|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jezici ?
13.12.2009 10:08:11   
illa
Koje strane jezike govorite, učite... ?
A koje biste željeli...user posted image

Ja se recimo služim engleskim, učim (natucamuser posted image ) njemački, a neostvarena želja mi je ruski user posted image

Vi ?


_____________________________

http://dobro.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jezici ?
13.12.2009 12:17:09   
Niobe
Engleski odlicno, spanski dobro, francuski u povojima, kao i njemacki.
a bezbeli se i danski sprema.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jezici ?
13.12.2009 13:11:07   
reallove
Engleski,arapski...zelja mi je nauciti njemackiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jezici ?
13.12.2009 13:16:22   
Romali
Engleski o'ličan, to mi je posao. Njemački učila, a da li sam naučila user posted image
Španski u dobra doba razumijem.

Kad smo kod jezika, ima li neka prof.eng.jezika na forumu ( koja radi u osnovnoj školi ) , a da ne živi u HNK? Molila bih je da mi se javi putem pp.

P.S. tema nekad davno bila pa eto, zaključat će nam je.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jezici ?
13.12.2009 19:36:47   
aidicaa
Engleski dobro govrim, spanski odlicno razumem...svetski odlicno i govorim i razumem...a zelja mi je da ucim nemacki user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jezici ?
13.12.2009 22:38:30   
stella
Dobro govorim Italianski,malo Engleski,malo Spanski a zelja mi je Francuski

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jezici ?
13.12.2009 23:13:53   
meli
Znam engleski, njemacki i holandski a voljela bi nauciti arapski.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jezici ?
13.12.2009 23:29:43   
tweety
Engleski i norveški odlično govorim,njemački učila pa dosta razumijem.

Želja mi je da naučim spanski i arapski.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jezici ?
14.12.2009 7:17:35   
Anoniman
Engleski odlicno, danski odlicno ko maternji, svedski razumijem odlicno, slabije pricam..Njemacki sam ucila pomalo nabadam, ne volim njemacki...Jos uvije neostvarene zelje su mi spanski, talijanski i arapski

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jezici ?
14.12.2009 9:52:08   
hanin
Ja pricam njemacki i engleski. Ucim spanski.... A, jedno vrijeme sam zivjela u arapskim zemljama, pa sam naucila po koju rijec. Moram priznati da je jako tezak jezik user posted image ....

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jezici ?
14.12.2009 9:57:09   
mala mu
natucam engl.user posted image user posted image user posted image user posted image ma zezam se znam ga onako solidno
al' zato španski ću magistriratuser posted image user posted image ubiše me ove serije


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jezici ?
14.12.2009 10:36:54   
Ilhana RR
sta je ovo svi zele nauciti njemacki... jel to svi vi hocete u njemacku ako bude smak svijeta??? hahahahahaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jezici ?
14.12.2009 10:39:18   
Nunichi
Engleski znam, ali njemacki sam ucila kroz cijelu osnovnu i srednju, a veze s mozgom nemam. user posted image user posted image Mrzim taj jezik, sav je hladan i ostar i ruzan. user posted image

Francuski mi je zelja, zvuci mi romanticno. user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jezici ?
14.12.2009 10:49:01   
Ilhana RR
Nunichi upravo se slazem sa tobom. I ja sam ga ucila dok sam isla u gimnaziju ali katastrofa, nimalo nevolim taj jezik. Kao sto ti kazes hladan i ostar, sav je fuj...

Ja pricam bolje svedski nego bosanski, engleski takodjer pricam dobro haman ko maternji, razumijem i mogu se sporazumiti na norveskom i na danskom takodjer. Znam se sporazumiti i na njemackom iako ga nevolim...

Spanski sam ucila u skoli ali ostalo mi je sasvim malo rijeci na pamcenju...

Zelja mi je nauciti arapski i turski... turski mislim da mi nebi bilo tesko nauciti jer kad sam bila u turskoj po mom misljenju bio je lahak za uciti jezik...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jezici ?
14.12.2009 10:56:59   
elkina_mala
meni francuski nije bas nesto hihihi
ucim francuski(jer moram) znam engleski,spanski perfektno razumijem(hvala serijama:d),njemacki takodzer znam,mada pomalo zaboravljam...zelja mi je da naucim kineski...d hihihihi

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jezici ?
14.12.2009 12:39:17   
milomoje
Engleski pricam tecno, kao i svedski iako mi se ne svidja... jako dobro sam pricala italianski,ali ga 4 godine vec ne upotrebljavam,uz malo obnove vrati se sve... Ruski sam ucila u osnovnoj i srednjoj,ali za mene je to kao latinski -mrtav jezik, ne zelim ga ni znati ... zeljela bih nauciti spanski...

ima dobar portal lingofriends.com za razmjenu i vjezbu jezika..

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jezici ?
14.12.2009 22:49:20   
kalamaki
engleski razumijem,njemacki uf tortura godinama kroz skolu a bas ga ne volim,dobro pricam i razumijem grcki i italijanski

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jezici ?
14.12.2009 22:58:37   
Anoniman
Pričam fenomenalno bosanski/hrvatski/srpski (i "sandžački"user posted image  u trenucima zabave), engleski veoma dobro, španski pomalo, francuski pomalo.
Poznajem i neke gramatičke principe njemačkog i turskog što mi pomaže u radu sa strancima.

(odgovor članu kalamaki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jezici ?
14.12.2009 23:05:25   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: pingpong

Pričam fenomenalno bosanski/hrvatski/srpski (i "sandžački"user posted image  u trenucima zabave), engleski veoma dobro, španski pomalo, francuski pomalo.
Poznajem i neke gramatičke principe njemačkog i turskog što mi pomaže u radu sa strancima.

user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ma priznaj da kontas i satrovacki user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:30:11   
amela.srce
Dobro pricam i citam: Bosanski, madjarski, albanski, engleski, i nemacki. trenutno ucim francuski, a i ruski znam sa brda niz dole hehe  spanski pomalo naucila pored serija.
 
Pozzzzzzzz

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:41:43   
aicha
nisam bas nesto nadarena za jezike al znam njemacki (zivjela u svicarskoj), engleski ucila 10 godina kroz skolu i fax te razne kurseve pa eto i naucila, francuski ucila u gimnaziji, znam ponesto,

eh ARAPSKI ucim iz ljubavi i nekako mi najlakse ide iako je najtezi jezik sa fondom rijeci od 10 miliona sto je more jezika dok recimo njemacki ima 2-3 miliona rijeci, engleski pola miliona...zamislite sad kako je arapski tezak...i gramatika je poteska al ko voli..ucim eto pomalo

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:42:45   
aicha
IZVORNA PORUKA: fatimica09

IZVORNA PORUKA: pingpong

Pričam fenomenalno bosanski/hrvatski/srpski (i "sandžački"user posted image  u trenucima zabave), engleski veoma dobro, španski pomalo, francuski pomalo.
Poznajem i neke gramatičke principe njemačkog i turskog što mi pomaže u radu sa strancima.

user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ma priznaj da kontas i satrovacki user posted image ...


mm je specijalista za satrovacki a meni ide na zivce hehheuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:44:04   
reallove
Aicha pisati arapski je jaaako tesko i jezik je tezak...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:55:21   
aicha
IZVORNA PORUKA: reallove

Aicha pisati arapski je jaaako tesko i jezik je tezak...


znam...ucim ga. Citam dobro (sa hereketima naravno), i pisem dobro ono sto sam ucila do sad i prepisivati znam :)
ma ucim ja djecu u jednoj skoli,poducavam ih Kur'an i tedzvid, pa sam se ustosila sa pisanjem...stalno nes na tabli pisem ili im sastavljam vjezbice pa podijelim jer je njima pisati pravo tesko itd

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jezici ?
15.12.2009 21:56:57   
reallove
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *