli peta, kad se sagnem kao da neko noz provuce kroz nju, ja kontam da beba nije sjela na kakav zivac, sta vi mislite?

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 10:59:59   
M.A.M.
lala zar i to moze zigati,stvarno smo hafifne nekakve sve,mene trtica ubija user posted image ,sad sam usisala uspuhala se ko slon,sva sam mokra,kako cu u julu user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 11:06:57   
lala88
MAM mi smo sve raspad sistema, svakoj nesto fali, nebi bilo dobro da nije tako ipak smo mi trudnice.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 12:01:32   
M.A.M.
Bebele imam jedno pitanje
Naime imam 2 papagaja,zanima me ima li jos neka od vas ptice u kuci i kako uticu na bebe,ja razmisljam da ih dan svekijevcima bar prvih par mjeseci rad buke,bas sam u dilemi a ne znam kako cu bez njih user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 12:37:26   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

http://s5.postimg.org/so7qjw7zr/WP_20150603_11_13_10_Pro.jpg

ovo se malena i ja foliramo u kafani user posted image
odoh jos galebove da postavim user posted image

http://s5.postimg.org/hpwh1pjef/WP_20150602_13_14_50_Pro.jpg
evo i galebova

velika vam pusa user posted image

aj kako ste mi preslatke sve tri user posted image user posted image
prelijepa trudnica

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 12:55:06   
alman
novim clanicama topla dobrodoslica, jedna ce vidim ubzo da se porodi, pa joj zelim brz i lahak porod, i ja cu najvjerovatnije kod Karahasana, i mislim da je jedan od dr. koji ne ocekuje pare,

a drugoj zelim urednu i ugodnu trudnocu do kraja user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 12:56:36   
ziel
Ja nesto kupilaaaaa za svog malog princa user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 12:59:51   
alman
zene drage ja sam danas nekako tako lose volje, imam nekog posla jos uvijek mi stoji kamara bebi odjece za peglati, al mi se nesto nista ne da za raditi user posted image , bas sam se razlijenila ova dva dana kod svekija

a apetit se i meni povecao, moram i ja povuci rucnu user posted image


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 13:35:26   
UmmuHamza2305
Drage žene, ja ne znam jel' samo kod mene ovako, ali ja sam od 11. sedmice (kada su mi prestale mučnine) stalno gladna
Danas mi je 17+2 i udebljala sam se već 4 kg.. Kada ste vi počele da se debljate? Ja imam osjećaj da neću moći proći kroz vrata nastavim li ovako user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 13:49:07   
lala88
ziel preslatko je.
Ja sam se u 7 mjesecu udebljala 4kg za 5 sedmica. I bio mi je apetit usisivaca (sreca pa je moj dr bio tad na godisnje inace bi me bas izruzi) sad je opet normalan. I sad se debljam po 2kg mjesecno, jedi vise voca, a manje hljeba i pita.

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 13:58:16   
UmmuHamza2305
I ja se u prosjeku debljam oko 0,5 kg sedmično, ali mislim da je rano za toliko debljanje .. Nije li?

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 13:59:14   
rose
jel ono ninuska trazila sandalice plasticne...poput onih nasih kad smo bili djeca na kopcanje, s rupama..ima ih u cicibanu u interexu, 15 KM koliko upratih

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 13:59:44   
anitaa
Ja se nisam udebljala (osim stomaka), niti sam natečena, hvala Bogu na voću i povrću ovih dana, ali sam spremna na sve u ovih zadnjih nepunih 2 mjeseca, jer sam u ovom periodu se počela debljati i oticati s prvom curom, taman kad su vrućine krenule, dr. koja mi je ovdje privatno vodila trudnoću ni sad ne vjeruje da sam na kraju dobila cca 25 kg...ima li kod vas linea negre? u prvoj trudnoći me pratila , čini mi se, od starta i bila je pravo intenzivna, a sad ništa (osim toga i par sitnica obje mi trudnoće copy-paste za sad), negdje sam čitala da zavisi od hormona, pa i jesu me više pucali u prvoj trudnoći, u ovoj hladna ko špricer, user posted image ...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 14:07:00   
rose

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Bebele imam jedno pitanje
Naime imam 2 papagaja,zanima me ima li jos neka od vas ptice u kuci i kako uticu na bebe,ja razmisljam da ih dan svekijevcima bar prvih par mjeseci rad buke,bas sam u dilemi a ne znam kako cu bez njih user posted image



kakva ba buka...pa moja uz pojacanu tv i pricu regularno spavala ni sad joj ne smeta...nek se dijete navikava

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 14:08:06   
rose

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Drage žene, ja ne znam jel' samo kod mene ovako, ali ja sam od 11. sedmice (kada su mi prestale mučnine) stalno gladna
Danas mi je 17+2 i udebljala sam se već 4 kg.. Kada ste vi počele da se debljate? Ja imam osjećaj da neću moći proći kroz vrata nastavim li ovako user posted image



ja sam od pocetka pa do negdje 4-5 mjeseca stalno gladna bila...samo me vucija glad napadne..sad nista...jedem ko i prije trudnoce

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
4.6.2015 14:12:39   
rose

Amira A 06.06.
Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06. user posted image
bebi01...29.06.
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Diska4....04.07. user posted image i user posted image
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Ljeto 15.... 05.08.
Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Novo Ime... 02.09. user posted image
Savi...08.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Amiina ....24.10.

Pcelica...02.11.
Blue moon ... 08. 11.
ziel ...19.11. user posted image


Leena .....14.12.


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *