|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toplotni udar
15.7.2010 13:09:05   
M kao Mama
Drage, moja maloprije sam čula javljaju da će sutra biti najtopliji dan u BiH, i da najavljuju toplotni udar.

Tako ako ste nešto planirale za sutra, da znate, one koje mogu da sjede kući, da ne pomaljaju glavu napolje.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 13:10:48   
mamana
Nek proglase vanredno stanje, pa da ne idemo na posao.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 13:23:19   
Hanady RR
 
IZVORNA PORUKA: mamana

Nek proglase vanredno stanje, pa da ne idemo na posao.user posted image


sležem se u potpunostiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 13:39:29   
malena27 RR
ja planiram ranije bjezati s posla user posted image user posted image user posted image   a ova 2-3 dana me glavobolja ubija zbog klime i naglih promjena temperatura pri ulasku i izlasku iz kancelarija... 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 14:38:43   
emma.L
Mi odošmo u planine, samo ako preživimo radni dan user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 14:44:30   
teacher75
ma nisam ni makla nigdje, sto je najgore i u stanu nam pakao a ne smijem paliti klimu zbog user posted image . popodne cemo akobogda malo na planinu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 15:08:47   
Anoniman
za sutra planiram nabaviti bazen dovoljno veliki da se i mama moze uvaliti sa user posted image  u njeg... a danas je Nane sam u bazenu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 16:11:32   
Anoniman
meni je sad na prozoru 39 C user posted image ...jest da ovaj moj malo vise pokazuje...znaci da je negdje 35

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 16:12:29   
emma.L
Teacher, samo da podijelim moje iskustvo, ne sugeriram ništa user posted image .
Mi smo klimu palili već od maja prošle godine, kad je Emi bilo 7 mjeseci. I puno se bolje ponašala i bila puno mirnija bez nervoze zbog vrućine. Naravno, nisam je stavljala pred klimu, ali je bila u istoj prostoriji i nikad ništa nije bilo.
Ja sam pobornik onoga da je sve stvar navike tako da joj najčešće ne sušim kosicu (ni zimi, ako je toplo u stanu), ne spava u potkošulji ili čarapicama ni zimi (da ne bi postala smrzla kao svoja mama- ne znam kako zalutah u Sarajevo uopće kad ovako mrzim snijeg i zimu user posted image ), ali zato bih voljela da navikne na ventilatore i klime kao svoja mama, a ne da se ukoči na prvi povjetarac kao tata.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 22:01:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: emma.L

Teacher, samo da podijelim moje iskustvo, ne sugeriram ništa user posted image .
Mi smo klimu palili već od maja prošle godine, kad je Emi bilo 7 mjeseci. I puno se bolje ponašala i bila puno mirnija bez nervoze zbog vrućine. Naravno, nisam je stavljala pred klimu, ali je bila u istoj prostoriji i nikad ništa nije bilo.
Ja sam pobornik onoga da je sve stvar navike tako da joj najčešće ne sušim kosicu (ni zimi, ako je toplo u stanu), ne spava u potkošulji ili čarapicama ni zimi (da ne bi postala smrzla kao svoja mama- ne znam kako zalutah u Sarajevo uopće kad ovako mrzim snijeg i zimu user posted image ), ali zato bih voljela da navikne na ventilatore i klime kao svoja mama, a ne da se ukoči na prvi povjetarac kao tata.


ma i ja ukljucim povremeno al ne mogu stalno jer nam je mala dnevna soba a krevetic lanin direkt ispred klime, tako da nam stalno udara u glavu. jucer sam bila malo duze u dnevnoj s ukljucenom klimom i navecer me strasno boljela glava i jos mi se i povracalo. sto se tice susenja kose evo vec joj je 9 mjeseci i jos nikad joj nisam kosu susila fenom, toplo je u stanu i nema potrebe, i ja ga koristim samo zimi. pronasli smo super lijek za toplotni udar- popodne pobjegli na bjelasnicu, tamo temperatura najmanje 10 stupnjeva niza (oko 25 stepeni), ljepota, bas smo uzivali user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 22:02:16   
Mona Mohamed
Nadam se da cete izdrzati toplotni udar. Naoruzajte se sa dosta tecnosti i bice ok aBd..
Btw, meni su toplotni udari od maja do novembra.user posted image  Sreeetno.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Toplotni udar
15.7.2010 23:14:50   
SdZ
Jao. Pa nikako se disati ne moze. Toliko je sparno i vruce.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Toplotni udar
16.7.2010 0:05:59   
milenium

IZVORNA PORUKA: Bambi09

za sutra planiram nabaviti bazen dovoljno veliki da se i mama moze uvaliti sa user posted image  u njeg... a danas je Nane sam u bazenu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


o ovome sam i ja danas razmišljala.sutra kupujem bazen ,duboki samo za sebe i kupat ću se na balkonu u 10 navečer.ovdje je pakao,u mostaru 42 kolko čujem.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Toplotni udar
16.7.2010 0:34:19   
Hanady RR
moj dragi muž je na godišnjem i ja svaki dan zatičem istu scenu na tarasi on i djeca u djelijem bazenu...on jeste veliki prečnikom al dubina dječija totalno...al njemu to ne mste...ni pogledi komšija on iz bazena ne izlaziuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Toplotni udar
16.7.2010 8:59:55   
bosss
i ja imam djeciji bazen u dvoristu i kontam danas da se nekako uvalim u njega. pa nek se smije ko god hoce.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Toplotni udar
16.7.2010 14:53:16   
emma.L
Još par sati i kidamo u planineeeeeee user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:14:50   
acudesa
sta je ovo danas majko milauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:30:32   
Anoniman
joj acudesa...da nisi to napisala, ja bih kontala da sam jedinauser posted image

cini mi se da nije toplije bilo...jedva disem...sve sam zatvorila

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:33:54   
acudesa
uzas....uzas...
dajte malo manje tih dezodoransa..user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:38:02   
Anoniman
ja mu se zalim a on rece citaj http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100827085 mislim mmuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:45:22   
acudesa
ja kontam kome?..nije valjda sa dezodoransom pricala, majko milauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 16:47:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

ma nazvala ga i rekla

antonio...vruce mi jeuser posted image user posted image user posted image

a on meni... popi nesti i procitaj dati linkuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 17:33:19   
acudesa
hahahahhaha..dobra fora...
antonio, zahladnilo  jeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Toplotni udar
27.8.2010 22:09:18   
teacher75
kazu da je danas termometar u gradu pokazivao 40! kod mene u stanu ima oko 30 sa upaljenom klimom user posted image bili nam gosti, preznojili se, bili skoro citavo vrijeme na balkonu, kazu da ce kad budu htjeli u saunu doci kod nas user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Toplotni udar
28.8.2010 0:00:32   
dinaa
Ovo danas je bilo grozno,i sad mi je u stanu pakleno vruce,ko ce iz noci izacuser posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *