|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca i tablete
15.12.2013 19:25:01   
hElma
Molim administratore da mi ne obrisu temu bar do sutra :). Drage mame i buduce mame, nadam se da ce mi neka od vas moci dati neki konkretan odgovor. Naime, jucer sam saznala sam da trudna (test pokazao), zbog vikenda nisam mogla otici doktoru tako da sam narucena za sutra. Imam vec bebu od 7 mjeseci tako da mogu slobodno reci (nadam se da me niko nece pogresno razumjeti i osudjivati), ali se sad "omaklo". Eh sad, problem je sto sam pila apaurine, kafetine, tablete za zeludac, neofan (mislim da se tako lijek zove), ne znam vise ni sta od lijekova, pa me interesuje da li je neka mama imala slicnog iskustva, sta se desilo, da li je sve u redu s bebom bilo ?!? Znam da ce mi najbolje doktorica pojasniti ali ne mogu da iscekam do sutra jer me ubi razmisljanje sta i kako. Nadam se da ce mi neko uspjeti do sutra odgovoriti. Hvala punooooooooo user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca i tablete
15.12.2013 19:55:19   
canim
Ja mislim da ima negdje tema trudnoca i tablete, pa potrazi, mozda nadjes jos neka iskustva, apaurine nije nikakav problem piti u trudnoci, cak neke trudnice radi kontrakcija piju citavu trudnocu apaurine. Kafetin jeli to isto kao kofadon user posted image ja mislim da je moja mama to pila u pocetku trudnoce sa bratom, nije imala nikakvih problema hB

Sretno i ne sekiraj se, svakako ce ti doktori objasniti user posted image

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca i tablete
15.12.2013 20:15:03   
grozđe
Ja pijem apaurin radi krvnog pritiska, za kiselinu uzimam Gastal, a on je bas za probleme zeluca... ovo ostalo ti ne bih znala reci...

mislim da sam citala na forumu da zene piju i lijekove za glavu....

Sretno....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca i tablete
15.12.2013 20:27:30   
hElma
Pila sam i ja apaurin u prvoj trudnoci uz ginipral i neke tablete za srce, ali je problem sad sto sam sve ovo pila neznajuci za trudnocu, a na pocetku sam, pa me zbog toga strah. S prvom bebom sam na pocetku imala uzasne zubobolje i nisam nista smjela da uzmem, kod 3 zubara isla i niko se nije usudio nista da da. Izdrzacu do sutra pa cu vidjeti sta ce mi doktorica reci. Hvala vama u svakom slucaju na odgovorima user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *