|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cerviks 22mm
29.11.2012 21:00:40   
djda
drage moje trudnice.... zelim da s Vama podijelim moju brigu,,,trudna sam 32+3 sad ne znam jel doktori to zovu 33.sedmica:)nosim djecaka koji je tezak 2200kg..sve je uredu samo je preeenisko i cerviks mi se skatio na 22mm i usce zatvoreno na T.dobila sam terapiju 4 puta ginipral i 2 utrogestana i strogo mirovanje do kontorle za 15 dana...tako se brinem,a imam i djecaka koji jos nema 2 godine..moram se o njemu brinuti tako da ne mogu samo bukvalno lezati..jel iko imao situaciju kao ja...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cerviks 22mm
29.11.2012 23:47:28   
malena sharena
Ja sam u 16. nedjelji i cerviks mi je 0,5 cm. Na strogom, strogom sam mirovanju i idem na serklazu ovih dana, a takodje imam sina od tri godine, tako da ne mogu 100% mirovati. Ne brini i izdrzi jos malo do 35. sedmice, onda se mozes i poradjati.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cerviks 22mm
29.11.2012 23:48:01   
Full Moon
Da, imala sam ja i mnoge druge zene, imas temu o gynipralu, pa mozda tu nadjes vise odgovora

http://www.ringeraja.ba/forum/m_42850/mpage_5/key_/tm.htm

Moj ti je savjet sto manje stresa, dosta tekucine i odmaraj kad stignes, i ja imam jos jedno dijete pored ovog u stomaku i znam o cemu pricas, ali sad ti je najvaznije da preguras jos koju sedmicu i onda bez brigeuser posted image

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cerviks 22mm
29.11.2012 23:55:29   
Dida79

IZVORNA PORUKA: djda

drage moje trudnice.... zelim da s Vama podijelim moju brigu,,,trudna sam 32+3 sad ne znam jel doktori to zovu 33.sedmica:)nosim djecaka koji je tezak 2200kg..sve je uredu samo je preeenisko i cerviks mi se skatio na 22mm i usce zatvoreno na T.dobila sam terapiju 4 puta ginipral i 2 utrogestana i strogo mirovanje do kontorle za 15 dana...tako se brinem,a imam i djecaka koji jos nema 2 godine..moram se o njemu brinuti tako da ne mogu samo bukvalno lezati..jel iko imao situaciju kao ja...


Koliko mozes miruj izbjegavaj usisavanje,dizanje malenog duze stajanje kad god uhvatis priliku ti lezi
Nemoj biti tvrdoglava kao sto sam ja bila cim su mi uradili cerklazu ja se opustila dosadilo mi lezanje pa ja sjednem ili sto je jos gore izadjem pa setam ili lezim a vidim prasinu po komodi ja ustanem i brisem kontam nista me ne boli mogu ja to uh kako sam se prevarila.
Lijekove na vrijeme uzimaj i sto manje stresa a jos ako imas koga da ti pomogne oko malca to bi ti odlicno bilo


(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cerviks 22mm
30.11.2012 7:26:11   
sunce27

IZVORNA PORUKA: djda

drage moje trudnice.... zelim da s Vama podijelim moju brigu,,,trudna sam 32+3 sad ne znam jel doktori to zovu 33.sedmica:)nosim djecaka koji je tezak 2200kg..sve je uredu samo je preeenisko i cerviks mi se skatio na 22mm i usce zatvoreno na T.dobila sam terapiju 4 puta ginipral i 2 utrogestana i strogo mirovanje do kontorle za 15 dana...tako se brinem,a imam i djecaka koji jos nema 2 godine..moram se o njemu brinuti tako da ne mogu samo bukvalno lezati..jel iko imao situaciju kao ja...

Draga moja zene su ti vec sve rekle, potrudi se da mirujes isti problem sam imala i hvala Bogu nakon mirovanja iznijela trudnocu i rodila svoga deckica a bas kao i ti imam kcerku koja ima 21 mjesec tako da te u potpunosti razumijem.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cerviks 22mm
30.11.2012 9:37:36   
djda
Hvala Vam curre,mirujem koliko mogu i usput se tresem od gyniprala....znate li jos stq znqci glzvica dosta nisko do interspinalne crte???

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *