|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 18:11:34   
acudesa
Koliko volite pravila?
Da li ih poštujete? Smatrate li da nam ona olakšavaju ili otežavaju život?

Ja sam danas shvatila da sam osoba koja veoma voli i pravila i disciplinu. Logično je ne mogu ih uvijek poštovati (nisam mašina, robot), ali se uznemirim kad nešto nije "po protokolu"....to mi ponekad odgovara, a ponekad otežava stvari. Djevica, ko djevicauser posted image
Baš me zanima, da li ste i vi osobe koje poštuju pravila ili za vas vrijedi ona: "Pravila su tu da se krše"?user posted image user posted image user posted image
Recimo: Da li dijete uvijek ide na spavanje u isto vrijeme? Da li jede u isto vrijeme? Postoje li pravila oko izlazaka? Da li kombinirate odjeću po pravilima (nekim nepisanim) ili odjevate šta je vema ćeif?
Da li je pravilo nepromjenjivo oko "popuštanja mužu" u nekim njegovim glupostima...(navodim primjer: Izlazak ti je samo kad su fešte, nema druge")....

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 18:38:15   
maja78 RR
ti si dusa jedna pravilna user posted image user posted image
salim se naravno

i ja sam osoba od pravila, naravno volim se prilagodjavati i sve ali postujem jako tudja pravila i pridrzavam ih se, i volim da se postuju neka moja, neka spadaju i u moje musice ali djaba to je jace od mene :)

recimo jedno od glavnih mojih pravila je kasnjenje, nikad ne kasnim i cak sta vise dolazim 15 minuta ranije, i ljuti me kad neko kasni meni ili drugima,
ja vam uredno prelazim na pjesackom i cekam da mi se semafor upali, nekad budem smjesna sama sebi ali to postujem jer gledam i kao vozac i kao pjesak

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 19:58:33   
larina
mozda ih imam i previseuser posted image inace postujem i svoja pravila a i tuda.djeca mi uvijek u isto vrijeme idu na spavanje,u frizideru kad kupim nesto novo redam sve po datumu,da nebi slucajno proso datum necemu,od ponedeljka do nedelje svaki mi se dan zna sta radim (da ne nabrajam) ima dosta jos toga,meni licno moja pravila olaksavaju da sve stignem,jer troje malo djece pa sve organizujem i rasporedim tako da imam i za sebe vremena da i na sebi sparim sve bojeuser posted image puna sam pravila gdje god se okrenem od mene,djece,stana sve mora stima-od sitnice do velikih stvariuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 21:09:52   
bebbe RR
Kada se sjetim kako sam kada sam bila tinejdžer mislila da u mojojkuci nikada nece biti nikakvih pravila, sada mi smješno. Ono, poštujem svoja vlastita pravila okotoga kada i šta radim koji dan, kada su obroci, kada djeca idu spavati... Moja petnaestogodišnja kćerka takođe mora poštovati određena pravila... Mislim, nisam za to da svi moramo biti "poslušni građani" i ako sam  umorna k''o pas preskočim čišćenje kuhinje i odem spavati, ali mislim da odrasli ljudi moraju poštovati svoja pravila i generalno socijalna pravila da bi uopće bili sposobni zrelo procijeniti koja pravila koja društvo i recimo država nameću nemaju smisla i trebaju biti kršena.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 21:59:53   
Hanady RR
Uh pitanje...a pazi odgovora.
Ne samo da imam niz pravila koja poštujem već sam ih sama sebi nekako postavila i nepada mi na pamet da ih mjenjam.

Elem do sada se moje poštivanje pravila pokazalo ''''kao recept za uspijeh'''' pa ja se istih držim ko pjan plota.
Kod mene ru obroci uvije u isto vrijeme...čak i kad vani idemo na ručak ili večeru. slatkiši se jedu samo tada i tada nikada prije slanoga jela odnosno prije ručka nedo bog nikome da im da...ujedam. Spavanje uvijek isto...čak i kad imamo goste ili kada smo u gostima.

Gardaroba, slaganje ormara, posuđe, cipele, sve na svom mjestu i ako je pomjereno...postupak ponavljam milion puta dok svi oko mene ne nauče da se bijele čarape drže u desnoj ladici, šarene u lijevoj. mislim to tako treba i gotovo.

Kupanje nedeljom pravilo od djetinstva za djecu...moja djeca se kupaju tako i nema šanse da bude drugačije...čak i u slučajevima da su okupana u subotu jer su se na nekom izletu dobro isprljala...nedelja je nedelja.

MM izlazi sa rajom kao i ja sa svojom ali po pravilima....zna se koja raja, kuda se izlatzi, kada se izlazi i ako ide sam zašto ide sam. uglavnom za izlazak mora dobro da se potrudiuser posted image

Uglavnom more pravila...ponekada mi se čini da sam sama sebe ubacila u neku mašinu...nekada mi krivo a opet kad razmislim to je super...evo primjer...kada sam sa dvoje male djece krenula na more...pakovala sam stavri po spisku koji sam noćima pisala...pola drvenika je djecu iz moje apoteke rješilo opekotina, temperature itd. ništa ama baš šinta sem hrane nismo trebali kupiti dole jer sam ja ponijela od igle do lokomotive. kad kažem igla milsim na igle 5 veličina i konaca svih vrsta i boja.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 22:51:51   
taurus
Ponekad se pitam šta bi mi bez pravila i kako žive ljudi koji nemaju pravila. Ja za sve imam pravila i plan i ne daj Bože da se nešto poremeti i pomakne. Tačno se zna kada se jede, kada se izlazi, kada se spava a kada kuća čisti. I za čiščenje imam plan, i za naredni vikend i za goste (nikog ne primam ko se nije najaviouser posted image ).
Ustvari ljudi koji me poznaju me zezaju i pitaju je li sve po planu user posted image user posted image jer kod mene zapravo postoje planovi koji ih se držim, a ja to ne bih nazvala pravilima jer i sama nekad izmijenim vlastita pravila da bi mi se mogla uklopiti u plan.
Isto tako se pitam kako bi mi život izgledao da nemam plana, možda bih bila manje opterečena ili bi sve radila onako spontano i bez razmišljanjauser posted image .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 23:25:12   
Hanady RR
ja svoja pravila volim sa njiam živimo sretnije i ja moja djeca...znam ja i one koji nemaju ni planova ni pravila i iskreno meni se ne čini da kod njih to baš funkcioniše kako treba. možda sam ja muhanata što bi stari rekli ali je tako. ja imam malo spremanje i veliko spremanje i tačno se zna kada je koje. pranje veša je kod mene po danima, dječiji, naš, šareni, bijeli...svaki veš svoj dan ima. nekima je to smiješno ali zato kod mene hrpa veša uvijek i ispeglana i složena u svakom trenutku...moja pravila mene opterećuju ali mi i olakšavaju život. recimo da ih nemam ja bih iste te obaveze imala bez reda ih obavljala i isto umorna bila a sve na pola...ovako je bolje.
kod mene nema jela po kući, nema nosanja hrane za djecom...zna se gdje se jede, kod mene nema ispunjavanj želja da bi djete jelo ili slušalo, nema da neće da jede...ma sva moja pravila su meni pomoć...i nemislim ih za sada mjenjati. neka su možda i rigorozna i neka su vjerovatno i višak jer se i bez njih može ali meni se uklapaju u plan života i neka ih.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 23:30:14   
Anoniman
E kod mene je kao kod hanady user posted image  haman pa sve po planu i programu. Ne znam da bih drugačije išta stizala ili uopšte funkcionisala da nemam određena pravila!
Samo me nerviraju pravila kod poslodavaca user posted image  poštuju se samo i isključivo pravila koja njima u datom momentu pašu user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
18.3.2010 23:54:11   
lely

IZVORNA PORUKA: Hanady

ja svoja pravila volim sa njiam živimo sretnije i ja moja djeca...znam ja i one koji nemaju ni planova ni pravila i iskreno meni se ne čini da kod njih to baš funkcioniše kako treba. možda sam ja muhanata što bi stari rekli ali je tako. ja imam malo spremanje i veliko spremanje i tačno se zna kada je koje. pranje veša je kod mene po danima, dječiji, naš, šareni, bijeli...svaki veš svoj dan ima. nekima je to smiješno ali zato kod mene hrpa veša uvijek i ispeglana i složena u svakom trenutku...moja pravila mene opterećuju ali mi i olakšavaju život. recimo da ih nemam ja bih iste te obaveze imala bez reda ih obavljala i isto umorna bila a sve na pola...ovako je bolje.
kod mene nema jela po kući, nema nosanja hrane za djecom...zna se gdje se jede, kod mene nema ispunjavanj želja da bi djete jelo ili slušalo, nema da neće da jede...ma sva moja pravila su meni pomoć...i nemislim ih za sada mjenjati. neka su možda i rigorozna i neka su vjerovatno i višak jer se i bez njih može ali meni se uklapaju u plan života i neka ih.



e ovo su i moja pravila,mada ima ih jos dosta user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 0:08:26   
veeseelaa
kako koja pravila, neka poštujem a neka ne
Npr mrzim pravilo koje se odnosi na radno vrijeme, uvijek kasnim, i strašno me nervira što postoji pravilo da moram u 9 biti na poslu
U vožnji mrzim pravila, sem pravila prava prvenstva vozilima s desne strane.
Npr ne poštujem pravila ograničenja brzine i redovno prolazim kroz žuto haman kroz crveno.
Nerviraju me pravila u vezi parkiranja, pravilo da ne možeš ostaviti auto na proširenju i sl
Ne kontam i maximalno izbjegavam sljedeća pravila: oblačenje prvo desne cipele, ustajanje na desnu nogu (e ova dva pravila nikako ne kontam), ne kontam pravilo da nekom kao moram u službenim prostorijama poželjeti dobar dan ili dobro jutro, zar nije ok reći zdravo, jestel se naspali? ili pozdrav, nadam se da ne smetam ili nešto sl
Ne kontam ni pravila da direktora zovem direktore, zašto ga ne mogu zvati imenom kad već on mene zove tako???? ne kontam pravilo da je stranka/mušterija uvijek u pravu, još manje mi je suludo pravilo da moram na pauzu na poslu u određeno vrijeme, pa meni se možda jelo ranije???
E sad pravila koja poštujem: uvijek redovno i na vakat izmirujem račune, eventualni dug vraćam u dogovoreno vrijeme, poštujem pravila dogovora usmenog kao da je notarski obrađen ugovor, poštujem pravilo najave, kucanja na vrata, javljanja na telefon sa imenom firme a zatim izvolite, poštujem pravilo da se prva prestavim kad zovem a ne da blebećem i pitam aj pogodi ko je, pa nije kviskoteka.... poštujem pravila da se stariji poštuje, uvažava i da se sa istim ne svadja (mislim na starije od 50 goduser posted image )
Pravilo koje mi je iznad svega ok je ne dirati tudje bebe dok ne dobiješ signal da je isto ok, pravila koje se odnosi na kućni red u tudjoj kući poštujem skroz itd

A planovi su nešto drugo, do duše ima ona mjesta čovjek snuje a Bog određujeuser posted image tako da me nekad i strah planirati velike stvari


< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.3.2010 0:11:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 0:21:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako koja pravila, neka poštujem a neka ne
Npr mrzim pravilo koje se odnosi na radno vrijeme, uvijek kasnim, i strašno me nervira što postoji pravilo da moram u 9 biti na poslu
U vožnji mrzim pravila, sem pravila prava prvenstva vozilima s desne strane.
Npr ne poštujem pravila ograničenja brzine i redovno prolazim kroz žuto haman kroz crveno.
Nerviraju me pravila u vezi parkiranja, pravilo da ne možeš ostaviti auto na proširenju i sl


Nemoj mi zamjeriti ali morala sam te ovo pitati:
Misliš da si ti bolji saobraćajni inžinjer od onoga koji je uredio tu raskrnicu?...nije te strah sa ćeš perkoračenjem brzine i prolaskom kroz crveno ugroziti svoj život, život onoga ko je sa tobom u autu i život neke porodice koja vozi iz suprotnog smijera.user posted image


i u principu dobar dio ovoga što si ti navela nisu nepisana pravila koja smo sami sebi postavili što je mislim i postavljeno kao tema već je dobar dio obligacija (ugovorenih obaveza) i zakonskih normi za koje postoji sankcija. Ja kad ne ispeglam već nema sankcije ali ima haosa u mojoj glavi i kući, a ako ne platim račun sankcija se javlja ubrzo.user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 0:27:12   
veeseelaa
džaba mrzim ta pravila, idu mi na živce kao i vozač ispred koji se zaustavio na treptaj zelenog svjetlauser posted image  po mojoj procjeni mogli smo proći i ja i on, i još dva auta iza mene a da nas žuto malko obasjauser posted image user posted image user posted image  a gleda Memo i gore i doleuser posted image user posted image user posted image  npr ako je ograničenje 40 ja vozim 50, ma i nije neki grijehuser posted image user posted image user posted image
samo da kažem da sam prošli put prilikom registracije vozila platila 400 KM kazne, zbog parkiranja sve
Ljubav prema kršenju pravila boliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bolji inžinjer od ovog što je uneredio raskrsnicuuser posted image  gdje to ima dva auta prodju i klik crveno, ma ajde, pa ja bi u 11 na posao stigla a baš toliko da kršim pravilo dolaska na posao ne biuser posted image user posted image user posted image
znači da bi stigla na vakat na posao i ispoštovala to pravilo ja moram da neka i prekršimuser posted image  dva prolaska kroz žuto, malkice prokoračenje brzina i hopla
I da naglasim ni blizu udesa nisam bila a vozim od 18 god
a ovi što voze po pravilima, ako je njemu zeleno i da pješak naleti on ne stajeuser posted image user posted image user posted image   i poslije se dere na policiju: pa ja sam imao prednost, meni je bilo zeleno hahha Pa što Memo nisi kočio?user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.3.2010 0:35:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 8:36:08   
Anoniman
VOLIM PRAVILA!!!  I poštujem ih (u prosjeku) oko 80%.  Ostalih 20% otpada na moju kreativnost user posted image
Što se tiče odgoja djeteta, poštujem ih 95%, Esmica uvijek ide na spavanje u isto vrijeme, jede u isto vrijeme, smije se igrati sa određenim stvarima ("neigračkama"), dok druge ne smije dirati... i sl.
U svakom pravilu postoje izuzeci i odstupanja...tako je i kod jotovanja i kod palatalizacije.... pa i kod mene : ))
Ljubim, Acudesa...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 8:40:31   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

džaba mrzim ta pravila, idu mi na živce kao i vozač ispred koji se zaustavio na treptaj zelenog svjetlauser posted image  po mojoj procjeni mogli smo proći i ja i on, i još dva auta iza mene a da nas žuto malko obasjauser posted image user posted image user posted image  a gleda Memo i gore i doleuser posted image user posted image user posted image  npr ako je ograničenje 40 ja vozim 50, ma i nije neki grijehuser posted image user posted image user posted image
samo da kažem da sam prošli put prilikom registracije vozila platila 400 KM kazne, zbog parkiranja sve
Ljubav prema kršenju pravila boliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bolji inžinjer od ovog što je uneredio raskrsnicuuser posted image  gdje to ima dva auta prodju i klik crveno, ma ajde, pa ja bi u 11 na posao stigla a baš toliko da kršim pravilo dolaska na posao ne biuser posted image user posted image user posted image
znači da bi stigla na vakat na posao i ispoštovala to pravilo ja moram da neka i prekršimuser posted image  dva prolaska kroz žuto, malkice prokoračenje brzina i hopla
I da naglasim ni blizu udesa nisam bila a vozim od 18 god
a ovi što voze po pravilima, ako je njemu zeleno i da pješak naleti on ne stajeuser posted image user posted image user posted image   i poslije se dere na policiju: pa ja sam imao prednost, meni je bilo zeleno hahha Pa što Memo nisi kočio?user posted image

Slicna situacija i kod mene,osim ovih kazniuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 8:44:57   
M kao Mama
Ne znam šta bih rekla, poštujem pravila onoliko koliko mi to odgovara. U poslu gledam da ih 95 % poštujem, u kući sam fleksi koliko god je to moguće, sa Lajlom kako kada nekada mi je bude žao koliko sam stroga, shvatim da vrijeme leti brzo i da će brzo biti djevojčica, da će je sahvatati obaveze, pa malo popusti. Pa, onda opet kada nešto zglajiše ja se "upravilim" i tako ukrug.

Jedino polje gdje sam skroz "taraba" i gdje nepoštujem pravila je moja kilaža. Evo prestala sam duhaniti već tri mjeseca, ali nikako da počnem skidati kile.

Znači suma sumare, recimo da sam 81 % u pravilima, hahahaha.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 9:18:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

džaba mrzim ta pravila, idu mi na živce kao i vozač ispred koji se zaustavio na treptaj zelenog svjetlauser posted image  po mojoj procjeni mogli smo proći i ja i on, i još dva auta iza mene a da nas žuto malko obasjauser posted image user posted image user posted image  a gleda Memo i gore i doleuser posted image user posted image user posted image  npr ako je ograničenje 40 ja vozim 50, ma i nije neki grijehuser posted image user posted image user posted image
samo da kažem da sam prošli put prilikom registracije vozila platila 400 KM kazne, zbog parkiranja sve
Ljubav prema kršenju pravila boliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bolji inžinjer od ovog što je uneredio raskrsnicuuser posted image  gdje to ima dva auta prodju i klik crveno, ma ajde, pa ja bi u 11 na posao stigla a baš toliko da kršim pravilo dolaska na posao ne biuser posted image user posted image user posted image
znači da bi stigla na vakat na posao i ispoštovala to pravilo ja moram da neka i prekršimuser posted image  dva prolaska kroz žuto, malkice prokoračenje brzina i hopla
I da naglasim ni blizu udesa nisam bila a vozim od 18 god
a ovi što voze po pravilima, ako je njemu zeleno i da pješak naleti on ne stajeuser posted image user posted image user posted image   i poslije se dere na policiju: pa ja sam imao prednost, meni je bilo zeleno hahha Pa što Memo nisi kočio?user posted image

Slicna situacija i kod mene,osim ovih kazniuser posted image user posted image user posted image



jao new mama al si ti zločastauser posted image user posted image user posted image pa ne može to takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 9:20:00   
w.pooh
Hanady izvini ali ja s tobom ne bih mogla živjeti user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 9:26:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Hanady izvini ali ja s tobom ne bih mogla živjeti user posted image


hahha a bil samnom? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 9:31:36   
veeseelaa
ja sam ti na poslu ko Grgeč iz Naše male klinike, uvijek kasnim i za isto imam suluda opravdanjauser posted image user posted image user posted image
jutros trebala biti na poslu u 8, imali neku sjednicu, ja došla u 8,20, i samo kažem "nisam mogla brže, znate koja je gužva na malti, bolje ne idite prema dole" hahah
I ko uopće zakazuje sastanke na sabahu?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:06:17   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


I ko uopće zakazuje sastanke na sabahu?user posted image


Jooojjjjj  ovo se ja pitam svako malo...user posted image user posted image user posted image user posted image valjda što dolazim u 08:10user posted image




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:09:58   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Hanady izvini ali ja s tobom ne bih mogla živjeti user posted image


hahha a bil samnom? user posted image user posted image user posted image user posted image


s tobom bih možda i mogla user posted image user posted image ja sam žena od akcije, ne volim da me određena pravila sputavaju, kao npr.ako srijedom ne očistim to i to ili ne doručkujem u tačno određeno vrijeme pa šta, neće se desiti ništa loše...hoću da uživam u životu ovako mladauser posted image a pravila ostavljam za neku ne tako skoriju budućnostuser posted image
Naravno što se tiče user posted image određena pravila postoje i moraju postojatiuser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:12:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Hanady izvini ali ja s tobom ne bih mogla živjeti user posted image


hahha a bil samnom? user posted image user posted image user posted image user posted image


s tobom bih možda i mogla user posted image user posted image ja sam žena od akcije, ne volim da me određena pravila sputavaju, kao npr.ako srijedom ne očistim to i to ili ne doručkujem u tačno određeno vrijeme pa šta, neće se desiti ništa loše...hoću da uživam u životu ovako mladauser posted image a pravila ostavljam za neku ne tako skoriju budućnostuser posted image
Naravno što se tiče user posted image određena pravila postoje i moraju postojatiuser posted image


e baš takouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:13:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


I ko uopće zakazuje sastanke na sabahu?user posted image


Jooojjjjj  ovo se ja pitam svako malo...user posted image user posted image user posted image user posted image valjda što dolazim u 08:10user posted image





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:48:15   
Skvo RR
Hm...pravila na poslu,  pratim koliko moram.....u biti ih ne volim, ali eto ako se bas mora, nije tesko....
Odprilike 80% se pridrzavam, ostalih 20% ne bi komentarisala.user posted image

Vezano za kucu, imam moja pravila, hahaha tu je najadekvatniji MM da sta napise ovde, ustvari ja volim svoja pravila, a ako su necija druga ne...Ovo nije bas ispravno, ali je iskreno tako....

Dakle, da zakljucim,

moja pravila user posted image , tudja pravila user posted image !!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pravila, pravila...da bi me udavila ili ???
19.3.2010 10:58:37   
ivana st
Pravilo je da pravila nema user posted image .
U životu se uglavnom oslanjam na neki unutarnji glas koji mi kaže što,kad, kako napravit, nisam baš osoba koja voli pravila.U našoj kući nije ručak svaki dan u isto vrijeme, nema pravila tko će što napravit,izlazimo kad nam se da (nem apravila vikend ili radni dan), oblačim ono u čemu se taj dan najbolje osjećam ili ovisno gdje idem i tako još sto sitnica....
I ja i mm smo po tom pitanju isti,ne volimo "unaprijed određene protokole" i što je najbitnije sasvim dobro funkcioniramo.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *