|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 12:13:48   
bebacha
Ako neko misli da naslov teme nije u redu ili mjesto gdje je postavljena nek promjeni.Mene je ovo sokiralo da nemogu ni razmisljat.Procitajte ovo
http://www.tuzla-x.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=4287:vaa-pria-tuzlanski-pilii&catid=75:vae-prie&Itemid=125


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 12:49:22   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 16:49:28   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Tuzno, pretuzno...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 17:38:47   
Anoniman
Strašno šta se sve dešava u našem društvu a niko ga nije brigauser posted image user posted image user posted image user posted image

Onaj dan kad je bila utakmica Portugal-Bih, saznam da je jedan mali u bolnici u Sarajevu pretučen i silovan od strane vršnjaka, i to drugovi su mu to uradili uzrasta 12 god. poznajem ih sve...Jao kako sam bila bijesna...skoro u Tuzli pretučena braća, vraćala se iz džamije, ni krivi ni dužni završiše na gradini...i masa je takvih slučajeva da me je naprosto strah za moje dijete, a tolika se digla uzbuna zbog jedne pišljuser posted image utakmice, razočarani zaboga izgubili i život nam je uništen...a to je samo jedan običan sportuser posted image Ljuta sam, ljuta i morala sam ovo napisati a o domu za nezbrinutu djecu ne smijem ni da pišem, ježim se, a i bila sam lično svjedok njihovog nemara...


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 19:22:15   
Sandrich
user posted image user posted image ovo je užasno što sam pročitala,žalosno,nemam riječi user posted image user posted image

U julu ove godine vodila sam djecu lošeg imovinskog stanja,bez ijednog roditelja na ljetovanje u Italiju a tu je bilo i petoro djece iz doma za nezbrinutu djecu tuzla...moram priznati da sam na svojoj koži osjetila kako je brinuti se 24 sata za djecu koja su zapuštena od strane svojih roditelja,koji su navikunti na agresivnost,ljutnju,bezobrazluk....ipak svi oni samo žele pažnju i ljubav koju na žalost izgleda da ne primaju ni od koga
sa tom djecom iz doma sam ostala u kontaktu,skoro sam i bila gore i moram reći da je u domu situacija katastrofalna...krade se,tuče,a niko ništa...izgleda da radnici (odgajatelji) dođu na posao samo što moraju,piju kafe a da ih djeca uopšte ne interesuju...fujjjuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 21:30:17   
mamma mumi
Ovo je tako jezivo i tuzno, boze dragi

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
16.11.2009 21:59:31   
Mik Mik
Grozno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
17.11.2009 19:30:21   
mamine oci
user posted image user posted image iskreno bolje da neprocitah poznavajuci sbe cjelu noc necu spavat i vise zalosno neznam sta bih rekla jer sam sokiranauser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
18.11.2009 8:00:49   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  već su mi zuze krenule,ja se borim 4 god.da ga imam a njemu ga Bog dao i ostavio ih (koji su ih ostavili),pa Bože mili pomozi ovoj dječici oni nisu nizašta krivi,pomozi im molim te.
Katastrofa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dom za nezbrinutu djecu
20.11.2009 11:37:44   
almai
Citajuci vase komentare nesmijem ni da otvorim ovu str.Ja sam totalno slaba na djecu i znam da bi mi cijeli dan bio unisten sad da ovo pogledamuser posted image
mozda drugi putuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *