|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stručni ispit
22.12.2009 9:35:38   
dzeny_2103
Pozdrav ženice

Interesuje me ima li koja od vas da je polagala skoro stručni.Mene zanima da li ispit koji se polaže na državnom nivou (državni ispit) vrijedi i na federalnom nivou.

Sory, ako sam duplirala temu pa molim moderatora da po tom pitanju  odrade svoje user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 10:01:05   
lilith
polagala sam ja prije dvije godine,a moj muz polaze iduce sedmice...polaze se na drzavnom nivou i vrijedi naravno i na federalnom-ako mislis na javni?strucni ide poslije za poziciju na koju se prijavljujes i vazi samo za tu,odredjenu poziciju

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 10:09:20   
dzeny_2103
Hvala, hvala lilith. Jao kako njemu ide ja sam se svaspetljala sa ovim pitanjima sa ads-a. Hvala još jednomuser posted image , jer nisam bila sigurna da li vrijedi taj stručni sa državnom i na federalnom nivou, odnosno kako ti reće javni odnosno ispi općeg znanja

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 10:29:55   
Nunu 08
Ja sam polagala prije dva mjeseca na federalnom nivou.Vazi i za drzavni.

_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 13:22:27   
dzeny_2103
Hvala Nunu :)

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 13:25:51   
meli
joj i mene ceka isto. sva sam se spetljala s onim pitanjima sa stranice. prvo sam ucila iz nekog prirucnika koji ima oko 700 strana. sad sam se malo vise fokusirala na ona pitanja sa njihove stranice.
jedva cekam da zavrsim i to.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stručni ispit
22.12.2009 13:31:49   
dzeny_2103
Meli pazi ako ides po pitanjima, najmanje 1/2 je pogrešnih odgovorauser posted image

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stručni ispit
23.12.2009 1:03:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Meli pazi ako ides po pitanjima, najmanje 1/2 je pogrešnih odgovorauser posted image


potpisujem. priručnika se držite. On line pitanja su u 60% pogrešni odgovori.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stručni ispit
23.12.2009 9:04:14   
lilith
ja kad sam polagala,prirucnik sam jednom procvitala,ucila samo pitanja,odnosno testove sa ads stranice,sva pitanja su mi bila ista (iz testova) i polozila sam...

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stručni ispit
24.12.2009 14:31:35   
Skvo RR
Ako polazes javni preko ADS-a, mozes se logirati na njihovoj stranici i uzeti njihove testove! Kada izvjezbas, dobijes rezultate!
Meni se potrefilo 80% pitanja iz tih testova!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stručni ispit
25.1.2010 8:22:41   
dzeny_2103
Zenice ima li ko da sprema državni ispit da se malo udruzimo user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stručni ispit
27.1.2010 19:55:48   
meli
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Zenice ima li ko da sprema državni ispit da se malo udruzimo user posted image user posted image


hej draga, ta sam. ne znam kako tebi ide ali ja sam se sva zapetljala. helem, meni termin polaganja 03.02. pa usitnilo, sve mi muka. kako tebi ide?


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stručni ispit
5.2.2010 20:16:12   
meli
zavrsio se i javni. polozila sam i pao mi je teret s ledja. sad ganjam neki posao pa se nadam da ce biti sve ok.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stručni ispit
8.2.2010 12:42:08   
Mamica24
Ja imam još par mjeseci pripravničkog da odradim. Eh šta onda trebam?? Meni se to sve miješa!

šta se polaže prvo i kako, gdje se prijaviti?? Državni i javni - jel to isto??

ZA stručni mi je jasno ono kad traže stručnog saradnika pa polažeš njihov ispit!!

A ovo ostalo!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stručni ispit
22.9.2010 9:38:24   
Nedi
Trebaju mi informacije vezane za polaganje strucnog ispita za certificiranog računovođu u Banjoj Luci ( savez računovođa i revizora RS).
Zna li neko koliko su cijene i kakva je prolaznost? ( Ima li kao u Sarajevu losih prognoza-ono da niko ne prođe 2-3roka pa onda prolaz). Da li je literatura ista kao i u Sarajevu? Da li se kupi literatura naknadno ili ulazi u cijenu plaćanja stručnog?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stručni ispit
22.9.2010 18:34:30   
dafri
probaj ovde pokupiti koju informaciju,
znam da se prvo moraš učlaniti u savez

što se tiče prolaznosti i literature ne znam pouzdano ali ja kada sam htjela polagati u B.L. komunicirala sam sa njihovim sekretarom koji je bio jako predusretljiv,na žalost još nisam položila ,stalno odlažemuser posted image
Latinica - Savez računovođa i revizora Republike Srpske

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *